Що довжина пальців руки може сказати про ваш характер?

Згідно з одним цікавим дослідженням, якщо ви шукаєте точний тест особистості, дивіться не далі, ніж ваші власні руки — а саме, ваш безіменний палець. В ході дослідження виявилося, що довжина пальців безпосередньо залежить від того, які гормони (чоловічий – тестостерон чи жіночий – естроген) переважають в утробі матері в перші три з половиною місяці формування плоду). Принцип дії цього механізму поки незрозумілий. Однак очевидно, що він якось пов’язаний з тим фактом, що з 8-го по 14-й тиждень вагітності на пальцях ембріона існують рецептори тестостерону. Таким чином, вже при народженні діти мають різний рівень гормону тестостерону. Найцікавіше, як це позначається на характері.

Так, чоловіки, у яких безіменний палець довший за вказівний (багато тестостерону), агресивні й гіперактивні. Вони швидко бігають, добре фехтують, чудово грають у футбол і чудово танцюють, однак, насилу висловлюють свої думки. Це, втім, не заважає їм бути прекрасними математиками і користуватися успіхом у представниць прекрасної статі. Для них взагалі характерна висока плодючість. Вчені з Технічного університету Хемніца (Німеччина) виявили цікаву закономірність: чим довший безіменний палець чоловіка, тим більше сексуальних контактів він мав впродовж життя.

А ось жінки з довгим безіменним пальцем, навпаки, неплодовиті. Це, втім, на думку вчених, обумовлено не фізіологією, а їх характером, який багато в чому схожий на чоловічий. Вони також вельми активні й агресивні, люблять ризик і спорт, напористі і… бісексуальні. Загалом, справжні амазонки, які до того ж добре переносять біль.

Інша справа люди, чий вказівний палець довший безіменного або дорівнює йому, у яких мало тестостерону. Чоловіки цього типу дуже жіночні. Вони погано бігають, не вміють орієнтуватися в просторі, їм погано даються футбол, танці та інші види активності, для якої потрібно хоч якась складна координація рухів. І хоча вони дуже товариські, добре висловлюють свої думки, володіють високим інтелектом, успіхом у слабкої половини людства чомусь не користуються. Якщо і заводять сім’ю, то вона апріорі з мінімальною кількістю дітей або зовсім без них, оскільки плодючістю ці представники роду людського також не відрізняються. А ось жінки з переважаючим вказівним пальцем – справжні “душечки”. М’які, ніжні, абсолютно неагресивні і ненапористі. Чи варто дивуватися, що вони дуже швидко виходять заміж і народжують багато дітей?

Ну що, вже поміряли різницю ? Який довший …

За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close