Що робить чоловіка сексуальним?

«Що ти помічаєш в чоловікові в першу чергу?» – запитали мене одного разу. Я вже зібралася дати швидку відповідь, але потім зрозуміла, що мені є що сказати.

Дійсно, на що я звертаю увагу в першу чергу? Що мене приваблює? Колір очей? Волосся? Посмішка? Ширина плечей? Жодна з цих відповідей не підходить.
Коли я була молодшою, мені подобалися високі, стрункі і чорняві чоловіки. Але зараз мені 52 роки, і я не можу сказати, що у мене є улюблений тип. Мене швидше тягне до чоловіків, які випромінюють впевнену сексуальність. Але що допомагає чоловікові перебувати в ореолі ось цієї самої впевненої сексуальності?

Я почала згадувати усіх чоловіків, від яких у мене тремтіли коліна і бігли мурашки по тілу. В одного навіть сама звичайна футболка так хвилююче облягала тіло, що я могла думати тільки про його торс… Другий так дивився на мене, що цей погляд я не можу забути і досі.

І все ж найчастіше я згадую зовсім інше. Характер, манеру поводитися… Ось з-за чого мені завжди хотілося змахнути на підлогу всі тарілки та келихи, лягти на стіл і притягти його до себе. Сильно звучить? І я вирішила скласти список якостей, заради яких я готова зробити все це.

1. СИЛА

Я говорю зараз не про кількість віджимань, які він може зробити за два підходу. Хоча, звичайно, м’язи і пружний прес ще нікому не шкодили. Я кажу про внутрішню силу, про невидимий сталевий стрижень.

В очах такого чоловіка читається: «Я знаю, хто я такий і чого я хочу від життя». Найсексуальніший чоловік той, хто впевнений у собі, тверезо оцінює свої сили і можливості, який досягає того, чого хоче. Він не піддається інфантильним примхам і не допускає слабкості характеру. За таким чоловіком мені хочеться бути «як за кам’яною стіною».

2. ВРАЗЛИВІСТЬ

Якщо чоловік не показує вразливість, він не може бути сильним. Це означає, що він не соромиться казати жінці про свої бажання, страхи, про свої почуття до неї. Він не боїться визнати свою провину, просити пробачення і виявитися неправим. Без абсолютної щирості – з обох сторін! – не можна досягти інтимності. А саме ця інтимність перетворить звичайний секс в заняття любов’ю.

3. ЦІЛІСНІСТЬ

Саме цей фактор і відрізняє хлопчика від чоловіка. І хоча нарциси, казанови і «поганці» спочатку зачаровують, поступово з’ясовується, що все це – не більше ніж маска, а весь їхній образ – роздута мильна бульбашка. І всі свої ігри вони ведуть заради підняття власної самооцінки.

Немає нічого сексуального в чоловікові, який прикидається кимось іншим, який не відчуває, а лише зображує почуття, і який робить вигляд, що його зовсім не турбують переживання його жінки. Словом, якщо вибирати між Доном Дрейпером з серіалу «Божевільні» і Аттікусом Фінчем з «Убити пересмішника», я віддам перевагу другому.

4. ІНТЕЛЕКТ

Мозок, при всій своїй зовнішній непривабливості, найсексуальніша «складова». Причому я не кажу про IQ – це просто сухі цифри. Я маю на увазі невтомну спрагу знань, бажання відкривати для себе щось нове, творити і не зациклюватися на чомусь одному.

Я кажу про чоловіка, який знає і вміє більше мене. З яким цікаво говорити, сперечатися, слухати його думку. Серйозно, мене не хвилює його зріст і колір волосся – якщо він зачарує мене своїм інтелектом, бажання не змусить себе чекати.

5. ПОЧУТТЯ ГУМОРУ

Чоловік без почуття гумору – це як якщо б у душі раптово закінчилася гаряча вода. Я не уявляю, як можна спілкуватися з дуже серйозним, розуміючим все буквально і рідко посміхаючимся чоловіком. Я вважаю, що інтелект і почуття гумору міцно пов’язані один з одним.

