10 коротких історій про кохання

Легко кохати одне одного, коли негаразди і труднощі обходять вас стороною. Однак, у реальному житті стосунки кожної пари хоч раз, але проходять перевірку на міцність.

Тутка зібрав 10 історій про людей, чиєму коханню не страшні випробування.

В один вечір я зрозумів, як сильно треба любити жінок. У підземному переході допоміг бабусі з сумками піднятися наверх. Вона подякувала, потім, трохи пом’явшись, попросила провести її до двору будинку. Виявилося, що моя допомога була потрібна, щоб скоріше дійти, так як її чоловік кожен раз зустрічає її, коли вона виходить з дому. Практично сліпий старий з палицею ледве пересувався по двору. Він йшов, щоб зустріти свою кохану і забрати у неї пакети з магазину. Я відразу згадав, як часто я відмовлявся зустрічати свою дівчину з магазину чи з електрички, тому що мені було лінь.

• У 19 років я втратив ногу. Тоді я зустрічався з дівчиною, у нас була любов. Несподівано вона виїхала за кордон, сказала, щоб заробити грошей для нас. Я хотів вірити в це, але розумів, що вона бреше. Одного разу я сказав їй, що хочу кинути її (їй же краще). Десь через місяць сиджу вдома, дзвінок у двері. Я взяв милиці, відкрив двері, а там вона! Не встиг нічого сказати, як отримав ляпаса, не втримався і впав. Вона сіла поруч, обійняла і сказала: «Ідіот, я не втекла від тебе. Завтра ми йдемо в клініку, будемо приміряти тобі протез. Я поїхала, щоб заробити грошей для тебе. Ти знову зможеш ходити нормально, розумієш?» В цей момент у мене в горлі стояв комок, я не міг сказати ні слова… Притис її міцніше і просто заплакав.

• Моя старша сестра вийшла заміж. Дуже часто її чоловік вередує і корчить незадоволене обличчя, мовляв, це я їсти не буду: м’ясо вона порізала не так, як він любить. У ці моменти я згадую колишнього хлопця сестри: вона готувала курячу печінку і він завжди їв, говорив, що смачніше нічого не пробував. А потім з’ясувалося, що у нього на печінку алергія. Любив сестру шалено.

• У дружини після пологів став дуже падати зір. Вона і до цього ходила в окулярах, але потім зовсім погано стало. Сил не було дивитись, як вона мучиться, — взяв додаткову роботу, ще в інтернеті знайшов заробіток. Працював як безсмертний поні, майже рік не висипався. І ось воно — сталося! Назбирав дружині на лазерну корекцію зору. Нещодавно вона повернулася з лікарні, дивувалася всьому навколо. І плювати на цей рік, на витрачені сили і безсонні ночі! У мене здоровий син і щаслива дружина, і це головне.

• У 18 років у мене виявили невелику пухлину мозку. Думала, що рак і скоро помру, тому сказала своєму хлопцеві, що все зрозумію, якщо він мене кине. На що він перевів усе на жарт і відповів, що може кинути мене тільки через стегно (він борець), якщо я ще раз розпочну подібну розмову. В результаті пухлина виявилася доброякісною. Зараз мені 21 рік, ми одружені вже 2 роки, виховуємо доньку. Ніколи не забуду його підтримку в таку тяжку для мене хвилину.

• Останнім часом у мами проблеми з серцем, тиждень живу з нею, батько вже місяць у відрядженні. Вчора він повинен був повернутися. Ввечері сидимо на кухні, я дивлюся на неї: худа, бліда, вродлива. На обличчі крижаний спокій, а руки тремтять. Тут ключі в замку, тато повернувся. Мама бігом до дверей, вчепилася в нього, плаче і каже щось нерозбірливо. Він притискає її до себе, а я стою осторонь і посміхаюся. Його любов — найголовніші її ліки.

• Познайомилася в інтернеті з хлопцем. Веселий, освічений, добродушний. Плюс до всього дуже приємної зовнішності. Кілька років спілкувалися по скайпу. Потім зрозуміла, що люблю його. Відповів взаємністю, але боявся зустрітися. Наполягла на своєму, приїхала до нього за тисячу кілометрів. Виявилося, що юнак — інвалід. Не може ходити. Провели разом три місяці. Скоро подаємо заяву в загс. Для мене він найкращий, мій Професор Ікс!

• Я безплідний. Першій дівчині, з якою перебував у серйозних стосунках, довго не говорив про це, боявся, а коли правда відкрилася, вона просто пішла. Пережив рік депресії, потім були ще стосунки, але і вони закінчилися нічим. Близько півроку тому зустрів дівчину, сильно закохався, мовчав про свою проблему, вчора все розповів. Був готовий до всього, а вона на мене подивилася і сказала, що в майбутньому можна дитину з дитбудинку буде взяти. Я розплакався, хочу одружитися на ній.

• Нещодавно ми переїхали в нову квартиру, почали робити ремонт. Коли розібрали підлогу, знайшли нішу з листами: жінка Анна писала своєму чоловікові Євгену, як вони живуть з трьома дітьми, як виживають, вірніше, про те, як місто не здається, про те, як вони всі чекають зустрічі. Останній лист врізався в душу: «Ми дуже чекаємо тебе, Женя. Писати більше не можу,  бо у мене закінчився олівець, але я буду думати про тебе. Відчувай нас, дивись на небо і відчувай».

• Зустрічався з звичайною дівчиною-красунею, розпещеною хорошим життям. З нею було легко і весело, а кошти дозволяли задовольняти її капризи. Зробив їй пропозицію, вона погодилася. Але буквально через пару тижнів я потрапив в аварію, мене частково паралізувало. Розпещена дівчинка кілька місяців була мені доглядальницею, люблячою жінкою і надійним другом незважаючи на те, який я був безпорадний і жалюгідний. Вона продала багато речей, без яких, я думав, вона жити не може. Навчилася готувати, тому що мені потрібно було особливе харчування. Вона заборонила мені вибачатися. Ні тіні сумніву, огиди або страху не промайнула на її обличчі за весь цей час.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close