Сім’я Гейтс. Як живуть діти другої найбагатшої людини світу?

Білл і Мелінда Гейтс можуть пишатися не тільки своєю кар’єрою, а й трьома дітьми: Дженніфер, Фібі і Рорі.

Незважаючи на статок Гейтса майже в 90 млрд доларів, дітей важко назвати золотою молоддю. Як і всі їхні однолітки вони здобувають освіту, займаються спортом, зустрічаються з друзями та ведуть активне життя в соціальних мережах. Однак, доступу до багатомільйонних рахунків батьків у них немає.

Thankful for these people, yesterday & always ❤️

A post shared by Jennifer Katharine Gates (@jenniferkgates) on

Старша дочка 21-річна Дженніфер вчиться в Стенфордському університеті та виступає за Американську збірну з кінного спорту. Незважаючи на славу її батька, вона росла в умовах суворих обмежень щодо використання технологій. До 14 років Гейтс не давали дітям користуватися гаджетами.

https://www.instagram.com/p/BNiDjPzjhjV/

Дженніфер зустрічається з 26-річним єгипетським спортсменом Найелом Нассаром, з яким вона познайомилася в університеті.

https://www.instagram.com/p/BQ0XUpKlt61/

Єдиний син 18-річний Рорі цього року закінчив приватну школу Лейксайд. Поки невідомо, який інститут вибере Рорі, проте він цікавиться комп’ютерними науками й економікою. Про його особисте життя так само мало відомо. Його однокласники згадують, що він мало чим відрізнявся від однолітків і не полюбляв виділятися, користуючись славою сім’ї.

Молодша дочка 15-річна Фібі вчитися в приватній школі в Сіетлі. Про її інтереси та майбутню професію нічого не відомо, але можна з упевненістю сказати, що її життя мало чим відрізняється від життя простих американських підлітків.

Happy #nationalselfieday, everyone! (And thanks, Phoebe, for keeping us young.) #selfieday

A post shared by Melinda Gates (@melindafrenchgates) on

Варто зазначити, що після смерті Білла Гейтса діти не отримають його статки. Всі свої мільярди він заповів на благодійність і медичні дослідження. Діти підтримують батька в бажанні віддати всі гроші нужденним. Після його смерті вони отримають лише по 10 млн доларів, що становить всього 0,01% від його грошей. Мільярдер стверджує, що такі великі статки не принесуть користі його дітям.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close