Єдині правила для всіх

© phimatrix.com

Важко бути людиною, тому що при народженні Ви не отримуєте книгу із правилами життя.

Немає плану на життя, у Вас є тільки розум і тіло.

Протягом перших двадцяти-тридцяти років свого життя ми не маємо ніяких підказок. Як тільки ми стаємо трохи старшими, у нас з’являється достатньо життєвого досвіду, яким можна поділитись з іншими.

Ось десять правил, які, на мою думку є єдиними для всіх:

Ви прекрасні

Ніхто і ніколи не скаже вам про це. Підсвідомо, в глибині душі, ви знаєте це самі, але коли Вам про це не говорять, Вам здається, що у вашому житті чогось не вистачає. Поки Ви це не усвідомите, усі Ваші дії будуть безглуздими. Це все одно, що збирати життя у пазл, коли у вас не вистачає декількох частинок. Цього набору буде недостатньо, щоб зібрати повну картинку, але його цілком вистачає, щоб побачити дірку в цій картині.

Я маю на увазі «прекрасні» і в фізичному, і в духовному, і в емоційному, і в інтелектуальному плані. Порівняно з іншими тваринами, у вас є все. Вас оточує стільки усього, що, порівняно з тваринами, ваше життя є абсолютно щасливим. Ви коли-небудь намагалися задуматися над цим фактом?

Чи говорив Вам хтось, що у вас приголомшливе життя і що ви повинні зупинитися на секунду, і задуматися про це? Ні, цього ніхто і ніколи вам не скаже. Вам кажуть: «Продовжуйте метушитись!» або «Шукайте мету в житті!».

А якщо той факт, що ви прекрасні, перевершує всю цю нісенітницю? Кожен з нас гарний по-своєму. Ми прекрасні, коли разом вирішуємо проблеми. І ми прекрасні, коли вдома, на самоті, думаємо про життя. Ми прекрасні в 100% випадків. Такими ми були створені. Повірте в це!

Світ нічого Вам не повинен

Проста наявність кисню в легенях – це диво. Той факт, що сперматозоїд, з якого ви почали своє існування, вижив серед всіх інших, феноменальний. Народитися в цьому світі – уже багато означає і все, що відбувається після цього, є винагородою.

У вас немає жодних особливих прав. Ніхто і нічого не дасть вам просто так. Все, що ви отримуєте, є прямим результатом того, що Ви робите. І навіть недостатньо просто діяти. Якщо Ви не хочете отримати поразку, ви повинні:

– діяти чесно;
– завжди в певній мірі приносити користь іншим;
– найперше Ваші дії повинні відповідати тому, хто ви є.

Якщо ви не будете виконувати ці правила, то згодом помітите, що Ваші дії не наближають вас до мети. Ви перетворитесь в чашу, повну надій і мрій, які постійно вислизають і розтікаються по підлозі. Світ не буде ремонтувати цю чашу, ви повинні зробити це самі. Тільки самі.

Ваш мозок з народження схожий на чисте полотно

Ви народжуєтеся ні з чим. Все, що відбувається у вашому житті після народження, записується у вашому мозку. Тому, якщо ви починаєте з чистого полотна, від Вас залежить, чим воно буде заповнене. Тільки Ви можете перетворити це полотно у шедевр.

Як це зробити? Ви повинні навмисно заповнити свій розум початковими даними, які допоможуть Вам подолати негатив, який існує всюди. Якщо ви не будете контролювати цей процес, то Ваш порожній листок буде розфарбований навколишнім світом.

Світ може бути ворожим, як пекло. Якщо ви дасте йому волю, то замість картини Пікассо ви отримаєте графіті з орфографічними помилками, створене небажаючою вирости вередливою дитиною.

Картину на цьому полотні ви пишете усе своє життя.

Ваше тіло досконале настільки, наскільки Ви самі вірите в це.

Вам не потрібно нічого в ньому змінювати, потрібно змінити Ваші думки про нього. Воно з народження є повністю досконалим, тому не вірте тим, хто говорить, що ви повинні його змінити.

  • Ви маєте дві руки, щоб обіймати тих, кого любите.
  • Ви маєте дві ноги, щоб пройти ними через найскладніші життєві негаразди.
  • Ви маєте серце, здатне любити кого завгодно і що завгодно.
  • У вас є пара очей, щоб побачити те, що може схвилювати вас.
  • Ви маєте губи, щоб цілувати тих, хто завоює ваше серце.

«Не бійтеся тіла, яке Ви маєте; бійтеся того, яким воно може стати, якщо ви вирішите здатися і відмовитися від досягнення своєї мрії».

Ви можете з усього взяти урок

Кожна невдача – не що інше, як експеримент. Відсутність успіху – це лише урок. Ви безліч разів чули цю фразу, але це тільки тому, що це правда. Коли ви чуєте одне і те ж знову і знову, варто прислухатись і спробувати зрозуміти, що Вам хочуть сказати. Життя – це не що інше, як навчання.

«Істина полягає в тому, що ви ніколи не досягнете майстерності».

Все своє життя ви вчитесь і результати Вашого навчання визначаються тільки Вами. Розглядайте ці експерименти як необхідний процес, який стане уроком безперервного навчання.

Я навчився приділяти час самому собі, бути співчутливим, бути добрим до себе та надихати інших. Чого навчають вас ваші експерименти?

Найсприятливіший момент – це просто зараз

Той щасливий момент, якого Ви так чекаєте, ніколи не настане. Як тільки Ви зрозумієте, що діяти треба просто зараз, майбутнє стане таким, яким ви хочете його бачити. Ви змінюєте його саме у цей момент. Просто зараз – це найкращий час для цього.

