12 цінних якостей людини, від якої неможливо піти

Є такі риси характеру і особливості поведінки, які кожна людина хоче бачити в своїй половинці, навіть якщо сама собі не зізнається в цьому. З власниками таких якостей тепло, спокійно і затишно. Тутка ділиться ними з вами.

Самодостатність

Самодостатня людина не порівнює себе з іншими, не оглядається на думку сусідів і не перекладає на партнера відповідальність за свій емоційний стан. Така людина не втрачає себе, не розчиняється у стосунках, а, навпаки, приносить у них свої мрії і плани. Вона упевнена в собі і своєму виборі. З такою людиною хочеться підкорювати нові вершини.

Чесність

Чесні люди не бояться говорити правду, вони щирі у судженнях і чесні перед собою. З такою людиною легко і приємно спілкуватися, на неї можна покластися. Чесний партнер ніколи не зрадить, а це дуже цінно.

Довіра

Важливо, щоб друга половинка довіряла тобі і в дрібницях, і в чомусь глобальному, від вибору десерту для свята до розповіді про свої переживання. Без довіри відносини розваляться або перетворяться в тиранію з тотальним контролем кожного кроку. У відносинах повинно бути комфортно і затишно, і довіра — дуже важливий інгредієнт любові.

Зацікавленість

Щоб романтика не проходила і побут не заїдав, необхідно загравати один з одним, фліртувати, робити маленькі сюрпризи, вести інтимні розмови, плекати іскорку цікавості і пристрасті. Партнер, що проявляє зацікавленість і показує, що хоче бути поруч, дуже подобається і цінується.

Чутливість

Здатність тонко відчувати настрій, вміння співчувати, бачити красу навколо, насолоджуватися сяйвом сонячного світла крізь листя, плакати над доброю казкою. Чутливість робить людину живою, рідною і м’якою. Таку хочеться обійняти і любити.

Підтримка

Кожному хочеться відчувати підтримку близької людини. Відчувати співчуття, співпереживання. Важливо знати, що твоя половинка не покине тебе в біді, що вона завжди на твоєму боці, що б не трапилося. Що ви одна команда і з усім впораєтеся разом. Ця впевненість надихає на звершення.

Вірність

Незмінність почуттів і ставлення до другої половинки навіть під натиском спокус. Вірність партнеру і тілом і душею. Вірність собі, своїм поглядам і переконанням. Людина, що володіє такими цінними якостями, — подарунок долі.

Почуття гумору

Почуття гумору допомагає долати дрібні проблеми, вирішувати суперечки. Та й з ним просто веселіше жити. Людина, що володіє гарним почуттям гумору і здоровою самоіронією, має розвинений інтелект. А такого любити набагато приємніше.

Терпіння

Уміння чекати без докорів, стійко протистояти незручностям і проблемам не скаржачись на невдачі, — ці якості на вагу золота. Мудрість такого партнера здатна творити справжні чудеса.

Оптимізм

Приємно бачити поруч людину життєрадісну, що випромінює щастя. Вона вміє бачити позитив у всьому і насолоджуватися моментом. Поруч з таким партнером будь-яка проблема здається несуттєвою. Оптиміст надихає ніколи не опускати руки.

Доброта

Ніхто не хоче терпіти поруч злу й буркотливу людину. А коли людина не злиться на дрібниці, пробачає помилки, вміє знаходити компроміс, щиро посміхається, випромінюючи тепло і доброту, — таку людину не хочеться відпускати. Чуйна і світла людина — це справжній скарб.

Любов

У відносинах важливо відчувати любов. Коли близька людина не скупиться на прояви почуттів, коли хоче бути поруч, незважаючи ні на що. Заради такої людини хочеться робити подвиги, великі і маленькі.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close