Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я не люблю тебе

Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я не люблю тебе. Навпаки, це означає, що ти підійшов досить близько до мене і ти мені важливий.

Якщо я злюся, це не означає, що я хочу розлучитися з тобою. Це означає, що я хочу знайти контакт і все прояснити. Якщо я злюся, це не означає, що зі мною неможливо розмовляти.

Коли я злюся, я стаю більш ясною і мої наміри стають зрозумілішими.

Якщо я злюся, це не означає, що я хочу нашкодити тобі. Це означає, що я хочу домовитися до того, як ми почнемо робити одне одному боляче.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Якщо я злюся на тебе, це не означає, що ти поганий. Це означає, що ти зробив те, що мені не подобається, і я вказую на це.

Якщо я злюся, це не означає, що я поганий. Це значить, що я знаю, де мої межі і які у мене цілі.

Якщо я злюся, це не означає, що я буду спалахувати все більше і більше. Це означає, що я зупинюся, як тільки ти почуєш мене.

Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я не поважаю тебе. Це означає, що я вірю в те, що ти мене витримаєш. Я намагаюся знайти такі слова і дії, які максимально висловлять мої почуття, не ображаючи тебе.

Якщо я кричу, це може бути тому, що у мене багато почуттів, а не тому, що я хочу придушити і принизити тебе. Якщо я кричу в твоїй присутності, це не означає, що я кричу на тебе.

Якщо я злюся поруч з тобою, це не означає, що я злюся на тебе!

Якщо я злюся, це не означає, що я потім обов’язково буду проявляти до тебе агресію і заподіювати тобі шкоду. Іноді мені достатньо просто сказати про свою злість, щоб заспокоїтися.

Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я не відчуваю до тебе інших почуттів. Якщо я злюся, це не означає, що я не вдячний тобі. Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я не люблю тебе.

Якщо я злюся на тебе, це не означає, що я хочу, щоб ти перестав робити те, з-за чого я злюся на тебе. І не означає, що я чекаю, що ти будеш з-за моєї злості змінювати свою поведінку.

Якщо я злюся, це не означає, що ти неправий і повинен вибачатися. Якщо я злюся, це не означає, що я засуджую себе.

Якщо я злюся, це не назавжди. Це тимчасовий стан, як і всі інші стани.

Якщо я злюся, це не означає, що я погано вихований. Це означає, що я слухаю себе і що у мене багато життєвої сили.

Якщо я злюся, це не означає, що я не можу тримати себе в руках, пригнічуючи почуття. Якщо я злюся, це означає, що я живий.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close