6 годин на тиждень, які можуть врятувати будь-які стосунки

Звичайно, всі щасливі сім’ї щасливі по-своєму. Але все ж психологи давно помітили: якщо приділяти одне одному достатню кількість часу, є всі шанси зберегти ніжні стосунки на багато років. І мова йде зовсім не про цілодобову «роботу» над союзом. Вся таємниця — в дрібницях.

Ми в Тутка з’ясували, як за допомогою всього 6 годин в тиждень можна зміцнити стосунки. Прекрасна інвестиція, чи не правда?

Побачення – 2 години на тиждень

Романтичні побачення необхідні не тільки в цукерково-букетний період. Не менш важливі вони і для пар зі стажем.

Умови: для побачення підходить будь-яка обстановка, яка відрізняється від повсякденної і вириває пару зі звичайного життєвого укладу. Можна влаштувати спільну прогулянку в парку, замовити столик в ресторані, разом почитати книгу або подивитися фільм. Під час побачення важливо зосередитися одне на одному, задавати питання про різні сфери життя партнера і уважно слухати його.

Час: 1 раз на тиждень на 2 години.

Спільне планування дня – 10 хвилин на тиждень

Перед тим як піти на роботу щасливі чоловік і дружина цікавляться планами одне одного. Мета такої дії – дізнатися, що чекає партнера сьогодні, який у нього настрій на день, проявити турботу і участь.

Умови: під час сніданку, перед тим як розійтися у своїх справах, обговорити плани на день.

Час: При 5-денному робочому графіку це займе 2 хвилини на день, разом 10 хвилин на тиждень.

Підтримка ввечері – 1 година 40 хвилин на тиждень

День може бути яким завгодно важким і невеселим, але будь-які труднощі переживаються легше, якщо вдома чекає підтримка. Повернувшись з роботи, чоловік і жінка обговорюють події дня, діляться враженнями. У неспішній бесіді за чашкою чаю легко знімається робоча напруженість.

Умови: зустрічаючи партнера в кінці дня, ніжно обійняти його, поцілувати, поцікавитися, як пройшов день.

Час: 20 хвилин на день або 1 година 40 хвилин на тиждень при 5-денному робочому тижні.

Захоплення і щире визнання – 35 хвилин на тиждень

Щасливі пари мінімум 1 раз на день висловлюють слова щирого підбадьорення або захоплення на адресу одне одного. Важливо знайти способи сказати коханій людині, що ви її любите і цінуєте.

Умови: звичайно, визнання і захоплення не повинні бути награними. Дуже корисно вести «журнал захоплення» партнером. У нього потрібно записувати абсолютно все, що вам подобається в коханій людині, і, на вашу думку, гідне визнання.

Час: 5 хвилин на день, за тиждень це 35 хвилин.

Прояв любові і ніжності – 35 хвилин на тиждень

Щоб підтримувати в парі теплі і довірливі стосунки, важливо перебувати в фізичному контакті. Йдеться про поцілунки, обійми, ніжні слова, ласкаві дотики. Іноді досить поцілунку на ніч або міцних обіймів на кілька хвилин. Такий захід допоможе зняти стрес, залагодити сварку, відчути любов і турботу партнера.

Умови: ввечері і за можливості протягом дня торкатися до коханої людини, обіймати, цілувати, говорити теплі слова.

Час: 5 хвилин на день, разом 35 хвилин на тиждень.

Обговорення проблем – 1 година на тиждень

Всього 1 година на тиждень на обговорення нагальних проблем в парі дуже важлива. Такі розмови дають партнерам можливість поділитися своїми страхами та переживаннями, відчути прийняття і підтримку замість відкидання.

Умови: перетворити розмову в щотижневий ритуал, який необхідно здійснювати в один і той же час. Ось прямо зараз відзначити цей священний час у календарі і не відступати від традиції.

У процесі спілкування вам обом може бути трішки некомфортно. Щоб зняти напруження, на початку розмови краще обговорити, що покращилося з миті минулої розмови. Потім відзначити 5 позитивних моментів, пов’язаних з партнером, про що ви раніше не говорили. Важливо наводити приклади. Після цього можна переходити до обговорення складнощів у стосунках, по ходу міняючись місцями, то слухаючи, то кажучи. Якщо емоції зашкалюють, можна перерватися хвилин на 20, а потім знову продовжити бесіду.

Час: всього 1 година на тиждень здатна врятувати стосунки.

У сумі виходить всього 6 годин на тиждень. Зовсім небагато, але вони принесуть величезні дивіденди у вигляді міцних і гармонійних стосунків.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close