Якщо у вас збігаються ці 10 пунктів, то ваші стосунки триватимуть усе життя

0

На початку відносин складається відчуття, що це точно назавжди. Потім часто, на жаль (чи на щастя?), реальність все розставляє на свої місця. Але є універсальні способи визначити, чи вийде з відносин союз на все життя.

Тутка дізнався 10 факторів, наявність яких переконливо говорить, що ви будете щасливі з партнером на все життя. Але важливо розуміти: якщо у вас немає збігів по всім пунктам, це не привід засмучуватися, адже все суб’єктивно.

10. Ви приблизно одного соціального рівня

реклама

На самому початку відносин такі відмінності не кидаються в очі, адже ми закохані і не помічаємо невідповідностей. Але уявіть: ваш партнер зовсім по-іншому вихований, у нього інше ставлення до найпростіших речей, і він точно так само не дуже розуміє вас. Звичайно, якщо люди хочуть бути разом, вони будуть вчитися один у одного і підлаштовуватися. Але все ж набагато простіше, якщо ви виросли на одних і тих же книгах.

9. У вас схоже почуття гумору

Просто чудово, коли ви розумієте, про що жартує ваш партнер, і вдвічі приємніше бачити, як йому подобаються ваші жарти. Іноді в сімейному житті тільки почуття гумору і рятує. І, якщо ви на одній хвилі, це вже 90 % вдалою спільного життя!

8. Ви однаково дивитеся на виховання дітей

Звичайно, ми забігаємо трохи вперед. Коли люди прийняли рішення завести дитину, це говорить про те, що відносини у них вже склалися. Але тут є місце для підводного камення: вам здається, що однієї дитини достатньо, а чоловік хоче ще двох; або ви цілком за загартовування, а ваш партнер холоне при думці про те, що малюк буде спати без шкарпеток. Краще такі моменти обговорити заздалегідь (не на першому побаченні, звичайно), щоб приблизно уявляти, з чим ви зустрінетесь далі.

7. Ви солідарні стосовно до фінансів

Дуже складно знайти спільну мову людині, яка не звикла рахувати гроші, і людині, яка дуже відповідально ставиться до кожної купівлі. Тема фінансів дуже делікатна, і варто пов’язувати життя з тією людиною, яка поділяє ваші цінності. Тому що інакше це буде привід для скандалів № 1.

6. У вас подібні погляди на побут

«Сімейний човен сів на мілину побуту» — щоб не стати безпосереднім учасником цієї драми, краще заздалегідь пожити з передбачуваним супутником життя хоча б місяць. Якщо ви акуратист до мозку кісток, а ваш партнер не знає, де у вашому будинку шафа — є привід задуматися, чи витримаєте ви постійні сутички з-за розкиданих речей?

5. Ваші темпераменти в інтимній сфері збігаються

Ну тут зрозуміло: навряд чи ви будете в захваті, якщо ваші потреби в близькості регулярно не будуть задовольнятися. Краще трохи почекати, коли мине ейфорія закоханості, і подивитися, наскільки ви совпадаете у цій сфері.

4. У вас приблизно однакові життєві пріоритети.

Так, складно ужитися людям, у яких зовсім різні життєві пріоритети. Якщо ваша дружина хоче присвятити себе дому, а ви не розраховували бути єдиним годувальником у родині, то вам доведеться шукати компроміс. І якщо ви не готові витрачати багато сил там, де можна було прийняти інше рішення, то варто гарненько подумати, перш ніж вступати у відносини.

3. Ви обидва дозріли для спільного майбутнього

Якщо ви вже дозріли для сім’ї, а ваш партнер тягне з заповітною пропозицією руки і серця, це дуже засмучує. Варто придивитися на початку відносин, які пріоритети у людини, хоче він того ж, чого й ви? І якщо так, то сміливо вступайте в стосунки.

2. Вам цікаво разом

Коли ваші стосунки вже досить тривалі і здається, що ви знаєте партнера вздовж і впоперек, дуже цінно і важливо вміти проводити час так, щоб вам було цікаво. Це може бути похід у кіно, романтичний вечір або прогулянка — головне, щоб було комфортно вам обом.

1. Ви не прагнете переробити один одного

Це стосується тих, хто, вступаючи у відносини, думає: «Так, мені не дуже подобається його характер, але я зможу його переробити». Не зможете. У кращому випадку надихніть на зміни, але, якщо вам дійсно щось сильно не подобається і ви думаєте, що зможете це виправити, — краще не починайте відносини. Вам було б приємно, якщо б з вас ліпили те, ким ви не хочете бути?

За матеріалами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама