Як відрізнити хлопчика від чоловіка

Як відрізнити чоловіка від хлопчика за його поведінкою, а не за віковим фактором і наявністю сексуального досвіду.

Практично всі жінки мріють бачити поруч сильне плече, надійний тил, люблячого чоловіка, турботливого друга, фінансово-стабільне джерело грошей і пристрасного коханця. Головне, щоб всі ці якості були в одній людині. У самому улюбленому, потрібному і єдиному герою. Звичайно, для всіх жінок послідовність і дозування даних критеріїв є різними, але, в принципі, суть залишається незмінною.

Світ дуже змінився за останні 20 років: шлюби вже не укладаються відразу ж після закінчення школи, перші діти з’являються після тридцяти, жінки все частіше стали заробляти більше своїх чоловіків.

Сучасна жінка стала більш вимоглива до вибору свого партнера. Вона вже не така наївна, але все ж хоче отримати свою порцію «локшини на вуха». Вона знає, що «всі чоловіки сво ..», але наполегливо шукає свого єдиного і неповторного. Жінка з сучасного суспільства досягла успіхів в кар’єрі, але вже втомилася йти вперед одна. Її період «все потрібно спробувати» вже закінчується, але обмежувати себе, вона ще не звикла. Вона за відносини «без масок», але як і раніше вся в своїй броні.

Сучасний чоловік – це класичний тип впевненого в собі самця. У нього є свої принципи і правила, можна сказати «кодекс честі». Він знає, чого хоче від життя, і сміливо бере своє. Його складно «розвести» і він точно знає, як схилити терези в свою сторону. Він сильний, упевнений в своїх силах, але головна його особливість полягає в тому, що він може вирішити будь-яку проблему.

За законами тяжіння дівчинка притягує хлопчика, а жінка притягує Чоловіка. По своїй натурі справжній чоловік не зможе звернути уваги на інфантильну, дурну особу без будь-яких ознак пристосованості до життя. Не може і все, адже його кохана жінка повинна підходити його статусу і бути гідним мотиватором для майбутніх подвигів.

У даній статті ми розглянемо відмінності між «Справжнім Чоловіком» і «хлопчиком». Вік і сексуальний досвід не є показником відмінності між даними типами. Можна бути 35-річним хлопчиком і 18-річним чоловіком.

1. Поведінка в критичних ситуаціях

• Чоловік не завжди багато говорить, рідко використовує красиві слова і безліч епітетів, але він точно знає, коли прийшов час діяти. У чоловіків немає звички метушитися і панікувати. У нього тверезий погляд на ситуацію і вже обдумана стратегія поведінки. Чоловік – скеля.

• Хлопчик же вміє тільки красиво говорити і абсолютно не знає, як вести себе в критичних ситуаціях.

2. Уміння визнати свою провину

• Справжній чоловік не боїться визнати свою провину, він розуміє, коли і в чому був не правий. Він не боїться принести публічно свої вибачення. Можливо, чоловік не обов’язково скаже звичне нам «пробач». Замість цього він може зробити подарунок, створити приємну ситуацію для своєї жінки, моментально запропонувати шляхи вирішення ситуації, що склалася своїм партнерам. Його спосіб вирішення конфліктної ситуації ефективніше, ніж звичайні слова.

• Хлопчик же буде до останнього наполягати на своїй правоті і вибудовувати свій захист в позиції «нападу».

3. Життєві принципи

• У чоловіків є негласний кодекс честі і поведінки. Є принципи, яким вони вірні роками. Чоловік не буде йти проти своєї волі, він завжди правильно розставить пріоритети і головне зможе безболісно для себе знайти альтернативні шляхи з більшою користю для своїх перспектив. Це стосується дружби, особистої сфери і бізнесу.

• Хлопчик же за своїм темпераментом запальний і не може адекватно реагувати на ситуацію. У нього немає чіткої позиції поведінки – є лише бажання бути поміченим. Його курс на життя – «плисти за течією».

4. Реакція на жіноче “ні”

• Жінка по своїй натурі звикла вередувати, жадати моменту, коли її будуть вмовляти, змушувати, переконувати. Чоловік же адекватно реагує на дане бажання. У нього в генах закладено вміння «підводити» жінку до потрібного рішення. Адже людина задоволена, коли вона самостійно приймає рішення, а у чоловіків є особливий дар умовити, переконати, аргументувати без зайвого тиску, але завжди отримувати те, чого вони хочуть.

