Що таке кохання за версією різних знаків Зодіаку

У всі часи філософи, вчені і поети намагалися відповісти на питання, що таке кохання і звідки воно виникає. Чому з усіх людей світу, ми вибираємо одну єдину і не завжди гідну, на перший погляд, людину. «Це хімічна реакція», – говорять вчені. «Любов зла…», – зітхають філософи. «Тільки кохання наповнює наше життя змістом і дає натхнення», – пояснюють поети. І всі вони по-своєму праві. Кохання – дивовижне багатогранне почуття, таємниця якого не розкрита і донині.

Покохати людину за щось неможливо. Але ось зацікавити, викликати симпатію певні якості характеру, безумовно можуть. А там і до кохання недалеко. Сьогодні ми вирішили розібратися в тому, що ж таке кохання, на думку представників різних знаків Зодіаку.

Овен – пристрасть

Вони щирі у всьому, що роблять – в роботі і в коханні. Кохання для них – це в першу чергу пристрасть, спопеляючий вулкан емоцій. Ніколи не пробачають зради і брехні, і мстяться настільки ж палко, як і кохають.

Телець – турбота й затишок

Кохання для Тельця – це турбота й затишок. Вони готові невпинно працювати для того, щоб забезпечити комфорт собі та своїм близьким. Родинне вогнище, будинок повна чаша – це все про Тельців. Спокійні й урівноважені – вони немов створені для сімейного життя. При цьому, випробовувати терпіння Тельця не рекомендується. Розлючений бик – видовище не для слабкодухих.

Близнюки – спілкування

Для Близнюка кохання – це, в першу чергу, спілкування. Їм дуже важливо бачити в партнері однодумця, з яким можна разом будувати плани на майбутнє, ділитися своїми думками. Вони палкі й чуттєві. При цьому, їх обранцям потрібно вміти слухати і проявляти гнучкість, так як плани у Близнюків змінюються досить часто.

Рак – чуттєвість

Рак бачить вас наскрізь і відчуває ваші емоції, як свої. Надзвичайно чуттєвий і вразливий. В його душі, як в замку Синьої Бороди, є двері, в які краще нікому не входити і навіть не намагатися в них проникнути. Волелюбні, цінують сімейний затишок, при цьому, надзвичайно нерішучі. У прийнятті рішень їм потрібно ненав’язливо допомагати. Якщо тиск буде надто сильним замкнуться в собі.

Лев – щедрість

Для Лева кохання – не порожні слова. Заради коханої людини він може перевернути гори. Просто обожнює виконувати роль доброго чарівника, дарувати подарунки і робити приємні сюрпризи. При цьому, не забувайте дивитися на Лева захопленими очима і не переставайте його хвалити. Якщо не будете цього робити, Лев упевниться, що ви недостойні його царської уваги і переключиться на когось іншого.

Діва – стабільність

Кохання для Діви – це в першу чергу інтелектуальна спорідненість. Щоб Діва впустила людину у своє життя, вона повинна бути добре вихованою, ерудованою і мати схожі з Дівою інтереси. Не люблять сюрпризів – всілякі спалахи пристрасті, істерики на порожньому місці і бурхливі примирення, лише виводять Діву з себе.

Терези – естетика

Терези володіють вродженим почуттям прекрасного – тому партнер повинен бути обов’язково красивий. Терпіти не можуть сварок, скандалів та інших схожих з’ясувань стосунків. Як ніхто інший вміють вислухати і підтримати морально в скрутну хвилину.

Скорпіон – таємничість

Надзвичайно привабливі і таємничі. Їм нудно, коли все просто. У партнери вибирають складних, часто проблемних людей. Стосунки повинні бути драматичні. Втім, якщо у стосунках немає проблем, вони їх придумають самі. При цьому, встояти перед сексуальністю Скорпіона неможливо, вони настільки привабливі, що  здається, володіють магією.

Стрілець – пригода

Пристрасні й цікаві Стрільці живуть так, наче читають книгу або дивляться захоплювальне кіно з ними в головній ролі. До кохання вони ставляться, як до пригоди, в яку кидаються з головою. Якщо їхній партнер легкий на підйом, готовий до змін і подорожей – ця пригода може тривати все життя.

Козеріг – прагматичність

Кажуть, шлюби за розрахунком найміцніші. І це правда, якщо ви вибрали собі в партнери Козерога. Це не означає, що вони не здатні кохати. Але перш, ніж закохаються вони відсканують і проаналізують всі позитивні й негативні якості партнера, і лише після того, як прийдуть до висновку, що він вартий того, щоб витрачати на нього свій час, закохаються. В шлюбі вірні, постараються зробити все можливе, щоб сім’я була щаслива і добре забезпечена.

Водолій – творчість

Водолії проявляють творчість і винахідливість у всьому, за що б вони не бралися, навіть, якщо вони просто миють посуд. А кохання для них нескінченний творчий процес. В шлюб Водолії вступають пізно. У партнери вибирають цікавих, часом, ексцентричних людей, різні дивацтва їх тільки притягують.

Риби – містика

Скільки разів би не закохувалися Риби – кожен раз вони сприймають це почуття, як щось містичне, можливість пізнати себе, через іншу людину. Вони дуже ранимі й легко відчувають чужий біль. Милосердні й доброзичливі. Відштовхнути в партнері їх здатний будь-який прояв хамства і брутальності.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close