Розумна людина розуміє натяки і вміє знаходити світлі, точніше, смішні сторони навіть у безвихідній ситуації. Але тут важливо ще й збігтися почуттям гумору з передбачуваним партнером. Якщо мене не смішать його жарти, а його – мої, то ніяка сила любові не спроможна буде стримати нас разом.

6. ТЕПЛОТА

Неможливо постійно намагатися достукатися до людини, яка закрилася в собі і не підпускає нікого ближче ніж на метр. Це вимотує. Співчуття, емпатія, посмішка і можливість посміятися над проблемами разом – все це розкриває почуття. Повірте, доброта дуже сексуальна.

7. ЩЕДРІСТЬ

Немає нічого більш асексуального, ніж скупість. Причому скнара може бути скупий не тільки на гроші, але і на почуття. І хоча невгамовна роздача коштів – і емоцій – вказує на відсутність самоконтролю і низьку самооцінку, підрахунок кожної копійки і економія почуттів демонструють, що людина ні в що не ставить свого партнера.

На своєму досвіді я переконалася, що скупі чоловіки так само скупі і на пестощі в ліжку. Щедрий партнер не тільки не пошкодує грошей на прекрасний букет просто так, але і буде віддавати всього себе в ліжку.

8. НІЖНІСТЬ

Це будь-які прояви теплоти. Це легкий поцілунок в шию, коли я мию посуд, а він проходить повз. Це коли він гладить моє коліно під столом або підбадьорює мене, коли ми розмовляємо з його друзями за вечерею. Коли він кладе голову мені на груди просто тому, що йому так зручніше сидіти поруч зі мною і дивитися кіно. Чоловік, який любить дотики заради них самих, а не заради сексу – ось це сексуально.

9. УСВІДОМЛЕНІСТЬ

Не так давно мені подобалися амбіційні чоловіки, але це минуло. З часом я зрозуміла, що багато амбіцій не можна назвати справжніми. Найчастіше їх породжують невпевненість у собі, жадібність і агресія, які, погодьтеся, взагалі не збуджують.

Усвідомленість – це здатність бути уважним під час самих складних і болючих життєвих ситуацій. Коли чоловік залишається спокійним перед лицем усіх негараздів, які йому приготувала доля, коли ні одна невдача не може збити його з наміченого шляху – ось тоді в мене підгинаються коліна.

10. ПАРТНЕРСТВО

Єдине місце, де я хочу підкорятися, – спальня. І то тільки по моєму бажанню. В інших же випадках мені потрібен чоловік, який не буде намагатися мною командувати, хто розуміє важливість компромісів, взаєморозуміння і поваги. У мене немає вільного часу, щоб витрачати його на чоловіка, який хоче домінувати, просто щоб відчути себе мачо.

11. ВПЕВНЕНІСТЬ У ЛІЖКУ

Справжня впевненість ніяк не пов’язана з розміром пеніса, віртуозністю поз і тривалістю сексу. Це загальна атмосфера у спальні, яку він створює. Це не домінування, а авторитет. Його бажання розуміти мову мого тіла, помічати найменші зміни в моєму диханні, дивитися мені в очі в самий потрібний момент.

З ним я не боюся бути відкритою, вразливою, тому що відчуваю себе неймовірно бажаною. Від чоловіка, який знає не тільки те, чого він сам хоче в ліжку, але і чого хочу я, у мене захоплено завмирає серце.

Більшість цих пунктів не приходили мені в голову, коли мені було двадцять. Тоді мені подобалися багаті бізнесмени на крутих спортивних машинах, з дорогими ресторанами та подарунками. Але з роками я зрозуміла, що все це недовговічне – гроші закінчуються, і людина змінюється. Незаперечний плюс мого віку – я нарешті розумію, якого чоловіка я хочу бачити поруч з собою.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close