34 фото про татів, які були поруч у найвідповідальніший момент життя

Жінки і діти – зірки пологів, але тати теж відіграють важливу роль. Вони масажують виснажені спини майбутніх матерів, і нагадують їм про їх силу, коли вони найбільш вразливі. Підтримка партнера може істотно вплинути на пологи.

Ось 34 фото з підписами їх фотографами.

(Примітка: Так як на фотографіях зображені жінки на різних стадіях пологів, деякі з них не можуть бути придатні для перегляду в усіх ситуаціях).

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. “Ця мама сказала мені: “Підтримка Джоша допомогла мені зосередитися. На нього можна було покластися, і він дуже підтримував мене”.

2. “Цей тато був серйозно поранений в результаті нещасного випадку в Афганістані, всього за три місяці до народження другої дитини. Він був не в змозі підтримувати свою дружину фізично, але він знайшов інші способи допомогти їй”.

3. “Цей тато перебував під час інтенсивних переймів поруч зі своєю дружиною. Коли я дививсяся на нього, я знав, що він теж відчуває її біль!”

4. “Ця мати вирішила народжувати без ліків у лікарні. Коли я запитав її, чи наймає вона тренера з пологів, вона сказала: “Мені це не потрібно, мій чоловік – мій тренер з пологів”. З кожними переймами він нагадував їй, що потрібно розслабитися, і допомагав їй уповільнити дихання. Було так зворушливо спостерігати, як ці двоє працюють разом”.

5. “Після досить травматичного досвіду народження їхньої першої дитини, пологи цієї пари були наповнені моментами любові і миру. Мені подобалося, як вони працювали разом, тримаючись за руки, коли вона крутилася на пологовому м’ячі”.

6. “Батьківство починається задовго до того, як з’являються діти. Нескінченна любов і беззастережна підтримка під час пологів є лише одним з багатьох способів!”

7. “Ця мама сказала мені: «Джо був моєю опорою. Стійкий, спокійний і сильний. Він точно знав, як мені допомогти, навіть без моїх вказівок. Як ніби він був телепатом!”

8. “Цей тато підтримував дружину в процесі пологів!.. Він тримав її руку в перервах між переймами. І в миті, коли вона не була впевнена, чи зможе вона пройти через це, він нагадував їй про те, що вона неймовірно сильна”.

9. “Чоловік не залишав свою дружину протягом всього процесу пологів. Він був повністю зосереджений на кожних переймах. Я ніколи не бачив такого уважного партнера при пологах”.

10. “Ця мати перебуває в перехідному періоді – це досить інтенсивний період безпосередньо перед пологами, коли не можна використовувати знеболювальне. Її чоловік – справжня підтримка”.

11. “Цей тато сказав мені: “Моя дружина пройшла через 20 з лишнім годин болісних індукованих пологів, в основному без наркозу, тому що єдиний анестезіолог за викликом був зайнятий на тривалому хірургічному втручанні. Були ускладнення розміщення епідуральної анестезії, тому почала текти спинномозкова рідина … найсильніша біль!

Перед тим, як зробити їй кесарів, я думав про три втрати вагітності, які у нас були перед цим, і всю цю біль, яку ми пережили. Я думав про все те, що моя дружина повинна була витримати фізично і емоційно до цієї миті. Це було схоже на смугу невезіння. Так, що я був злий, і мені було сумно, тому що я хотів, щоб моя дружина – мій найкращий друг – перемогла. Я хотів, щоб ми перемогли!”

12. “У цієї пари було незапланований кесарів. Цей тато виявив спокій і уважність навіть у такій стресовій ситуації”.

13. “Тато ловить дитину, коли його син народжується у воді. Ці двоє були дуже пов’язані протягом всіх пологів “.

14. “Цей тато не був упевнений, що хотів допомогти “зловити” дитину і вів себе досить нервово. Але після розмови з медсестрою і лікарем, він заспокоївся і зрозумів, що збирається робити щось неймовірне – і він це зробив! Він, фактично, витягнув свого сина і поклав мамі на груди”.

15. “Після довгих пологів поруч з дружиною, цей батько прокинувся від швидкої дрімоти о 2 години ночі, і дістав свого гарного хлопчика!”

