10 речей, які роблять всі закохані «зі стажем»

© flytothesky.ru

Через це проходять всі люблячі пари!

У нового знайомого немає шансу стати вашим партнером, якщо він хрюкає під час сміху або прийшов на побачення пітним після тренування? Але що відбувається з нами, коли ми довго живемо з людиною? Куди діваються наші принципи? Ми любимо людину, навіть якщо він кинув «несвіжу» шкарпетку на ліжко або залишив використану зубочистку у нас перед носом. Давайте поговоримо про 10 речей, які відбуваються в житті закоханих партнерів «зі стажем».

1. Місце зустрічі – ванна кімната

Згадайте перший місяць спільного проживання з партнером. Ви закривали двері у ванну кімнату, щоб вас не застали в незручному положенні, не побачили ваші нечищені зуби, ваші неголені ноги і т. д. Пара «зі стажем» перестає взагалі замислюватися про такі речі. Вони одночасно можуть чистити зуби, голитися, приймати ванну і сидіти на «троні». Немає ніякого збентеження, ніхто більше не постукає в двері, перш ніж зайти у ванну. 

2. Вдвох на кухні

Холодильник «плаче» від голоду, картопля «трохи» підгоріла, салат «трохи» пересолений? Ви закохані і живете давно один з одним. Найдивовижніше, що ви не сваритеся з-за таких дрібниць, ви перестаєте їх помічати. Ви спокійно їсте салат і кажете, що він дуже смачний, ви відколупуєте пригорілу скоринку від картоплі і перебуваєте на піці блаженства, адже все це зроблено з любов’ю і особисто для вас!

3. Обмін речами

Його футболка на вас, а ваші чорні шкарпетки на його ногах? О, так – це любов. З часом обмін речами стає неминучим в сімейному житті, звичайно ж, мова не йде про нього і ваше плаття з туфлями. Але як приємно носити чоловічий светр холодними вечорами, коли він у відрядженні! Це можна порівняти з обіймами коханої людини.

4. Зустріч з «дорогими» друзями

Якщо ви живете довго разом, то ви навчилися терпіти «неправильних» друзів/подруг свого партнера. Ви навіть можете піти на вечірку або накрити їм вечерю у себе вдома.

5. Плачемо разом

Чоловікові соромно з’явитися перед жінкою в сльозах. Але якщо ви живете разом не перший рік, то цей «комплекс» зникає. Ви запросто можете поплакати удвох без сорому навіть під час перегляду фільму!

6. Твоя сім’я – моя родина

Ви з легкістю можете посидіти з племінницею чоловіка у свій вихідний? Ви після роботи йдете втомлена не додому, а в аптеку, щоб купити свекрухи настоянку глоду? Так – це теж любов. Сім’я партнера тепер займає особливе місце у вашому серці.

7. Секс і його відсутність

Ви спокійно сприймаєте відсутність сексу? Перед заняттям коханням ви не біжите у ванну кімнату, щоб поголити ноги? Ви перестали купувати мереживну білизну, адже в цих смугастих бавовняних трусиках вам набагато зручніше? Це любов! Ви давно живете разом і для занять сексом вам не потрібен додатковий «тюнінг», вам і так добре, ви щасливі!

8. І в радості, і в горі

Ви тепер хворієте всі разом. Ви щасливі, що, незважаючи на таку неприємність, ви поряд лежите під ковдрою, п’єте з однієї склянки противні ліки і передаєте градусник з рук в руки. Ви не звинувачуєте партнера в тому, що він заразив вас.

9. Неприємні запахи і некультурна поведінка

Якщо ви давно разом, то вас більше не бентежать погані запахи партнера. Ви не влаштовуєте скандали, не висловлюєте своє невдоволення. Після смачної трапези ваш партнер може без збентеження голосно висловити свою «подяку». Ну і нехай, ну і на здоров’я…

10. Спостереження за партнером

Якась незрозуміла хвиля щастя огортає, коли ви спостерігаєте за тим, як ваша улюблена людина спить, чухає тапком спину або намагається полагодити шафку на кухні. Це справжня любов! Ви тонете в морі таких банальних речей і щасливі, що ви разом, що ви – сім’я!

Фото заголовку dyvensvit.org
За матеріалами flytothesky.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close