Як ваш чоловік тримає руки на кермі – така він і людина!

Навряд чи ви замислювалися про те, як тримайте кермо автомобіля, з тих пір як здали на права. А між тим це вірний ключ до вашого характеру!

Виберіть на картинці своє положення рук в машині і читайте, що це означає.

1. Мінімаліст.

Ви намагаєтеся зробити життя настільки простим, наскільки це можливо. Ви не оточуєте себе непотрібними речами і людьми, а в друзі вибираєте найбільш прямолінійних і щирих людей. Але те, що ви мінімаліст, зовсім не означає, що з вами нудно!

2. Гуморист.

Ваш мозок постійно генерує різноманітні божевільні ідеї. Ви дуже кумедна і енергійна людина. Ви справжній геній креативу, а ваші артистичні здібності привертають до вас безліч друзів.

3. Миротворець.

Ви не любите суперечки, конфлікти засмучують вас і виводять з душевної рівноваги. Якщо ви коли-небудь підвищуєте голос, ваші рідні дивуються і розуміють, що це серйозно. Ви не терпите сварок і направляєте всі ваші миротворчі здібності на усунення конфліктів між близькими.

4. Перфекціоніст.

Ви звертаєте дуже багато уваги на деталі, любите, коли все йде за планом. Ви твердо переконані, що якщо вже щось робити, то робити це добре. Ви завжди охайні і добре виглядаєте.

5. Панікер.

Ви часто боретеся зі своїми страхами. Ви можете кілька разів повернутися додому, щоб перевірити чи замкнені всі двері і вимкнена праска. Ви вважаєте за краще не ризикувати і довіряєте лише перевіреним і надійним методам.

6. Авантюрист.

Якщо ви ще не пробували стрибки з парашутом або банджі — вам обов’язково сподобається таке екстремальне дозвілля. Звичайно, ваші друзі іноді дивуються вашому темпераменту і не завжди поділяють ваші захоплення, але ваше життєве кредо «жити на повну» заслуговує поваги в їх очах.

7. Бос.

Ви — природжений лідер. У вас талант брати ситуацію під свій контроль і керувати чітко і рішуче. Навколишні звертаються до вас за порадою та підтримкою. На роботі вас часто хвалять за ваші лідерські та організаційні здібності.

8. Надійний хлопець.

Люди люблять вас. Ви — величезна підтримка для своєї родини і друзів. Ви щиро радієте чужим успіхам і не соромитеся висловлювати своє захоплення іншими людьми.

9. Крутий хлопець.

Ви не звикли приймати все занадто близько до серця, і оточуючим може здаватися, що вам на все плювати. Навіть у найважчі періоди життя ви випромінює впевненість у собі і спокій. Кожен день для вас — як свято.

10. Танк.

Ви вічно зайняті і у вас немає часу панькатися з тими, хто стоїть у вас на шляху. Чим перейматися вирішенням проблеми, ви волієте йти напролом. Навколишні захоплюються вашим напором і цілеспрямованістю.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close