• Хлопчики ж не хочуть ускладнювати собі життя новими проблемами. Для них важливо кількість, а не якість його «подвигів». Хлопчик ніколи не буде боротися за те, щоб бути поміченим якоюсь конкретної жінкою, він буде грітися в променях слави своїх шанувальниць.

5. Ставлення до сім’ї

• Чоловіки будують міцні відносини. Вони проводять вільний час зі своєю сім’єю, не тому, що вони домосіди і не вміють веселитися, а тому, що вони хороші батьки і чоловіки. Кожен може стати татом, але не кожен може стати хорошим батьком. Не дарма ж більшість жінок при виборі свого чоловіки підсвідомо уявляє, яким він буде батьком для її дитини.

• Хлопчик же буде веденим, він не буде приймати рішення, а стане шукати всілякі шляхи, щоб «відкосити» від своїх обов’язків. Сім’я для хлопчика – особливий вантаж, який потрібен для суспільства, але в тягар йому особисто.

6. Повага до жіночої статі

• Жінки іноді перегинають палицю, занадто вередують або поводяться легковажно, але чоловік ніколи не дозволить собі вдарити жінку або образити її публічно. Чоловіки можуть обговорювати свої «завоювання», але ніколи не будуть «обсмоктувати» ситуацію з усіма підряд, оголюючи свої подвиги у всій красі. Чоловіки ЗАВЖДИ шанобливо ставляться до жінки, і не тільки своєї. Він пропустить вперед колегу, сусідку, просто незнайомку (іноді, звичайно, щоб оцінити її п’яту точку, але це не головна причина). Гарні манери важливіші будь-якого флірту.

• Хлопчики ж хваляться своїми подвигами стабільно. Вони складають списки своїх «жертв», дозволяють собі некоректне ставлення до представниць слабкої статі.

7. Поведінка під час сексу

• Чоловік давно знає, які саме пози, місця і такти ідеально підходять йому і його партнерці. Так, він спробував багато свого часу, але зараз він уже не експериментатор, він бере від життя тільки найкраще, відмовляючись від мішури. Звичайно, іноді йому потрібно щось новеньке, але це не пошук чогось екзотичного, а скоріше швидкоплинне бажання різноманітності.

• Хлопчики ж вивчатимуть «Камасутру», не думаючи про задоволення партнерки. Для них важливо лише різноманітність в плані поз і партнерок. Вічний період пізнання світу.

8. Ставлення до світу

• Чоловік точно знає, чого і як він хоче. Він упевнений в собі і передбачає поведінку оточуючих в тій чи іншій ситуації. Чоловік усвідомлює, що світ не крутиться навколо нього, він самостійно рухається вперед, щоб поліпшити своє життя і життя близьких йому людей. Для чоловіків важливий процес самовдосконалення і підкорення.

• Хлопчик же сподівається, що йому пощастить. Жодної впевненості та контролю над ситуацією. Одні надії і бажання.

9. Плани на майбутнє

• Чоловік ставить собі мету і йде до неї, він стратегічно продумує свої кроки для досягнення мети.
• Хлопчик же живе сьогоднішнім днем, маючи ідеї і не маючи бажання їх втілити в життя.

10. Вибір жінки

• Чоловік завжди зможе розгледіти розумну жінку серед багатого асортименту. Справжні чоловіки ніколи не виберуть інфантильну і слабку жінку. Йому потрібна впевнена в собі дівчина з рідкісним даром – бути його особистою музою. Духовно багата жінка допомагатиме йому в бізнесі ненав’язливою порадою, в особистому житті комфортним побутом, а в ліжку максимальним розслабленням.

• Хлопчик же буде з найяскравішою і найбожевільною дівчиною тусовки. Для нього важливий блиск і популярність, а не глибина і вміння надихати.

Дорогі дівчата, будь ласка, не виходьте заміж, щоб потім змінити свого чоловіка. Адже все одно через десятки років ви скажете: «Де той прекрасний чоловік, за якого я виходила заміж?». Спробуйте визначити, поруч з вами «чоловік» чи «хлопчик». І якщо вам комфортно поруч з «хлопчиком», не соромтеся цього, адже це ваш вибір, ваше життя і ваше майбутнє. Прийміть його вже сьогодні таким, яким він є, і просто будьте щасливі прямо зараз.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close