Це головна ідея фільму «Один день у майбутньому», ми здатні за одну секунду знищити все, над чим так довго працювали. Ви маєте право любити просто зараз! Ваше життя – це і є даний момент!

Чи буде в майбутньому у Вас шанс отримати більш сприятливий момент? Можливо і ні. Тоді Ви помрете без усвідомлення того, наскільки божевільною є ідея прожити даремно своє життя.

Ваше ставлення до інших – це Ваше відображення.

Усі різкі зауваження, зроблені Вами про значущість людей, їх інтелект або вчинки є прямим відображенням Вас. Після того, коли Я припинив судити інших, Я зрозумів, яким Я можу стати.

Оцінювання оточуючих ставить бар’єр на шляху до життя, про яке Ви завжди мріяли. Ваше сприйняття інших людей має прямий вплив на те, як Ви сприймаєте себе. Ставтеся до інших з повагою, так Ви звикнете ставитись і до Себе. Я розумію, що ця порада здається заплутаною, але ви її зрозумієте, коли спробуєте скористатись нею.

Спробуйте замінити осуд розумінням. Таким чином, Ви принесете собі більше користі та станете прикладом для інших. Не знаю чому так відбувається, але тоді все починає змінюватись. Досягнувши такого рівня свого життя, Ви не зможете повернутися назад.
З цього моменту продовжуйте робити все, що завгодно. Люди завжди будуть на вашому боці. Гроші стають зовсім недоречними. Ви відкриєте у собі ту грань, про яку Ви ніколи не мріяли. Ви побачите в дзеркалі відображення, яке переповнить Вас гордістю і в цей момент може ви не зможете не розплакатись. Все в порядку.

Ваше життя – результат Ваших вчинків

Слово «життя» коротко характеризується однією фразою: перелік рішень. Все ваше життя – це всього лиш один великий перелік рішень. Чим більше завдань ви ставите і чим більше ви ризикуєте, тим різноманітнішим буде ваше життя.

Чим швидше Ви вчитесь приймати правильні рішення, тим швидше Ваше життя почне налагоджуватись. Прийняття кожного рішення супроводжується інтуїтивною відповіддю зсередини. Але не потрібно покладатися тільки на інтуїцію – вона Вам тільки допомагає, проте рішення Ви повинні прийняти самостійно. Зазвичай, воно залежить від того чи вистачить у Вас рішучості виконати те, що Ви вважаєте необхідним.

«Немає ніяких зовнішніх сил, які керують вашим життям. Все, що відбувається, виходить зсередини».

Якщо Ви не знаєте відповіді, шукайте її у любові

Кожен із нас досягає точки, на якій зупиняється. Ми оглядаємось навкруги, але не можемо знайти відповідь. Якщо Ви загубились і не можете знайти орієнтир, що пам’ятайте, що Вам завжди допоможе любов.

Це означає, що Ви повинні самі любити і знайти спосіб запросити любов у своє життя. Любов – дуже сильна зброя, яка допоможе вам подолати геть усе.

Це слово багатьох лякає – вони думають, що любов робить їх дивними або не такими, як усі. Любов іноді може діяти, як сліпа віра.
Якщо у вас немає іншої відповіді, можливо, варто спробувати? Чим це може вам зашкодити? Тим, що ваша любов не знайде відповіді? Знаєте, це теж хороший результат. У цьому експерименті нічого не буде витрачено даремно.

У Вас вже є всі відповіді

Кожна відповідь підсвідомо уже існує. Це було завжди. Ваш розум схожий на лабіринт, коли Ви навчитесь орієнтуватись у ньому, Ви знайдете відповіді, які весь час там знаходились.

Пробачайте Собі

Іноді Ви робите дурниці. Будьте поблажливішими до себе та зрозумійте, що ніхто не досконалий. Ви можете ввійти у п’ятірку великих людей світу і продовжувати робити величезні помилки. Ви можете перечитати усі довідники на Amazon і продовжувати все псувати.

Ви можете п’ять років не вживати алкоголь і знову повернутись до цього. Ви можете поставити мету ніколи не обманювати, але все ж піддатися спокусі. Всі ці ситуації цілком можливі. Коли вони відбудуться, пробачте себе. Навіть, якщо Ви відступаєте назад, то це означає, що після цього Ви зможете рухатися вперед ще швидше.

Завжди виявляйте емоції

Ви повинні сміятися, плакати та дозволяти емоціям співіснувати разом із Вами – кожен день, поки ви живете на цій планеті.
Відмовлятись від емоцій – злочин. Це вони мотивують нас, дозволяють розслабитись або спонукають жити кращим життям, на яке ви цілком здатні. Якщо кожен день видається нудним, можливо, просто тому, що Ви забули про такий подарунок – як емоції.

Іноді це видається нерозумним і люди легко відмовляються від них. Моя думка така: запорука успіху – це вміння бути дурником, а не вивчення ракет. Джерелом Вашого болю є ті дрібниці, від яких ви відмовились.

Ви порушуєте усі правила

Усі перелічені вище правила будуть обов’язково порушені Вами у певний момент.

Така ситуація передбачувана та цілком очікувана. Коли нам стало відомо, що час від часу всі люди порушують будь-які правила, ми розуміємо, що все в порядку та потрібно просто повернутися до плану гри. Натисніть на «Стоп», перезавантажтесь і введіть їх спочатку. Потім знову натисніть на «Старт» і нічого не бійтеся.

Ми всі слабкі. Це ще одне правило людського життя.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close