Як ми забираємо і віддаємо енергію

Екологія життя. Психологія: нам завжди здається, що вампіри – це інші люди, знайомі, родичі, співробітники. А ми – звичайно ж ні, ми гарні і добрі. А з нас усім так і хочеться крові попити.

Давайте вивчимо ази енергетики, бо я думаю, що ми з вами дійдемо до того, що наше мислення буде деградувати.

Хто такі енергетичні вампіри?

Вампіри – це люди з низькою кількістю особистої енергетики за рахунок наявності деструктивних внутрішніх програм, які як раз не дозволяють їм накопичувати свої сили.

Вони харчуються певною енергією, в основному негативною. Такі люди провокують навколишніх на прояв емоцій, які сприяють викиду певної енергетики. Забираючи її, вони добре і задоволено почуваються.

Отже, постулат перший, для багатьох новий.

Відвернути від вампіризму і попити енергію можна тільки з того, хто сам періодично був вампіром. Якщо людина сама по собі не вампір і живе самодостатнім життям, не залежить ні від кого емоційно і зберігає внутрішній стрижень, то забрати її енергію неможливо. Ніяк. Якщо з вас «п’ють», отже, і Ви періодично  з когось «п’єте».

Як ми забираємо енергію?

Найпоширеніший спосіб вампірові «поїсти» – це спровокувати когось на негативні емоції, для цього можна розповісти про кризу, про складну ситуацію в країні, можна сказати подрузі, що вона погладшала і має поганий вигляд, що її чоловік погано і негідно поводиться, можна навантажити людину негативом, все, що завгодно, лише би їй стало погано, сумно, важко. Це перший рівень, можна сказати, перша легка страва.

Другий рівень – треба довести людину до сильних емоцій, до страху, сліз, гніву, люті, зриву, істерики і дикої агресії. Після цього тихим голосом сказати: «Ну, що ти так нервуєшся?». Вважайте, що це друга, вже досить пристойна страва з гарніром.

На світі живуть вампіри, які існують на енергії провокацій і протиріч, вони люблять заривати сокиру між близькими людьми, адже там багато енергії, є чим поживитися. Звідси витончені інтриги, брудні плітки, натяки. Існують жінки, які люблять розбивати сім’ї, я консультувала таких кілька разів.

Це відбувається несвідомо. Як тільки вона забирає чоловіка з родини, створюючи там купу важких емоцій, скандалів, болю, то чоловік перестає їй бути цікавим і вона розуміє, що «це не моє», після чого якийсь час живе на цьому негативі, а потім знову вирушає на пошуки жертви.

Типовий вампіризм – це «спортивний інтерес». Жінка або чоловік домагається уваги і сильних емоцій з боку протилежної статі, після чого розлучається. Природно, що після цього їх екс-партнери ще довго їх годують своїм болем, увагою, стражданням, переживаннями і гіркотою. Тут вже емоцій хоч греблю гати, «їж до несхочу».

Провокативна зовнішність або поведінка, коли вампір поводиться зухвало або має такий вигляд, що викликає багато емоцій у тих, хто його оточує. Це вампір-нарцис, який забирає енергію за рахунок своєї зовнішності і поведінки, наприклад, яскравого одягу, ланцюгів, надмірного макіяжу, жаргону, матюків, гучного сміху, погляду з-під лоба або модної чванливості. Я зустрічала таких жінок, причому насправді це були цілком адекватні люди з поважними професіями, з сім’ями, але при цьому вони підживлювалися увагою інших, яскраво і навіть трохи сороміцько одягаючись.

Почуття жалю до себе і провокація почуття жалю до себе – це теж форми підживлення, такі люди зазвичай скаржаться на життя, драматизують, намагаються виставити все в тонах страждання і болю. Якщо ви починаєте їх жаліти, то вважайте, що віддаєте свою енергію. Людям можна співчувати і співпереживати, але шкодувати їх небезпечно, тому що таким чином ми годуємо їх слабкість, а не силу.

Почуття провини. Ну тут вже всі ми майстри. Домогтися від людини того, щоб вона відчувала себе винною означає створити енергетичний міст, через який вона буде годувати вас своєю енергією.

