Як важко бути чоловіком. Цих речей ніколи не зрозуміють жінки

© brainum.ru

Ми завжди повинні робити перший крок.

«Деякі з нас дійсно не заперечували б, якщо б ви зробили перший крок».

Ми іноді дуже самотні.

«У більшості жінок, схоже, є багато друзів, яких вони можуть покликати, щоб забезпечити глибоку емоційну підтримку. Ні один хлопець-друг не обійняв мене і не сказав, що все буде в порядку. Я не знаю жодної людини, з якою я міг би поплакати або просто бути з ним, якщо я відчуваю себе пригніченим і відчайдушним. Звичайно, ми можемо співпереживати, і ми можемо скаржитися один одному. Ми можемо випити, поговорити, послухати проблеми і дати солідні поради і бути поруч з одним. Але це не схоже на емоційну підтримку, яку я бачу у багатьох жінок.»

Жінки постійно нападають на нас, і нам не дозволяють скаржитися.

«Як ми безпорадні проти противних злісних поглядів, жартів, ударів і інших тонких способів, якими жінки нападають на нас. До того ж, як суспільство змушує нас не скаржитися на це.»

Коли маленький хлопчик падає, ми радимо йому перестати плакати, встати і піти грати.

«Тому ніяка кількість психотерапевтичних, аналітичних та медичних статей про те, наскільки важливі емоції, не буде в змозі переробити те, що по суті є результатом двох або трьох десятиліть емоційного промивання мізків. Я розумію, що жінки хочуть, щоб чоловіки були більш емоційно зібрані. Але пам’ятайте, що це не завжди призводить до гарних результатів, а до агресії і нерозуміння жінок.»

Ви не хвалите нашу зовнішність.

«Минуло 20 років, перш ніж жінка, крім моєї матері, сказала що я був красивий. Якщо ви думаєте, що хлопець гарний, скажіть йому. Швидше за все, він не чув про це протягом тривалого часу. Не тільки жінкам потрібні компліменти.»

Все в порядку. Ми просто спокійні

«Іноді чоловіки спокійні. Немає нічого поганого. У них просто немає слів, які варто сказати.»

Ми завжди знаходимося під тиском, щоб бути успішними

«Вимога до встановлення. Влаштуватися на роботу, мати будинок, бути незалежним. Це сильно тисне!»

Ми повинні фізично, фінансово, емоційно і розумово підтримувати свої сім’ї

«Ми повинні підривати дупу на роботі, де ми підставляємося фізично, фінансово, емоційно і розумово для наших босів і клієнтів. Ми не можемо назватися хворим, не будучи висміяним. Я відчуваю стрес, але я не можу допустити, щоб це проявилося в багато чому, тому що дійсно ніхто не дбає. Моя дружина намагається, але в неї своя купа проблем, які я намагаюся допомогти їй вирішити, щоб підтримати її, тому що це моя робота як чоловіка. Моя дружина задається питанням, чому я вдома затримуюся на 30 хвилин або близько того у вбиральні після роботи – це просто спокійний час. Мене нічого не хвилює, я просто залишаю собі час, щоб бути з собою і думками.»

Ми піддаємося стресу до розриву нашого тіла і злому нашого розуму

«Люди чекають, що чоловіки будуть працювати до вибуху кісток. Ваш бос буде постійно кричати на вас, якщо ви не будете буквально працювати досить сильно, щоб зламати своє тіло або зламати ваш розум. Ось чому більшість хлопців відповість: «Все в порядку», коли ви запитаєте: «Як пройшов твій день?» І більше не захоче говорити. Ми вдома. Тепер ми в безпеці. Ми не хочемо говорити про період фізичних і психічних тортур, які ми тільки що пережили. Використовуйте будь-яку іншу тему, і ви отримаєте хорошу соціальну розмову, яка вам подобається.»

Ми маємо на увазі те, що ми говоримо

«Я не маю на увазі більше, ніж говорю. У кожному реченні немає прихованого сенсу. Це означає, що я кажу, і нічого більше.»

Фото заголовку brainum.ru
За матеріалами thoughtcatalog.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close