10 повсякденних звичок, які вбивають стосунки

Як добре, коли стосунки гармонійні і позитивні. Але іноді буває, що начебто все добре, але щось не те. На жаль, виною тому можуть бути наші звички, які неявно викликають роздратування, а то й заперечення партнера.

Давайте разом з Тутка пошукаємо таких диверсантів і постараємося від них позбутися.

1. Звичка критикувати себе

Як часто ми критикуємо себе, не замислюючись, що наші недоліки видно тільки нам самим. Партнер їх не помічає або не надає стільки значення, як нам здається. Якщо постійно повторювати про свої недоліки, то можна переконати в цьому свою половинку, що, звичайно, не додасть нам очок.

2. Звичка засуджувати всіх навколо

Коли у стосунках хтось постійно всім незадоволений, це рано чи пізно дуже змінює загальний фон. Негатив, а й позитив, можна знайти всюди, але погодьтеся, вислуховувати бурчання з приводу — це напружує.

3. Звичка бути ідеальним чоловіком / дружиною

Бути хорошим для всіх — велика пастка, адже ваша ідеальність рано чи пізно набридне вам чи вашому партнерові. Коли ми весь час хороші, всередині накопичується роздратування, яке може призвести до непередбачуваних наслідків. Самодостатні люди не бояться висловлювати свої негативні емоції.

4. Звичка спиратися тільки на свою думку

Зазвичай ця звичка з’являється у тих, хто довго був один. Незвично, що поруч є людина, у якої може бути інша, відмінна від нас думка з приводу побуту, стосунків, так і взагалі життя. Для того, щоб стосунки були позитивні, обидва партнера повинні прислухатися один до одного і по можливості знаходити баланс між своєю думкою і думкою партнера.

5. Звичка скрізь шукати підступ

Надмірна підозрілість може викликати втому і злість партнера, адже складається відчуття, що довіри немає. А раз її немає, значить, і партнер також під вічним прицілом. Погодьтеся, складно жити, коли вас весь час намагаються викрити в обмані.

6. Звичка витрачати більше, ніж можна собі дозволити (смітити грошима)

Невміле ставлення до грошей, будь то надмірна або, навпаки, надмірна скупість, рано чи пізно призведе до конфлікту. Партнерам важливо домовитися про фінансову сторону заздалегідь і слідувати своїй домовленості.

7. Звичка все завжди тримати під своїм контролем

Не виходить все тримати під контролем, як не старайся. Життя непередбачуване, і це чудово. Постійні спроби контролювати свою половинку показують, що ми не довіряємо ні життю, ні людям, ні собі.

8. Звичка порівнювати

Ця звичка говорить про те, що людина не впевнена в собі, постійно чекає підтверджень або у тому, що у неї все краще, або навпаки. Таке ставлення рано чи пізно набридне партнеру. Замість того, щоб порівнювати себе з оточуючими, краще приділити увагу своєму життю і перестати оцінювати чуже.

9. Звичка натякати, замість того щоб сказати прямо

Якщо стосунки будуються на натяках, це говорить про те, що ви або ваш партнер не можете відкрито виражати думки і бажання. Адже сказати прямо — це взяти відповідальність за свої слова. Будьте готові, що партнер просто не зрозуміє, на що ви натякаєте.

10. Звичка пригадувати всі минулі гріхи

Коли ви ведете своєрідний рахунок у ваших стосунках, це призводить тільки до нових сварок. Адже конфлікти вирішувати треба тут і зараз, а не зберігати образи роками.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close