11 речей, за які вам не повинно бути ніяково у стосунках

Люди освоїли прогресивні технології, але в спілкуванні з партнером ще миготять застарілі правила. Наприклад, є теми, які нібито не варто обговорювати.

Тутка покаже, як нелегко живеться хоронителям таємниць. Багато тем-табу суперечать принципам здорових стосунків — переконаєтеся в цьому самі.

11. Здоров’я

Ряди іпохондриків поповнювати не варто, але і прикидатися безсмертними робочими поні нерозумно. Дозвольте партнеру проявити турботу. Все ж таки ви одна команда, в якій гравці можуть підстрахувати одне одного.

10. Інтимні моменти

Міркування в стилі «людина не вирішить проблему, про яку не знає» — відверте кепство. Тим не менш багато пар чекають, що негаразди в інтимному житті зникнуть якось самі. Не зникнуть. Так що сором’язливість має поступитися місцем здоровому глузду.

9. Свої смішні звички і слабкості

У голові кожної людини є таргани. Деякі сумирні, інші танцюють з маракасами і бубном. Ваші, наприклад, можуть любити комікси, лего і пісні Backstreet Boys. Слабкості є й у партнера. Раптом ваші таргани відвідують один і той же таємний клуб? Познайомте їх швидше.

8. Байдужість до дітей

Безумовна любов до всіх малюків навколо — міф. Ви маєте право «законсервувати» бажання завести потомство до відповідного моменту. Головне — вчасно обговорити свої плани з коханою людиною.

7. Фінансові питання

«Нам не вистачає коштів» і «нема чого купувати всяку фігню» — багато людей соромляться озвучити ці думки. Все через страх здатися скнарою або спровокувати взаємні докори. Сімейний бюджет — гостра тема, але краще правильно підібрати слова, ніж дійти до точки кипіння.

6. Недоліки і промахи партнера

«Пиляти» другу половинку — справа невдячна. Але і збирати невдоволення не можна, якщо поведінка партнера насторожує. Краще згадати, що таке конструктивний діалог, і вирішити проблему мирним способом.

5. Право на самотність

Кожна людина має право іноді побути картоплею: заритися в свої думки глибше, і щоб ніхто не діставав. «Хочу відпочити від всіх» — це не те ж саме, що «я більше тебе не люблю».

4. Особисті проблеми

Звичайно, 10-й переказ діалогу з неввічливим продавцем нікого не вразить. Але і партизанське мовчання посилить проблему. Між скритністю і небажанням завантажити когось своїми проблемами дуже тонка грань.

3. Батьки

Компроміси у спілкуванні з батьками партнера — це норма. Інша справа — спроби родичів контролювати ваше життя. Відчуваєте негативний вплив з боку? Не пропустіть момент і поговоріть по душах. Нагадайте (собі і партнеру), що ви створили пару, а не сімейний клан.

2. Плани на майбутнє

Не варто орієнтуватися на «правильний» життєвий сценарій, якщо він суперечить вашим мріям. Від невиправданих вчинків постраждають всі. Хочете радикальних змін? Поділіться ідеями з партнером — раптом і в його думках знайдеться щось божевільне. А не знайдеться — обговоріть компромісний варіант.

1. Комплекси з-за зовнішності

Здорові стосунки і сувора оцінка зовнішніх даних партнера — погано поєднувані категорії. Звичайно, привабливі риси обличчя і пружні сідниці будь-кого порадують. Але задумайтеся, адже ви самі любите когось зовсім не за красиві очі. Чому ж ви вважаєте, що вас оцінюють тільки по обкладинці?

І все ж деякі теми краще не торкатися:

  • Порівняння партнера з кимось. Забудьте про фрази «а ось він / вона робить так, а ти…». І вже тим більше «ти поводиш себе як він / вона, тато / мама».
  • Слабкі місця партнера. У людини можуть бути переживання, в які він не хоче занурюватися глибоко. Не намагайтеся потягти його на дно особистих трагедій.
  • Фантазії на тему «як повинен виглядати партнер моєї мрії». В душі коханої людини такі міркування лише сіють зерна комплексів і не особливо надихають на звершення.
  • Подробиці попередніх стосунків. Що було — те було, і не треба впускати у ваші нові стосунки вантаж минулих років.
  • Негативні відгуки батьків / друзів про партнера. Їх думка може змінитися, а обезцінюючі коментарі запам’ятаються надовго.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close