Якби вас попросили дати одну пораду, як поліпшити своє життя, що б ви сказали?

Ви напевно звертали увагу, скільки книг з категорії «допоможи собі сам» продаються в книгарнях? І всі вони в основному про те, як поліпшити своє життя. Однак єдиного і універсального рецепта чомусь ніколи не знаходиться. Якось раз один чоловік, відчувши себе абсолютно заплутаним, задав питання на сайті Quora: «Якщо б вас попросили дати одну-єдину пораду, як поліпшити своє життя, що б ви сказали?» Які ж відповіді виявилися найбільш популярними і набрали найбільше лайків?

1. Дотримуйтесь своїх обіцянок (і даних самому собі теж)

Так, це відноситься до всіх обіцянок: даними і чужим людям і самому собі. Практично в будь-якому художньому фільмі один з героїв має намір зробити щось важливе. Дотримається він цієї обіцянки чи ні, надалі сюжет стане розкручуватися саме навколо цього. Так, наприклад, Гаррі Поттер дає обіцянку знайти всіх горокраксів і вбити Волан-де-Морта. Просто уявіть, як би це було продуктивно, якщо б ви дотримувались всіх-всіх своїх обіцянок.

2. Раз і назавжди усвідомте, що і це пройде

Ця порада отримала 19 тисяч лайків. Пам’ятайте, що і це пройде. Вона вчить вас отримувати задоволення від моменту. Ви відчуваєте щастя в якийсь період, але це відчуття не постійно, тому насолоджуйтеся ним на повну силу. А якщо ви відчуваєте себе нещасним, то і печалі ваші теж не вічні. Коли ви у важкій ситуації, згадуйте про те, що все тимчасово. Ловіть щастя і радість від хороших часів, а коли навколо все похмуро, то, значить, скоро все зміниться на краще.

3. Просто бігайте. Біг навчить вас наполегливості

Біг навчить вас наполегливості і завзятості, особливо коли все ваше тіло буде благати вас негайно зробити зупинку і відпочити. Біг дасть вам можливість зосередитися на конкретній цілі й рухатися до неї. Ви будете відчувати себе сильніше і впевненіше. А ще під час бігу ви можете слухати музику та цікаві книги.

4. Викладайтесь на 100 % (навіть якщо вам не хочеться)

В житті бувають моменти, коли нам не хочеться робити зусилля, напружуватися і викладатися по повній. Це або ситуативне відчуття, або ви просто хочете «вихідний день». Іноді якісь дії можуть виявитися фізично або емоційно складними. І тоді ви подумаєте, що виконати щось абияк, не особливо напружуючись, може виявитися доречним виходом, але це невірно. Ніхто з самих успішних людей в цьому світі не починає розповідь про свою історію успіху з фрази: «Я почав процвітати тоді, коли став віддавати цій справі близько половини своїх зусиль…».

5. Працюйте розумніше, а не важче

Аврааму Лінкольну належить ця фраза: «Якщо у мене буде шість годин на те, щоб зрубати дерево, то я спочатку проведу чотири години, нагострюючи сокиру». Багато люди стануть всі шість годин активно рубати дерево, однак планування і поліпшення робочого процесу полегшать вам завдання. Суть в тому, щоб зробити роботу розумною і раціональною, а не складною і виснажливою.

6. Жити потрібно в реальності, а не у віртуальному світі

Хто з нас цим не грішить: ми ухитряємось прокручувати новинні стрічки, навіть коли виконуємо паралельні завдання та дії. Ми здатні ритися в інтернеті вночі і поступово стаємо антисоціальними, хоча формально ми спілкуємося з людьми». В результаті втрачається маса часу, а люди стають залежними від власного дорогоцінного девайса. А адже ви могли б зробити щось більш продуктивне.

Що спільного у всього вищесказаного? Всі поради, як ви бачите, зводяться до того, щоб піклуватися про себе, жити сьогодні і зараз і бути впевненим в тому, що ви можете подолати будь-які труднощі. Вам буде надана можливість розпочати зміни, і єдине, що стримує і обмежує вас, – це ви самі.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close