Якщо у вас збігаються ці 10 пунктів, то ваші стосунки триватимуть усе життя

На початку відносин складається відчуття, що це точно назавжди. Потім часто, на жаль (чи на щастя?), реальність все розставляє на свої місця. Але є універсальні способи визначити, чи вийде з відносин союз на все життя.

Тутка дізнався 10 факторів, наявність яких переконливо говорить, що ви будете щасливі з партнером на все життя. Але важливо розуміти: якщо у вас немає збігів по всім пунктам, це не привід засмучуватися, адже все суб’єктивно.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

10. Ви приблизно одного соціального рівня

На самому початку відносин такі відмінності не кидаються в очі, адже ми закохані і не помічаємо невідповідностей. Але уявіть: ваш партнер зовсім по-іншому вихований, у нього інше ставлення до найпростіших речей, і він точно так само не дуже розуміє вас. Звичайно, якщо люди хочуть бути разом, вони будуть вчитися один у одного і підлаштовуватися. Але все ж набагато простіше, якщо ви виросли на одних і тих же книгах.

9. У вас схоже почуття гумору

Просто чудово, коли ви розумієте, про що жартує ваш партнер, і вдвічі приємніше бачити, як йому подобаються ваші жарти. Іноді в сімейному житті тільки почуття гумору і рятує. І, якщо ви на одній хвилі, це вже 90 % вдалою спільного життя!

8. Ви однаково дивитеся на виховання дітей

Звичайно, ми забігаємо трохи вперед. Коли люди прийняли рішення завести дитину, це говорить про те, що відносини у них вже склалися. Але тут є місце для підводного камення: вам здається, що однієї дитини достатньо, а чоловік хоче ще двох; або ви цілком за загартовування, а ваш партнер холоне при думці про те, що малюк буде спати без шкарпеток. Краще такі моменти обговорити заздалегідь (не на першому побаченні, звичайно), щоб приблизно уявляти, з чим ви зустрінетесь далі.

7. Ви солідарні стосовно до фінансів

Дуже складно знайти спільну мову людині, яка не звикла рахувати гроші, і людині, яка дуже відповідально ставиться до кожної купівлі. Тема фінансів дуже делікатна, і варто пов’язувати життя з тією людиною, яка поділяє ваші цінності. Тому що інакше це буде привід для скандалів № 1.

6. У вас подібні погляди на побут

«Сімейний човен сів на мілину побуту» — щоб не стати безпосереднім учасником цієї драми, краще заздалегідь пожити з передбачуваним супутником життя хоча б місяць. Якщо ви акуратист до мозку кісток, а ваш партнер не знає, де у вашому будинку шафа — є привід задуматися, чи витримаєте ви постійні сутички з-за розкиданих речей?

5. Ваші темпераменти в інтимній сфері збігаються

Ну тут зрозуміло: навряд чи ви будете в захваті, якщо ваші потреби в близькості регулярно не будуть задовольнятися. Краще трохи почекати, коли мине ейфорія закоханості, і подивитися, наскільки ви совпадаете у цій сфері.

4. У вас приблизно однакові життєві пріоритети.

Так, складно ужитися людям, у яких зовсім різні життєві пріоритети. Якщо ваша дружина хоче присвятити себе дому, а ви не розраховували бути єдиним годувальником у родині, то вам доведеться шукати компроміс. І якщо ви не готові витрачати багато сил там, де можна було прийняти інше рішення, то варто гарненько подумати, перш ніж вступати у відносини.

3. Ви обидва дозріли для спільного майбутнього

Якщо ви вже дозріли для сім’ї, а ваш партнер тягне з заповітною пропозицією руки і серця, це дуже засмучує. Варто придивитися на початку відносин, які пріоритети у людини, хоче він того ж, чого й ви? І якщо так, то сміливо вступайте в стосунки.

2. Вам цікаво разом

Коли ваші стосунки вже досить тривалі і здається, що ви знаєте партнера вздовж і впоперек, дуже цінно і важливо вміти проводити час так, щоб вам було цікаво. Це може бути похід у кіно, романтичний вечір або прогулянка — головне, щоб було комфортно вам обом.

1. Ви не прагнете переробити один одного

Це стосується тих, хто, вступаючи у відносини, думає: «Так, мені не дуже подобається його характер, але я зможу його переробити». Не зможете. У кращому випадку надихніть на зміни, але, якщо вам дійсно щось сильно не подобається і ви думаєте, що зможете це виправити, — краще не починайте відносини. Вам було б приємно, якщо б з вас ліпили те, ким ви не хочете бути?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close