16. “Цей тато допоміг дістати свого сина, який народився у сорочці, під час народження під водою вдома!”

17. “Ці двоє – пожежний та фельдшер. Пара домовилася про те, що якщо у них буде третя дитина, то тато буде допомагати з пологами. Дивовижна акушер-гінеколог дуже підтримувала його причетність і, коли настав час виштовхувати дитину, в основному це робив тато. Він вміло діставав свого хлопчика!”

18. “У цих батьків це теж була уже третя дитина, і вони не знали її стать. У них вже було два хлопчики, так що було багато балачок про те, ким буде ця дитина. Я спіймав вираз обличчя тата, коли лікар сказав, що це ще один хлопчик. Він був у нестямі від радості!”

19. “Цілковите щастя! Це була друга дочка пари, яка народилася вдома”.

20. “Ця пара відмовилася дізнатися стать до народження дитини, так що це та мить, коли батько повинен сказати своїй дружині, що у них прекрасна маленька дівчинка!”

21. “Це була шоста дитина подружньої пари, так що батько був знайомий з перерізанням пуповини – але він однаково слухався керівництва акушерки, щоб бути впевненим, що все робить правильно. Всі їх хлопчики були там і спостерігали, як у них народилася маленька сестра. Це була дійсно сімейна мить”.

22. “Цей тато дуже підтримував дружину протягом всіх пологів, і коли робили кесарів розтин, він продовжував бути поруч зі своєю дружиною і дитиною”.

23. “Момент на цій фотографії такий гарний! Коли тато пішов, щоб бути з дружиною і побачити свою дівчинку, я стояв за дверима операційної з його матір’ю. Потім вона спостерігала, як її власна дитина гордо прорвалася через двері операційної зі своєю дитиною. По його обличчю текли сльози. Він весь час повторював знову й знову: “Вона – ідеальна! Вона просто ідеальна, мама!”

24. “Це була дитина номер 4 для цієї пари, а тато хвилювався так, ніби він став батьком вперше!”

25. “Цей батько був на іншому кінці Сполучених Штатів, проходив військову підготовку, тому не зміг повернутися додому. Вони почали спілкуватися по Skype коли у неї почалися перейми, і він міг спостерігати все це, сидячи прямо на столі поруч з нею. Коли дитину перемістили в прилад, що підігріває, акушерка взяла комп’ютер і тримала його над дитиною так, що батько зміг побачити його зблизька. Я плакав!”

26. “Ця пара дійсно, дуже-дуже хотіла дитину протягом декількох років. Поки я чекав, коли батько дитини вийде з операційної, його сестра сказала: “Я чую його плач звідси!” Через хвилину ми побачили його – весь у сльозах щастя він тримав свою дівчинку”.

27. “Батьки відіграють дуже важливу роль під час кесаревого розтину. Цей тато забезпечував комфорт і заспокійливі дотики своїй дружині і новонародженому хлопчику”.

28. “Це фото зроблено після пологів двох хлопчиків, які народилися за тиждень до їх планового кесаревого розтину. На них були кисневі маски, тому що їм потрібна була допомога, щоб дихати. Їх тато просто стояв і дивився на них весь час!”

29. “Цей задоволений батько обіймає свого першого народженого хлопчика-близнюка в операційній.”

30. “Це було кесареве з негайною близькістю c батьками. Це було красиво. Я ніколи не бачив, щоб лікарня дозволяла татові так взаємодіяти з дитиною після народження. Ось, він допомагає зважувати і вимірювати немовляти відразу після кесаревого розтину”.

31. “Цей батько тримає свою доньку в перший раз, а його дружина і сурогатна мати на задньому плані.”

32. “Цей гордий і турботливий батько показує своєму старшому синові його майбутнього компаньйона в злочинах – того, кого він завжди буде захищати! З різницею всього в 16 місяців, ці двоє тепер нерозлучні один з одним”.

33. “А це тато і його перший син зустрілися і базікають.”

34. “Вагітна дружина цього тата і його не народжена дочка трагічно померли багато років тому. У нього є татуювання з їхніми іменами на безіменному пальці, який видно на фотографії. Пізніше, він зустрів і закохався у свою нинішню дружину. Це їх перший син, Джуд. Він тримає його вперше, і це була дуже емоційна мить “.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker