15 моментів, коли батьки могли по праву пишатися своїми дітьми

Батьки готові заради своїх дітей на все. Але, на жаль, ми не завжди знаходимо час, щоб сказати їм спасибі. А втім, для них важливі не слова подяки, набагато більша цінність для батьків, щоб їхній син або донька виросли гідними людьми.

Тутка зібрав надихаючі історії, коли мами і тата змогли з гордістю сказати: «Це моя дитина».

1. Історія про обіди

Хлопчик сказав своїй мамі, що в його класі є діти, які не обідають у школі. «Чому?» — запитала жінка. «Просто у них немає з собою їжі, мамо, — відповів малюк. Можна я принесу їм свій обід?» Звичайно ж, мама зібрала ланч на всіх хлопців, а синочок допомагав упаковувати.

2. Історія про коледж

Бідний фермер, який сам виховував сина, з усіх сил тягнув його навчання в коледжі. Для цього довелося продати все майно. На випускному хлопець сказав, що батько — його найбільша гордість в житті.

3. Історія про рибу

Малюк самостійно зловив на риболовлі велику рибу. Він вручив її тату зі словами: «Це тобі подарунок до Дня батька».

4. Історія про колесо

Батько скрупульозно навчав свого маленького сина, як поміняти колесо в машині. Коли хлопчик зміг зробити це сам, батько, посміхнувшись, сказав: «Відмінна робота, друже». Здається, чоловік виховує чоловіка.

5. Історія про волосся

«Моєму синові тільки що виповнилося 13, і він знову відростив волосся, щоб вже в 3-й раз пожертвувати їх на перуки дітям, які страждають від облисіння. Він робить це вже 6 років. 2 роки йде на те, щоб відростити волосся потрібної довжини».

6. Історія про квіти

Тато дав 7-річному синові $ 40 і сказав купити в магазині те, що він вважатиме за потрібне. Нічого не радив йому і не підказував — дав повну свободу. Як бачите, він купив достатньо продуктів на $ 34. А останні $ 5 він витратив на квіти для мами.

7. Історія про подарунки

«Вчора був 6-й день народження моєї дочки. На запитання, що їй хочеться отримати до свята, вона сказала, що хотіла б нагодувати голодуючих людей. Всі продукти, які їй подарували замість традиційних дитячих подарунків, вона віддала місцевому продовольчому пункту для потребуючих. Я гордий батько».

8. Історія про вчений ступінь

Батько цього молодика працює двірником у Штатах. А син нещодавно захистився і отримав вчений ступінь доктора філософії. Це його сім’я задоволена і гордий батько в центрі. Головне в житті — щире бажання і чітко поставлена мета.

9. Історія про вечерю

Чоловік розлучився з дружиною і відчував себе пригніченим. Одного разу, повернувшись пізно з роботи, він застав 10-річну доньку на кухні. Вона 2 години чекала на нього з вечерею і сказала: «Тату, тепер я буду піклуватися про тебе».

10. Історія про дощ

«Мій син запитав, чи можна йому прийти сьогодні на автобусну зупинку раніше, ніж зазвичай, тому що там стоїть інший маленький хлопчик і мокне під дощем».

11. Історія про переїзд

«Ми переїжджаємо. Це перше, що „упакував“ наш 6-річний син. Тому що друг — це найважливіше».

12. Історія про зелений колір

«Я батько-одинак. Мій улюблений колір — зелений. Дочка знає, що робити, коли у мене видався важкий день на роботі».

13. Історія про сендвічі

До Різдва хлопчик назбирав трохи грошей і попросив батька йому допомогти. Суть полягала в тому, щоб з куплених на гроші дитини продуктів зробити багато-багато сендвічів і нагодувати безпритульних напередодні свята.

14. Історія про випускний

Її мати була тяжко хвора і не могла бути присутньою на випускному своєї дочки. Тоді дівчина вирішила пожертвувати урочистим святом заради того, щоб мама змогла побачити цей момент своїми очима і пишатися своєю дочкою.

15. Історія про грозу

«Наш пес злякався грози. 2-річний син зрозумів, що з собакою щось не так, і вирішив діяти. Приніс йому власну ковдру, а також миску води. А потім став лагідно умовляти його, і запевняти, що все буде добре. Наш син вміє піклуватися про інших».

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close