13 небезпечних фраз, якими грішать жінки

Кажуть, що чоловіки і жінки з різних планет. І хоча ми говоримо на одній мові, розуміємо все зовсім по-різному. Але якось примудряємося закохуватися, створювати сім’ї і все життя розшифровуємо одне одного. Для того, щоб комфортно почувати себе у стосунках, варто пам’ятати, що деякі речі все ж краще тримати при собі

Тутка хоче розповісти про фрази, які не варто вимовляти при коханому.

13. «Ти в усьому винен!»

На жаль, навіть, якщо це і правда, ситуацію цей факт не поліпшить. Якщо ви відчуваєте себе, що дуже багато наболіло і вас починає «заносити», краще візьміть паузу, щоб охолонути і приступіть уже до конструктивного діалогу, а не до пошуків винних. Відповідальність за стосунки лежить на обох партнерах і тільки ви можете щось в них змінюти, так що краще спокійно обговоріть ситуацію й знайдіть із неї вихід.

12. «Якщо б я була для тебе дійсно важлива, то ти…»

Це такий хитрий спосіб маніпулювання партнером. Передбачається, що він повинен одразу ж підстрибнути і кинутися доводити свою любов. У перші 5 разів він, може, і буде виконувати ваші прохання, але з кожним разом його бажання робити це буде ставати меншим і меншим, поки зовсім не зникне. Те, як ви ставитеся до партнера сьогодні, визначає майбутнє стосунків. Не варто вибирати шлях маніпуляцій.

11. «Я сама»

Ви попросили партнера допомогти вам з якоюсь справою по господарству, але бачите, що він робить все не так, як вам треба. І тут ви говорите: «Ні, ти не так робиш, відійди, я сама». Чи варто говорити, що наступного разу він не буде відгукуватися на ваші прохання, а зрештою взагалі заб’є на деякі справи, навіть, якщо раніше їх робив?

Багато матусь, які схильні до гіперопіки, придушують ініціативу тата до виховання на корені: контролюють кожен крок, вирішують, відпустити дитину з татом в той чи інший заклад чи ні. Своїми руками руйнують зв’язок і бажання щось робити разом з дитиною.

10. «Нам треба серйозно поговорити»

Якщо не хочете асоціюватися у хлопця із завучем середньої школи, який викликає бідного хлопчика на килим, то краще не «радувати» його подібними фразами. Це, з одного боку, лякає, а з іншого — викликає опір. Якщо ви хочете обговорити дійсно серйозну тему, обійдіться без анонсів і виберіть для цього час так, щоб вас нічого не відволікало.

9. «Коханий, я не можу жити без тебе»

Начебто ніжна і невинна фраза. Однак, за нею є жертовність, яка лякає й інфантильність дівчинки. Чоловіки можуть злякатися такої зваленої на них відповідальності, особливо, якщо такі фрази говоряться на початку стосунків. Свою любов краще висловити іншим способом, наприклад,  очима, що палають і смачною вечерею.

8. «Коли весілля?»

Вас турбує чи зробить взагалі ваш чоловік пропозицію? Тоді придивіться гарненько до його поведінки, це дасть вам набагато більше інформації для роздумів, ніж його вимучена відповідь на сакраментальне питання.

7. «Не поводь себе як маленький хлопчик»

Якщо вам не подобається, що ваш партнер грає в онлайн-ігри, замість того, щоб ходити на роботу або хоча б допомагати по господарству, ходити навколо нього колами і постійно соромити — не вихід. Спробуйте вкладати у стосунки стільки ж, скільки вкладає партнер. А всі гроші, що залишилися і сили залишайте собі. І чесно зізнайтеся в причинах своєї поведінки. До речі, маленькі хлопчики, зазвичай, вибирають дорослих матусь. Перестаньте бути матусею і чоловікові доведеться подорослішати.

6. «Так, або я, або…»

Ультиматум — дуже ефективний засіб для… розлучень. Якщо людина вчиняє так або інакше, це лише вершина айсберга. Щось забороняючи, ви ніяк не впливаєте на його внутрішні бажання. Скорившись, він спочатку, може, і наступить на горло власній пісні, але пружина обов’язково вистрілить у зворотний бік. Скажіть про те, чого хочете ви і надайте йому можливість вільно вибрати те, що потрібно йому.

5. «Коли ми побачимося наступного разу?»

Нехай це питання задасть він. Як не дивно, але чоловікам приємніше відчувати, що це саме вони нас завойовують, а не навпаки. І таємнича жінка, яка не говорить нічого конкретно, набагато краще тієї, що сама відчайдушно шукає зустрічей мало не з щоденником в руках. Додайте інтриги — і не пошкодуєте.

4. «Ти реально хочеш піти в цьому одязі?»

А якщо б це питання задав вам він? Неприємно було б, правда? Навіть, якщо вам не подобається його стиль одягу, то краще не говорити про це ось так прямо і в очі. Можете звернути увагу на одяг якогось персонажа з фільму і сказати, що йому підійшов би такий стиль.

3. «Ти мене любиш?»

Задати таке питання — означає розписатися у своїй невпевненості в почуттях партнера. Навіщо вам показувати свою невпевненість так відверто? Перенесіть свою увагу з партнера на свої справи, навчіться чогось, скоротіть час спільного перебування і подивіться, чи буде він нудьгувати. Це краще, ніж чути «так», кинуте для відмазки.

2. «Ти ніколи цього не зробиш!»

Така фраза звучить як «тобі слабо» і теж є маніпуляцією. Маленький хлопчик, можливо, і кинеться доводити, що йому не слабо. Дорослий чоловік купиться на це кілька раз, але як тільки зрозуміє, в чому тут справа, будьте впевнені, змінить своє ставлення до вас в гіршу сторону.

1. «Про що ти тільки думав?»

Все одно що сказати «Ти нічого нормально не можеш зробити» і поставити себе вище партнера — в ролі ревізора. Як думаєте, йому захочеться скинути вас з небес на землю і відповісти щось різке? Краще підтримайте, сказавши, що нічого страшного не сталося. Якщо вже ви дуже злі, промовчіть. Розумна людина сама розуміє, де була не права.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зберегти (або отримати) гармонію у своїх стосунках. Кохайте і будьте коханими! Може, у вас є приклади неприємних фраз? Діліться з нами.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close