Як виростити примхливого егоїста? Злі поради

«Люди навколо — злі й дурні, не треба нікого слухати, роби все, що хочеш, ти маєш на це право» — саме такий посил я бачу в завуальованих маніфестах, які зараз так модно писати серед мам-блогерів. І не важливо, про що зараз йде мова. Про те, ділитися чи ні машинкою в пісочниці, чи плакати з будь-якого приводу. Я сама за вільний вияв будь-яких емоцій і за право власності навіть для однорічного малюка. Але я не можу зрозуміти, коли стало логічним з дитинства вчити дитину, що на соціум треба плювати, яким би нелогічним він не був? Звідки стільки мам-соціопаток, коли будь-яку дію оточуючих можна легко пояснити і не робити з неї трагедію!

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ні, сину, тебе не заберуть цигани. І дядько поліцейський не забере. І он тій незнайомій бабусі я тебе не віддам.

Ні, Бабая не існує, сину. Це тітка просто невдало пожартувала.

Вночі ніхто тебе за бочок не вкусить, не переживай, це просто колискова така. Дитяча пісенька. Так, дивна, згідна.

Хлопчики – плачуть. Вони не роботи. Якщо болісно або гірко – плачуть навіть хлопчики, і нічого в цьому поганого немає. Я бачила, як плакав мій тато, коли зaгинyв наш пес. Мені було близько дев’яти років, але я добре це пам’ятаю.

Ні, тітка не ​​буде сміятися, що ти боїшся стрибнути з гірки. Вона вже пішла, не звертай на неї уваги. Відчувати емоції – нормально. Відчувати страх – нормально. Не соромся своїх почуттів.

Якщо ти хочеш посидіти у мене на руках – сиди. Мені важко, але я потримаю. Значить, тобі зараз це потрібно. А дядькові, який дражнить тебе «ти ж чоловік», треба б вставити кляп. Ти не ображайся, його самого так дражнили в дитинстві, і він це так і не переріс.

Це не неправда, Андрійку, що тільки слухняні хлопчики отримують цукерки. Життя підносить солодке і бунтівникам теж. Тим, хто бере не питаючи: бореться, домагається і не чекає слухняно, коли принесуть.

Якщо не хочеш, то можеш не давати свої іграшки незнайомим дітям. Ділитися повинні тільки твої клітини, ти – ні.

Давати здачі – можна. Твій тато був хорошим хлопчиком, якого вчили не битися. Чи допомогло йому це в жaхливій вуличній бійці? Ні. Йому було 15, його побили до напівсмeрті. Але він був хорошим хлопчиком і не дав здачі. А дядько прокурор був поганим хлопчиком і постарався, щоб тим, хто бив, дали термін.

Якщо ти почуєш: раз ти такий неслухняний, то я не буду тебе любити – не переймайся. Той, хто це каже – несе нісенітницю і просто не вміє правильно сформулювати, що ти і твої вчинки не одне і те ж.

Пам’ятай: я люблю тебе однаково сильно і коли ти поводиш себе погано, і коли ти зразковий малюк з ангельським характером. Мене може засмучувати твоя поведінка, але ти і не зобов’язаний відповідати моїм очікуванням. Я тебе люблю більше за всіх на світі. Пам’ятай це. Відчувай це.

І ще, Андрійку, не всі дорослі – розумні. Кажуть, мудрість приходить з віком, але деколи вік приходить один.

Ось лист звідси з п’ятьма тисячами шерінгів, який попався мені на очі сьогодні. І моя відповідь на нього. Вибачте всі, кому подобається стояти в незалежній позі перед бабусями, які соромлять і дають поради. Особисто ми вибираємо шлях доброзичливо обговорити будь-яке звернення і посміхнутися у відповідь. А якщо передумаємо — підемо жити в печери. Вибачте, ще раз.

Так, сину, тебе можуть забрати цигани і навколо повно деструктивних людей, але ми тебе нікому не віддамо, не розмовляй з незнайомцями, не забувай наш сімейний пароль.

Бабай існує — це фольклорний персонаж, давай почитаємо про його походження?! І про вовчика теж, народна творчість багато говорить про людей, які її транслюють.

Сльози — природна психофізіологічна реакція людини будь-якої статі, а ось тварин, які проливають сльози з-за емоцій вчені поки не ідентифікували. А ще люди вміють шукати вихід зі складних ситуацій і дивитися на життя позитивно.

Синку, не треба стрибати з гірки, треба з’їжджати з гірки, а сором — це найдавніша маніпуляція, намагайся уникати людей, які його використовують для управління тобою.

Я не потримаю тебе на руках, у мене болить спина. Це нормально — не бути мамі Гераклом. А тато нехай потримає, він сильний.

Марк, цукерки — шкідливі, рекомендую з’їсти банан. Хоча б з поваги до того, що я знаю, де ти ховаєш величезну коробку з солодощами і поважаю твоє право на власні таємниці.

Можеш не давати свої іграшки нікому, але іноді бартер буває вигідніший, ніж одноосібне володіння.

Намагайся розраховувати свої сили перед тим, як вступити в бійку і пам’ятай, що можна дати здачі пізніше й іншим способом.

Марк, за свої вчинки потрібно відповідати, перш, ніж щось зробити — подумай про наслідки, розлюбити тебе я навряд чи зможу, а засмучувати або злити маму — твій особистий вибір і відповідальність.

Пам’ятай, що я тебе люблю безперечно. Але прикрість від твоїх витівок і не дуже хороших вчинків сильно заважають проявляти любов, так влаштована людина. Все як в математиці — мінус на плюс дає мінус.

І так, Марк, при народженні людина не вміє ні ходити, ні говорити. Слухай старших, але пам’ятай: якщо б ми не намагалися бути кращими за наших батьків, еволюція б не відбулася.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close