Як прожити захоплювальне життя? Поради від Чарльза Буковскі

Письменник Чарльз Буковскі прожив дуже незвичайне, насичене і цікаве життя. У цій статті ми дізнаємося про ті життєві правила, які дотримувався цей бунтар.

На сторінках нашого сайту публікується досить статей про мотивацію, особисте зростання, пошук правильного життєвого шляху. І, зрозуміло, кожен з нас хотів би прожити яскраве життя. Таке, про яке буде і самому що згадати, і потомкам розповісти. Тому давайте звернемося до великого фахівця в цій галузі – письменника Чарльза Буковскі. Про нього пишуть, що:

“… він пив більше, ніж потрібно, мав коханок більше, ніж вважається пристойним, працював не там, де працювати престижно, жив не так, як прийнято в суспільстві. Він ніколи не писав про те, про що приємно читати. У його текстах – гіркота. Чорнороб, пияк, і один з найрозумніших письменників другої половини XX століття”.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Його життя стало основою для декількох книг і приводом для численних пліток. Він був волоцюгою, п’яницею, листоношею, бунтарем, журналістом, письменником, поетом. Не кожному вдається прожити таке незвичайне і плідне життя, так що давайте послухаємо його поради.

Не погоджуйтеся

Я хотів ввесь світ або нічого

Ви не повинні погоджуватися на менше, ніж ви заслуговуєте або бажаєте. Прагніть до кращого і не приймайте нічого, крім того, що робить вас повністю щасливим. Немає ніякого сенсу у відмові від ваших цілей, щоб просто погодитися на проміжні результати, і потім завжди мучитися в жалі.

Любіть себе

Я ніколи не зустрічав іншої людини, з якою хотів би помінятися місцями. І навіть, якщо це помилка, мені від цього легше.

Ніхто не досконалий – це правда, але немає також жодного сенсу гризти себе за це. Перестаньте критикувати себе за найменшу провину і проявіть трохи поблажливості до своїх слабкостей. Це не означає, що не треба працювати над своїм самовдосконаленням, просто станьте своїм найбільшим фаном і підтримкою, що б не трапилося.

Живіть на повну

Страшна не сама смерть, а те, як люди проживають свої життя до цієї самої смерті.

Хочеш стрибнути з парашутом, але ніяк не можеш зважитися на це? Час стрибнути! До смерті хочете пройти цей курс з історії мистецтва, але не знаєте, чи стане в нагоді він вам в житті? Записуйтеся прямо сьогодні! У вас є тільки одне життя, яке можна прожити – прямо зараз. Навіщо чекати, поки стане занадто пізно?

Не бійтеся горя, без нього ви не зможете відчути щастя

Ви повинні померти кілька разів перед тим, як почнете по-справжньому жити.

Біль, сум, гнів, розчарування, тривога – негативні почуття, які отруюють нам життя і роблять іноді абсолютно нещасними. Але ви ніколи не зможете повною мірою оцінити хороші емоції, які пропонує нам життя, не впізнавши їх протилежності. Тому в ту мить, коли вами опановує зневіра, пам’ятайте, що скоро все зміниться і ця похмура мить тільки підкреслить красу прийдешнього світанку.

Будьте унікальними, і безсоромно підкреслюйте це у всіх своїх вчинках

Краще робити навіть  похмуріші речі зі стилем, ніж захоплювальні речі без нього.

Не бійтеся бути собою, Чарльз Буковскі вже точно не соромився цього. Завжди показуйте своє справжнє обличчя і прагніть висловити свою власну фантастичну індивідуальність. Краще прожити своє життя самим собою, ніж намагатися зображати з себе щось, що може порадувати інших. Кого хвилює, що вони всі думають, справді?

Ви сильніші, ніж ви думаєте

Іноді ви встаєте вранці з ліжка і думаєте, що ви точно ніколи не зможете пережити цей день. Однак, потім ви самі будете сміятися, згадуючи свої сумніви.

Життя сповнене випробувань і поневірянь, та ви й самі це знаєте і випробували на своєму досвіді не один раз. Проте, вам, зазвичай, вдається подолати ці проблеми і залишитися в цілим й неушкодженим. Завжди пам’ятайте, що ви сильніші, ніж ви думаєте, і це допоможе вам пройти через найважчі дні.

Не бійтеся смерті

Я ношу смерть в своїй лівій кишені. Іноді я дістаю і розмовляю з нею: «Привіт, дитинко, як справи? Коли ти прийдеш за мною? Я буду готовий”.

Смерть неминуча, так навіщо витрачати своє життя на занепокоєння про неї? Замість того, щоб мучитися стосовно свого кінця, використовуйте всі переваги життя, поки вони є. Набагато доцільніше вшановувати життя, замість того, щоб боятися смерті, до того ж, це робить вас щасливішими.

Будьте впевнені в собі

Головна проблема в світі полягає в тому, що розумні люди завжди сповнені сумнівів.

Ви чудові, і єдине, що вам потрібно, – це повірити в свої безперечні і блискучі таланти. Досягнувши повної впевненості в цьому, ви будете здивовані від тих тих висот, які зможете підкорити.

Є набагато гірші речі, ніж самотність

Є речі й гірші, ніж бути одному. Іноді для усвідомлення цього йдуть десятиліття, але немає нічого гіршого, ніж зрозуміти це занадто пізно.

Дуже багато людей бояться самотності і прагнуть будь-яким способом уникнути цього стану. Але, іноді, погана компанія набагато гірше самотності, яка, до того ж, може бути заповнена такою кількістю корисних і радісних речей. Навчіться цінувати себе окремо від інших і цінуйте свій особистий час.

У житті буває різне, не все варто сприймати серйозно

Іноді потрібно просто помочитися в раковину.

Несподівані, іноді ,навіть божевільні речі трапляються з нами в житті, і потрібно просто прийняти їх, як є. Не варто зациклюватися на досконалості, іноді потрібно просто розслабитися. Не варто все сприймати надто серйозно, життя досить весела річ.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close