10 причин, чому дівчина, яка любить може піти

Багато чоловіків вважають, що загадкова поведінка жінки чудова і заманлива, але тільки не в той момент, коли вона зібрала свої речі і пішла. Гучно грюкнувши дверима чи непомітно, поки ви були на роботі.

Тутка підготував добірку ситуацій у стосунках, коли її зникнення не здається таким вже несподіваним і нелогічним.

10. Вона не відчуває опори

Навіть найемансипованіша жінка хоче відчувати міцне чоловіче плече, на яке, якщо що, зможе спертися. А в якісь періоди (вагітність, декрет) — повністю покластися. Дозволити собі бути слабкою можна тільки поруч з надійною людиною.

Підписуйтесь на акаунт ТУТКА в INSTAGRAM

9. Вона втомилася відповідати вашим вимогам

Завжди бути у чудовій формі і прекрасному настрої, готувати антрекот, читати Кафку в оригіналі, знаходити спільну мову з усіма вашими друзями — у кожного свій список «Моя дівчина повинна». Але постійно виправдовувати чиїсь очікування як мінімум втомлює.

8. Вона не відчуває себе єдиною

Мова не тільки і не стільки про зради. Жінці важливо ловити ваш повний любові і ніжності погляд. На собі, а не на декольте інших дівчат.

7. Їй набридли ваша недовіра і тотальний контроль

Тиждень відпрошуватися на зустріч з подругами, щоб потім весь вечір відповідати на ваші дзвінки та повідомлення. Постійно вислуховувати претензії і підозри, виправдовуватися за кожен лайк на фейсбуці. Навряд чи є дівчата, які отримують задоволення від такої «любові».

А якщо у вас є підстави не довіряти, може, варто піти першому?

6. Ви джерело постійного негативу

Це коли ви вічно всім незадоволені, упереджено сприймаєте все нове, ставите під сумнів починання своєї дівчини або навіть висміюєте їх на етапі ідей. А їй хочеться рухатися, розвиватися і робити своє і ваше життя цікавіше і різноманітніше.

5. Ви з різних світів

На самому початку стосунків, коли закоханість заважає тверезо мислити, ми не беремо до уваги багато моментів: з яких ми родин, хто наші друзі і оточення. І тільки згодом, коли ейфорія проходить, усвідомлюємо, що його друзі — люди, з якими ви ніколи не стали б спілкуватися, або її сім’я для вас абсолютно нестерпна.

4. Ви занадто інфантильні

Вона хоче дітей, а ви звільнитися і на всі гроші махнути з друзями в Таїланд. Або нову ігрову консоль і самий великий шматок торта. Винятки є, але в основному жінки не готові заводити дітей з тим, хто сам ще не подорослішав.

3. Вона втомилася грати в одні ворота

Віддавати, не отримуючи взамін, — так не працюють жодні стосунки. Дві вільні дорослі людини можуть по-справжньому бути разом, тільки коли обоє в цьому зацікавлені. І виражають взаємні почуття словами і вчинками.

2. Вона не впевнена, що ви взагалі знаєте, чого хочете

Як казала Бріджит Джонс: «Я не хочу залежати від людини, яка сама ні в чому не впевнена». З людиною, яка не знає, чого хоче, і може у будь-який момент змінювати плани і переконання, каші не звариш.

1. Ваші плани на найближче майбутнє не збігаються

Ви знаєте, чого хочете, вона знає, чого хоче. Проблема в тому, що ваші сценарії дуже різні або несумісні в принципі. Наприклад, вона закінчила курси дизайну, вивчила іноземну мову і розглядає вакансії європейських компаній. А ви не маєте наміру змінювати ні місто, ні країну і взагалі плануєте побудувати невеликий будинок з альтанкою і яблуневим садом недалеко від батьків.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close