10 типів токсичних людей, які заважають вам насолоджуватися життям

Люди, які нас оточують, можуть як і надихати на нові досягнення, так і значно заважати розвитку.

Ми на Тутка вирішили продемонструвати вам певні типи людей, спілкування з якими не приведе ні до чого доброго, а навпаки тільки всіляко отруїть життя. Терміново викреслюйте таку людину зі свого життя, якщо помітите, що вона…

Критик

«О, ти підстриглась? А я знаю, що мені чілка не пасуватиме, вона тільки для тих, у кого занадто високе чоло або ось зморшки, як у тебе…» Знайомо?

Такі люди, зазвичай, намагаються показати свою перевагу через приниження інших. Вони витончено отруюють життя, наприклад, поєднуючи комплімент із таким коментарем. Щоб позбутися від їх впливу, варто один раз поставити їх на місце і відплатити їхньою монетою. Через те, вони не звикли до того, що хтось може дати відсіч, то відразу відчують свою слабкість і більше не будуть вас зачіпати.

Жертва

Ви вже кілька місяців не бачились. Ви не маєте уявлення, що відбувалось в житті цієї людини, а на всі пропозиції зустрітися чули відповідь, що зовсім не вистачає часу. Але раптом ця людина знову з’являється у вашому житті і як завжди з певною проблемою: позичити гроші, пожити разом деякий час, влаштувати на роботу і т. д.

Таких персон потрібно викреслювати з життя без зайвого жалю, адже вони просто використовують вас для своєї користі.

Панікер

Ці люди завжди створюють паніку. Вони вселяють страх, що щось буде негаразд і обов’язково справи будуть кепські. Зайва нервовість та емоційний тиск з боку людини-панікера не дозволяють вам адекватно оцінювати ситуацію.

Як наслідок, ви тільки заряджаєтесь цією істеричністю і починаєте все сприймати лише в чорному кольорі. Тому спробуйте уникати товариства таких панікерів, щоб не стати такими ж нервовими і збудженими.

Лицемір

Перед вами вони повністю вас підтримують, найчастіше погоджуючись з вашою думкою і мило посміхаються, дивлячись прямо у вічі. Але варто відвернутись, як вони відразу ж почнуть пліткувати за вашою спиною, розповсюджуючи як достовірну інформацію, так і значно прикрашену.

Ці люди хочуть стати популярними, намагаючись всім догодити. Надійними їх точно не назвеш, так як при першій нагоді, якщо їм буде це вигідно, вони одразу кинуть тінь на вас.

Егоїст

Егоїстам потрібно підгодовуватися чужою любов’ю і увагою. Вони тримають жертву біля себе, живлячи її різноманітними обіцянками, які самі, звісно, не виконують. Такі особи роблять тільки те, що їм потрібно, при цьому змушуючи вас жертвувати своїм життям і вільним часом заради них.

Від таких особистостей варто втікати світ за очі, адже крім них самих, їх більше ніхто не цікавить – що б вони не говорили.

Привид

Ваші шляхи з цією людиною давно розійшлись. Насправді при зустрічі вам навіть немає про що з нею поговорити, але ви продовжуєте впускати їх до свого життя, тому що шкодуєте за минулим.

Коли відносини вичерпали себе, не варто їх тримати. Давні, примарні спогади зігрівають вам серце, але вони уже не ті, які є в реальності. Відпустіть цю людину, щоб впустити в своє життя щось нове і прекрасне.

Базіка

«Ми обов’язково поїдемо разом на море», «Ще рік позустрічаємось – і одружимось», «Обов’язково запрошу тебе до того ресторану» та інші схожі фрази – з арсеналу цих людей. Насправді ж вони завжди тягнуть час і годують вас порожніми обіцянками.

Якщо ви помітили, що людина, до якої ви відчуваєте найщиріші почуття, постійно щось обіцяє, але ніколи не виконує цього через власну нібито забудькуватість або надіється, що ви вже про це забули, то вам пора попрощатися.

Приймай мене таким, який я є

Кожен свій недолік ці люди виправдовують словами: «Я просто така людина». Вони можуть влаштувати скандал на рівному місці, а виправдовуються завжди одним і тим самим. Такий тип особистостей викладає все так, наче ви зобов’язані сприймати їх такими, якими вони є, адже вони не можуть бути іншими і взагалі схожий характер – це їхня унікальна, особлива риса характеру.

Насправді без жалю викреслюйте цих людей зі свого життя. Якщо людина не хоче спробувати змінитись на краще і піти на компроміс, щоб не псувати вам нерви, то чому ви повинні підлаштовуватися під її особливості?

Образлива людина

Образливі люди пам’ятають всі ваші помилки і незначні прогріхи, а будь-яку ситуацію перетворюють на «вечір сумних спогадів». Ви вже сотні разів вибачалися і просили пробачення, але ці люди все одно продовжують нагадувати вам схожі ситуації навіть через великий проміжок часу.

В кінцевому підсумку вас постійно оточує песимістично налаштований супутник і нав’язлива думка про те, що ви в чомусь винні. Уникайте таких людей для свого ж добра.

Заздрісник

Вони завжди скаржаться. У них завжди все гірше, ніж у інших. Такі люди підживлюються тим, що інфікують інших своїм суцільним негативом. Навіть звичайнісінька хороша новина в вашому житті викликає у них заздрість і скиглення на тему, чому в них такого немає. Все, що ви відчуваєте після спілкування з такою людиною – це моральне виснаження. Воно вам треба?

Не впускайте в своє життя таких людей. Спілкування має надихати, дарувати гарний настрій і позитивні емоції.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker