Як сила думки може змінити все

© aum.news

Кажуть, що коли скуштуєте життя у всій його повноті тільки тоді, коли припините жити в своїх думках.

Що мається на увазі?

Подивіться на свою руку. Що ви бачите?

Звичайно ж, руку, але навіть цей опис є розпливчастим. Вона маленька або велика? Ніжна або груба? Її пальці короткі або довгі? Які ви бачите лінії на долоні?

Руки можуть володіти різними якостями, і цей досвід відбивається в наших думках.

Більшість людей, які читають цю статтю, будуть сприймати свої руки не так, як інші.

Одним може сподобатися те, як виглядають їх руки, інші скажуть, що вони пухкі, худі і так далі. Загалом, ви зрозуміли суть.

Світ, який ми бачимо там, відображає світ, де ми живемо.

«Ми живемо в світі думок, а думаємо, що живемо в світі зовнішнього досвіду. Розум – це не камера, а проектор. Ми не можемо відрізнити уявний досвід “тут” від того, що відбувається “там” – і ця плутанина створює багато химер».

Більш того, людина, яку ви називаєте «Я», є результатом ваших колишніх умов.

З цієї причини я виступаю проти поняття вільної волі, тому що ми обумовлені бути тими, ким ми є, а не тими, ким ми хочемо бути. Звичайно, ви може сказати, що, незважаючи на своє дитинство, людина може переписати своє минуле і створити нове майбутнє.

І хоча це не виключено, ви, тим не менш, маєте справу з умовностями, які десятиліттями міцно вбивалися в вашу психіку. Більш того, немає ніяких гарантій, що людина, якою ви стаєте, відображається у виборах, які робляться вами.

«Життя завжди висловлює результат наших домінуючих думок».

Серен К’єркегор

І хоча, можливо, я намалював похмуру картину майбутнього, в глибині вашого розуму приховані великі можливості.

Наприклад, є задокументовані випадки, коли люди переживали раптове пробудження або змінений стан свідомості без втручання ззовні.

Сила однієї думки здатна змінити все, тому що одна думка може запалити інші думки, які спричинять за собою зміни в житті.

Одна думка – як насіння, що впало в землю: вона проростає і пробуджує ваш справжній потенціал.

Альберт Ейнштейн зіткнувся з цим, коли він проводив уявні експерименти (гонитва за променем світла).

Як все це пов’язано з вами?

Ваші думки неймовірно сильні. Сила підсвідомості настільки потужна, що може привести до спонтанного зцілення і легкого розв’язання складних проблем.

Таким чином, усвідомлено вибирайте музику, яку ви слухаєте. Слова пісень можуть мати гіпнотизувальний (ненавмисний) вплив; вони непомітно здатні пробратися у вашу свідомість.

Телевізійні програми, які ви дивитеся, і  люди навколо вас спричиняють таку ж дію. Ви є результатом вашого зовнішнього середовища.

Одна думка здатна змінити все, тому що вона може запалити ваш світ хвилюванням і подивом.

Але ви повинні бути готові до появи думки, оскільки вона тягне за собою життєві зміни, на відміну від усього, що ви коли-небудь знали.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close