Звільняйтесь від усіх претензій до мами і тата, і точно отримаєте все бажане

1. Мама – це сім’я і стосунки, зв’язки. Тато – це сила, захист і гроші. Хочеш цього? Звільняйся від усіх претензій до мами і тата, і точно отримаєш все бажане.

2. Гордість стоїть на гордині, гординя на нікчемності, а нікчемність на жалості до себе.

3. Люди так хочуть душевної близькості, що навіть готові на… ѕекѕ.

4. Холодний погляд – образа на матір. Розчарування в ній веде до розчарування в собі, за яким приходить самотність.

5. Хто не може просити… та працює сама!

6. Чоловік показує жінці її значимість просто своєю мовчазною присутністю поруч з нею.

7. Чоловік і жінка служать одне одному. Чоловіче Служіння жінці полягає в тому, щоб показувати жінці те, чого вона ЩЕ не хоче знати про себе. Жіноче Служіння полягає в тому, щоб відображати йому те, чого він ВЖЕ досяг.

8. Жінка завжди чекає від чоловіка те, що не зміг їй дати тато.

9. Чоловік мріє перетворити свою жінку в Королеву, а жінка мріє про готового Короля.

10. Той, хто хоче, щоб його приймали таким (ою), який (а) я є, просто хоче безпеки.

11. Жінці, щоб стати бажаною і необхідною, треба відмовитися бути потрібною. Тоді вона стане розкішшю, як діамант, який абсолютно непотрібний, але ніхто з ним ніколи не бажає розлучитися.

12. Чоловікові, щоб домогтися успіху, потрібно розвинути в собі жіночі якості: інтуїцію і прийняття зворотного зв’язку від оточуючих.

13. Жінка – це почуття. Почуття не можна переконати. Їх можна тільки заспокоїти.

14. Люди не цінують те, що беруть, а те, що дають. Тому, приймаючи навіть саму малість, ми розпалюємо їх любов до нас.

15. Людина живе в метафорі. Дозволяючи іншій людині проявити в нашій присутності її метафору, міф, уяву, фантазію, марення, вона починає відчувати себе вільною і тому шукає нашого спілкування знову і знову.

16. Жінка, для якої гроші важливіші за любов, розчарована в батькові. Вона шукає його любові. Не змирившись з втратою його любові, вона замінює цю втрату грошима.

17. Щоб добре полювати на дичину, треба самому стати смачною приманкою.

18. Віра є головним критерієм відмінності Любові від Жалю. Якщо віриш в успіх людини, значить, любиш її. Якщо ні, значить, жалієш її.

19. Жіночна – та, яка готова до співтворчості.

20. Визнати чужу значимість заважає власна. А власна значимість породжує жалість до себе.

21. Щоб перейти на новий рівень, потрібно відчувати вдячність за попередній досвід.

22. Перфекціоніст за бажанням ідеалу ховає своє безсилля.

23. Щоб стати багатим, потрібно мати бажання довести батькові, що ви не гірші за нього. Щоб утримати гроші, треба вийти з протесту до батька і прийняти його в своєму серці.

24. Чоловік, який зраджує дружині, шукає в інших жінках любов своєї мами. У дитинстві він бачив її розчарування і тепер через інших жінок хоче її задовольнити.

25. Аборт призводить до розставання батьків ненародженої дитини. Життя говорить їм: «Якщо ви не можете мене продовжувати, вам не варто бути разом…»

26. Жінка, яка заради схвалення чоловіка і бажання йому сподобатися пригнічує свої негативні почуття, приречена стати йому непотрібною. Чоловікові потрібні почуття жінки, неважливо, позитивні вони чи негативні. Почуття для чоловіка – паливо, яке доставляє його до мети. Головне, щоб пальне було справжнім: живим і щирим.

27. Дівчатка спочатку мужні, а хлопчики жіночні. Мужність жінки проявляється в материнстві, а жіночність чоловіка проявляється в сумнівах на шляху до своїх цілей. Жінці потрібно зробити подвиг, щоб відмовитися від материнства по відношенню до чоловіка і почати тотально йому довіряти. Чоловікові потрібен подвиг, щоб ввімкнути свою мужність і взяти відповідальність за інших.

28. Жіноча сила – це сила прийняття. Та, яка може прийняти те, що відбувається без протесту, завжди притягує людей, тому що більш за все люди прагнуть схвалення і бояться осуду. Тільки самодостатня жінка з величезною внутрішньою силою здатна прийняти, довіритися і повірити тому, хто поруч.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close