5 міфів, які заважають нам побудувати гармонійні стосунки

Про стосунки між чоловіком і жінкою — як їх створювати і зберігати — написано так багато, що вже складно визначити, де правда, а де ні.

Тутка зібрав стереотипні уявлення про стосунки, які треба забути в першу чергу.

На початку стосунків обов’язково має бути іскра

Не завжди наші стосунки починаються з неймовірної закоханості. Тому варто звертати увагу не тільки на пристрасть і іскри, але також на відчуття безпеки і комфорту, яке ви відчуваєте (або ні) поруч з людиною. Для міцних стосунків набагато важливіше, якщо ви вмієте сміятися разом, ніж відчувати метелики в животі в цукерково-букетний період.

У щасливих стосунках у пари однакові інтереси

У кожної людини свої інтереси і захоплення. Не варто думати, що якщо ви любите оперу, а ваша потенційна половинка захоплюється рафтингом, то вам не буде про що поговорити і ви будете нещасливі разом. Навпаки, особисті інтереси зроблять вас ще привабливішими в очах партнера.

Щасливі пари ніколи не сваряться

Не сперечаються тільки ті люди, яким плювати. Не сваряться тільки ті пари, чиї стосунки рухаються до «завершення». Не варто переживати з-за невеличких сварок, вони трапляються у всіх — так люди вчаться розуміти одне одного краще. А приємним бонусом стане примирення.

У щасливих стосунках партнери обожнюють рідних і близьких одне одного

Не варто чекати від партнера безумовної любові до вашого оточення. І ви теж не зобов’язані любити всіх рідних і друзів вашої половинки. Ви обираєте для стосунків тільки одне одного, а далі необхідно лише правильно організувати процес взаємодії з рідними і близькими так, щоб ніхто не залишився ображеним.

У щасливих стосунках треба бути разом завжди і скрізь

Якщо вам здається, що у щасливих парах партнери ніколи не розлучаються, — це не так. Кожній людині іноді хочеться побути на самоті. В гармонійних парах партнери це розуміють і спокійно дають час одне одному на своє життя. І не треба картати за бажання відпочити від сім’ї. Воно виникає не тому, що ви розлюбили, а як раз таки навпаки: час, проведений нарізно, допомагає зберегти почуття або навіть вдихнути нове життя у ваші стосунки.

Бонус

Ми часто завищуємо свої очікування: партнер повинен бути ідеальним, а стосунки повинні розвиватися за законами романтичних фільмів. Але, очікуючи принца або принцесу, ми можемо не помітити того, хто вже поруч, — людину, яка здатна зробити нас щасливими.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: