Як перестати бути нерішучим

© razlich.ru

«Почни дізнаватися нове. Спробуйте сказати собі ці слова спокійно, мудро, тихим голосом кожного разу, коли починаєте турбуватися. Просто скажіть це і подихайте. Потім заспокойтеся і подивіться, що відбувається навколо вас. Я обіцяю, ваша наступна думка і буде відповіддю на будь-яке питання » – Елізабет Гілберт.

«Я просто знав, що повинен це зробити.» – Це та сама відповідь, яку можна почути (в тій чи іншій формі) від кожного успішного підприємця, якого я коли-небудь навчав, як відповідь на питання: «Що спонукало Вас почати свій бізнес?”

Насправді, така відповідь завжди звучить по відношенню до найбільш значущих речей. Народження дитини, написання книги, рішення взяти відпустку і присвятити її подорожі на шість місяців. Скажіть «так» допитливості і змінам у житті. Так, це страшно. Переїхати в інше місто, почати вести свій блог або просто купити цуценя завжди непросто. Коли у вас з’являється якась ідея, припиніть говорити: «Я не знаю»! Тому що ви знаєте. І ось чому:

1. Обмеження логікою

Так, ми можемо звертатися до цифр. Ми можемо прораховувати варіанти розвитку подій і їх наслідки. Ми можемо зважувати всі «за» і «проти», і так може тривати, поки рак на горі свисне. Але найважливіші рішення в житті приймаються на інстинктивному рівні. Ми відчуваємо це. Ось чому прийняття життєво важливих рішень так часто називають «прислухатися до свого внутрішнього голосу». Тому логічні побудови розуму – це ще не все, і ніколи не може бути основним.

2. Рішення існує, але ви не готові його прийняти

Те, чого найчастіше не вистачає нашій внутрішній свідомості, це наша власна неготовність йти за прийнятим рішенням або зробленим вибором. Ми можемо думати: «У мене є непогана робота, друзі, хороша сім’я … але мені потрібно щось більше».

Відповідь на це питання може бути позитивною, якщо якісь зміни починають відбуватися всередині вас. Це відбувається тому, що ви не можете заглушити ваші бажання.

3. Ви перебуваєте в полоні стереотипів

Коли ви вводите будь-яку адресу в гугл-картах, наприклад, вона показує вам найбільш оптимальний маршрут і найбільш короткий час досягнення потрібної точки. Це воно і є. Тобто, все, що потрібно знати – це на якому етапі життя ви перебуваєте зараз, і яка у вас мета. Гугл не питає: «Почекайте, ви вже були там раніше? А ви впевнені? Де ви були вчора, минулого тижня, в минулому році? »

Втрата здебільшого ваших справжніх знань, які ви хочете надбати, відбувається саме тоді, коли ви починаєте копирсатися в своєму минулому. Може, вас гризе жаль про те, що ви не зважилися поміняти роботу. Може, ви шкодуєте про розірвані відносини, тому що не хотіли брати на себе відповідальність.

Забудьте (і вибачте себе!). За все, що ви повинні були зробити, але не зробили. Все в порядку! Все що відбувається сьогодні – це справжнє, а ваше майбутнє має багато перспектив. Це дійсно так.

4. Інтуїція реальна

Якщо ви не чуєте свою інтуїцію, це просто означає, що на даний момент ви не в ладу з самим собою. Можливо у вас стрес, ви перевтомилися або надмірно багато роздумуєте. У цьому теж немає нічого страшного. Можливо, вам просто необхідний відпочинок і здоровий сон.

Світла (буквально: відпочивша) голова забезпечує підтримку вашої розумової чіткості і емоційної рівноваги. «Ранок вечора мудріший», – мудра приказка.

5. Ваш страх – це фільтр

Страх завжди виступає приводом, що заважає нам прийняти рішення, і ми говоримо: «Я не знаю». Тому ставте собі запитання: якби страх залишив мене хоча б на кілька секунд, що б я зробив?

Присвятіть цьому кілька хвилин. Присядьте, розслабтеся. Зробіть щось, що допоможе вашому тілу розслабитися хоча б на п’ять хвилин. Зробіть двадцять глибоких, заспокійливих вдихів (а не просто два або три). Уявіть, всього на кілька хвилин, що страх покинув вас. Що ви дійсно відчуваєте, коли страх йде геть?

Відповіді на всі питання у вашому житті починаються тільки з вас самих, і відповіді на них також можете знайти тільки ви і ніхто інший. Ви – єдина людина, яка дійсно знає, що вам потрібно. Тому перестаньте озиратися по сторонах. Перестаньте говорити: «Я не знаю». Загляньте всередину себе і зрозумієте, чого ви дійсно хочете. Можливо, це і непросто, але ж у вас є рішення, чи не так? І ви готові для цих рішень. Я обіцяю.

Фото заголовку razlich.ru
За матеріалами razlich.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close