Як зробити шлюб міцнішим і щасливішим?

Досі живий забобон, що чоловікові не належить займатися побутовими справами. Проте, вчені стверджують, що ключ до щасливого шлюбу — це рівний поділ домашніх обов’язків між подружжям.

У 1970-х роках у США почастішали випадки розлучень. Суспільство і деякі вчені пов’язали це з тим, що в той час різко збільшився відсоток жінок, які працюють. Демограф Браунівського університету Френсіс Гольдшайдер (Frances Goldscheider) говорить, що це стало важким випробуванням для кожної сім’ї. Адже жінки все ще виконували левову частку домашніх обов’язків.

Історик Стефані Кунц (Stephanie Coontz) проводила опитування серед розлучених чоловіків і жінок. З’ясувалося, що на їх рішення розійтися дійсно вплинув конфлікт через побутові проблеми та виховання дітей. «Однією з найпоширеніших причин розлучення стало те, що чоловіки не змогли пристосуватися до змін», — стверджує Кунц.

Приділяти час дітям і домашнім справам повинні обоє — як жінка, так і чоловік.

Нещодавно проведене дослідження показало, що шлюби, в яких подружжя ділять обов’язки порівну, набагато міцніші і щасливіші за інших.

Чим більше часу чоловік проводить з дітьми, тим більш щасливими і задоволеними у стосунках стають обоє. Крім того, чоловік, що виконує обов’язки по дому, в очах жінки є більш привабливим партнером.

Отже, якщо ви хочете зберегти стосунки і зміцнити сім’ю, просто розділіть домашні обов’язки. Нехай кожен виконує те, що йому до душі. Якщо вашій другій половинці не подобається якесь заняття з домашніх справ, візьміть його на себе.

Щасливий шлюб — це результат праці обох.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close