Якщо він пішов, ти виграла. І ось чому

Навіть якщо він брехав. Ти була чесною. Ти була справжньою і це найголовніше. Ти говорила те, що думала. Твої слова були м’якими, а твої вчинки – щирими. Ти не ставилася до нього або його почуттів легко. Ти не боялась правди, але що найважливіше – ти була вірною собі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Навіть якщо він сприймав тебе як дане. Ти була доброю. Ти все віддавала йому. Ти піклувалася про нього. Він завжди буде пам’ятати про тебе як про ту, у кого велике серце. Ту, чия любов безмежна, а доброта варта не багатьох.

Навіть якщо він вибрав іншу. Ти робила те, що повинна була, коли тобі хтось подобається. Ти вибирала його. Ти старалася для нього. Ти робила те, що хотіла б, щоб робили для тебе. Ти не просто чекала тієї любові, яку сама не можеш дати. Ти віддавала всю її і навіть більше і така карма повернеться до тебе у неймовірний спосіб.

Навіть якщо він вважав тебе тимчасовою. У глибині душі ти знаєш, що ти не така. Ти знаєш, що ти не граєшся в ігри і ніким не маніпулюєш. Ти була чесною. Ти показала йому свої слабкості, свої почуття і що він для тебе означав. Ти показала йому, що він був важливий для тебе. Ти показала йому свої шрами, не намагаючись їх приховати. Ти була цілим Всесвітом для того, хто навіть не міг побачити зірок.

Навіть якщо він змусив тебе відчувати, що ти не досить добра. Ти віддавала всю себе. Ти зробила краще, що могла. Ти зробила все, щоб бути гідною любові і якщо цього комусь не досить, не твоє завдання змінювати його. Твоє завдання – залишатися такою, якою ти є, тому що ти завжди будеш більше, ніж достатньо хорошою для того, хто шукає глибоких, якісних і міцних стосунків. Може, ти була занадто сильною для когось слабкого або занадто глибокою для когось поверхневого.

Навіть якщо пішов він, виграла ти. Тому що він показав тобі, ким він є насправді. Він показав тобі, з якою людиною ти не хочеш бути. Ти не хочеш бути з тим, хто йде, хто бреше, щоб маніпулювати тобою, хто шукає тільки уваги, з ким ти відчуваєш себе не досить доброю.

Ти не хочеш того, хто не знає, як залишатися.

Так що повір мені, коли я кажу, що навіть, якщо пішов він, ти виграла. Ти виграєш щоразу, коли хтось, хто не боїться втратити тебе, йде. Ти виграєш щоразу, коли Бог забирає когось із твого життя, тому що це означає, що Він звільняє місце для когось кращого.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker