7 фільмів, які потрібно переглянути з дітьми

Є кілька речей, які необхідно зробити до того, як ваші діти почнуть задавати вам незручні питання. Одна з них – подивитися з ними ці фільми. Так-так, разом.

Пітер Пен

Peter Pan, 2003

Кадр: Universal Studios

Здавалося б, традиційна казка про чарівну країну і польоти уві сні і наяву, а насправді – ілюстрований посібник для батьків на тему «як розповісти дитині про необхідність дорослішання без зайвих істерик». Одна з найбільш душевних екранізацій усіма улюбленої книги.

Навіщо дивитися: щоб в майбутньому говорити своєму неголеному малюкові: «Тепер ти знаєш, чому Пітер Пен не хотів виростати».

Чарівна країна

Finding Neverland, 2004

Кадр: Miramax

Ще один фільм з категорії «all children grow up» – тепер вже про самого творця Пітера Пена – Джеймса Баррі. На рідкість живий і цікавий байопік про людину, узаконившого статус вічного інфантила і мрійника.

Навіщо дивитися: щоб згадати себе в дитинстві … і усвідомити, що з тих пір ви мало змінилися.

Чарівник країни Оз

The Wizard of Oz, 1939

Кадр: Metro-Goldwyn-Mayer

Якщо весь позитив американського кінематографа можна було висловити одним фільмом, то ним, безумовно, став би «Чарівник країни Оз». Бризкаючі веселощі, іскрометний гумор і б’є в очі (це для 1939 року!) яскравість фарб.

Навіщо дивитися: зробити приємне собі коханому і насолодитися чудовою Джуді Гарленд. Ах так, заодно прищепити дитині любов до класичного кіно.

Аліса в країні чудес

Alice in Wonderland, 1933  

Кадр: Paramount Pictures

Серед безлічі екранізацій Великого Керолла саме ця кіноверсія всіма улюбленого твору була схвалена «тією самою» Алісою Ліддел. Сама «чудесата» кіноверсія з усіх фільмів про «плутану дівчинку».

Навіщо дивитися: зламати шаблон про те, що сюрреалізм – це обов’язково круті спецефекти, а чорно-біле кіно – тільки для серйозних і дорослих.

Маленькі жінки

Little woman, 1933

Кадр: RKO Radio Pictures

Зворушливий, як щоденникові записи школярки, і в той же час глибокий, як мемуари навченої досвідом людини. У разі, якщо Вайнона Райдер і Кірстен Данст вам все-таки подобаються більше гарнюні Кетрін Хепберн, можна замінити ремейком 1994 року.

Навіщо дивитися: переконатися, що вічні цінності як і раніше вічні.

Міст в Терабітію

Bridge to Therabitia, 2006

Кадр: Walt Disney Pictures

Нетипова дитяча казка з абсолютно непередбачуваним фіналом. Глибокий, щирий і дуже правдивий фільм про те, про що не прийнято говорити з дітьми.

Навіщо дивитися: якщо не знаєте, як розповісти дитині про проблеми, які можуть підстерігати її в дорослому житті

Поліанна

Pollyanna, 2003

Кадр: Walt Disney Pictures.

Фільм про те, як одна людина здатна змінити життя цілого міста. Головна героїня Поліанна – маленька дівчинка, здатна знайти підхід навіть до найсерйозніших представників дорослого світу, а головне – навчити їх сприймати життя легко і радісно.

Навіщо дивитися: навчити дитину (і заодно нагадати собі), що головне уміти радіти життю, а решта додасться.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close