11 крутих іграшок, які ви можете виготовити з дітьми прямо зараз

Щоб подарувати дитині іграшку, від якої вона буде в захопленні, зовсім не обов’язково бігти в дитячий універмаг і витрачати час, блукаючи між стелажами. Змайструвати такі іграшки цілком реально вдома з підручних матеріалів.

Пропонуємо вам добірку нехитрих порад з виготовленню іграшок, які точно сподобаються вашим дітям.

Настільний футбол

Ось такий мініатюрний настільний фубол можна зробити зі звичайної коробки і прищіпок. До переваг цієї іграшки можна віднести не тільки легкість виготовлення, але і невелике ігрове поле, встежити за яким зможе навіть самий маленький футболіст.

Театр тіней

Картонна коробка і лист кальки можуть послужити вашій дитині повноцінним театром тіней. Чаду доведеться проявити фантазію не тільки при виготовленні такої іграшки, але і при постановці власних «п’єс». Це не просто творчість, це творчість в квадраті.

Капітошка

Ось таких кумедних диваків можна зробити з гумових кульок і різних наповнювачів. М’яти, гнути і розтягувати такі іграшки сподобається і дітям, і їх батькам.

Вертушка-барабан

Виготовити такий барабан дуже просто, а щоб привести його в дію, досить повертати в долоньках. Але попереджаємо: з такою іграшкою ви можете позбудитися надії на тишу.

Лабіринт

Коли ви зробите такий лабіринт, напевно зрозумієте, як гра з ним затягує. Катаючи кульки по вузьких заплутаних проходах, ваша дитина не помітить, як летить час.

Плита

На просторах інтернету можна знайти безліч порад з виготовлення іграшкових кухонних плит, але ця ідея — одна з найпростіших. Варочна панель, поєднана з пластиковим боксом, не тільки стане улюбленою іграшкою для дівчинки, але і допоможе зберігати у порядку пластикові продукти і посуд.

Вертушка на нитках

Зробити таку вертушку на нитках можна за кілька хвилин. А ось грати з нею можна нескінченно.

Полювання на муху

Ось таких жабенят можна запросто склеїти з картону. Тільки з першого погляду, здається, що зловити муху жабою зовсім не складно. Насправді, дитині для цього буде потрібна вправність.

Обличчя, яке можна змінити

Ця іграшка порадує маленьких дітей. Вони із задоволенням будуть обертати частини обличчя і спостерігати за тим, як у нього змінюються емоції. Докладну інструкцію з виготовленню цієї іграшки можна прочитати тут.

Будівельний кар’єр

А такий піщаний бокс для будівельної техніки сподобається хлопчикам. Спробуйте зробити для них такий кар’єр і побачите, як зрадіє дитина загрібати в самоскид справжній, а не уявний матеріал.

Снаряд для метання кілець

Ця іграшка, для виготовлення якої потрібно мінімум матеріалів, не тільки розважить дітей, але і дозволить їм натренувати влучність та спритність.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close