Синдром рятівника, як це не дивно, теж спосіб підживитися, правда зовні дуже шляхетний. Такі люди завжди прагнуть допомогти комусь, самі ходять з купою травм, образ, але лекції і тренінги в першу чергу роздають подружкам, всім дають книги, намагаються розповісти, як жити. Якщо одна з їхніх жертв все ж вирішить змінитися і почне розвиватися, то рятівникові перепадає частка реалізованої енергії.

Роль рятувальника – це теж енергетичний вампіризм, адже рятуючи людину, нам віддається величезна кількість енергії і багато з нас так до цього звикають, що все їхнє життя перетворюється на насадження добра в найгіршому розумінні.

Вампіри не завжди усвідомлюють свою поведінку і здійснюють несвідомо багато маніпуляцій, вони не думають: «Ось зараз доведу Марійку до сліз і буду добре почуватися!» Думки зовсім інші: «Треба сказати Марійці правду про те, як вона погладшала!» Розумієте?

Чому ми стаємо вампірами?

Дуже часто ми починаємо забирати енергію у інших людей і вибираємо такий шлях існування, тому що маємо потужні енергетичні діри, куди чудово зливається наша власна життєва енергія.

У нас в житті так багато зливів, куди втікає наша енергія і всі вони деструктивні: життя в стресі, звичка засуджувати, категоричність, порожні розмови ні про що, надмірний поспіх, хвилювання, життя в минулому, життя в майбутньому, спроба підлаштуватися під всіх і бути хорошою – все це забирає енергію в сьогодення і ми змушені або бігати по тренінгах, де нам дадуть енергетичний допінг, або висмоктувати енергію з людей.

Як зрозуміти, що я вампір?

Головним розумінням свого вампіризму є почуття емоційної залежності від людей або подій.

Коли ви починаєте відчувати ломку без присутності певних емоцій у своєму житті.

  • Наприклад, коли відчуваєте порожнечу, то дуже хочеться зателефонувати подрузі і розповісти їй про те, як вам погано.
  • Або якщо ви відчуваєте брак енергії і думаєте: «У мене давно не було стосунків, мені потрібен чоловік».
  • Або вам не вистачає життєвих сил і ви починаєте провокувати скандали на рівному місці, викликаючи сильні емоції в оточення.
  • Або ви відчуваєте непереборне бажання сказати комусь «правду».
  • Коли вам здається справедливим і важливим попліткувати про якусь людину, дати негативну оцінку її діяльності.

Після страшних скандалів вампір чудово почувається, його це анітрохи не виснажує, більше того, він навпаки підбадьорюється і починає всім допомагати.

Свій вампіризм можна відстежити за певними прикладами, наприклад, коли ви про когось говорите «якусь важливу правду» і ваш опонент каже: «Давай не обговорюватимемо це. Я думаю, це негарно!». Вампір образиться, йому буде не по собі, йому буде погано і важко, адже йому не дали наповнитися негативом.

Якщо ви розповідаєте щось важке і актуальне, а співрозмовник не реагує сильними емоціями. Вампірів це бісить, адже знову їх маніпуляція не вдалася. Причому це роздратування випливає неусвідомлено і вампір може сам не розуміти, що його так сильно дратує.

Чому потрібно відмовитися від ролі вампіра?

Шлях вампіра – це дорога залежності і відходу від внутрішньої свободи, це внутрішня діра, що постійно зростає, для задоволення якої потрібно все більше і більше жертв, людей, скандалів. Це особистість, закута в кайдани емоційної залежності, крім цього вампіри не часто стають успішними і навіть якщо з ними це трапляється, то вони живуть в постійному страху, тому що у них немає внутрішніх ресурсів створювати достаток і процвітання.

Бути вампіром – це означає відмовитися від розвитку себе, як здорової цілісної особистості. Але ж ми всі живемо на світі саме для цього!

Зверніть увагу на свій фокус уваги в житті.

Вампіри завжди годують своїх донорів, тому вони люблять виблискувати своїм розумом, їм подобається думати і аналізувати, обговорювати життя інших людей, вони стежать за тими, у кого що відбувається. Увага самодостатньої особистості у більшій мірі перебуває в собі, в своїх бажаннях, в своїх прагненнях і намірах, і лише невелика частина уваги виходить назовні на реалізацію своїх ідей та побудову стосунків з людьми.

Якщо ви знайшли себе в  цих пунктах і вам вистачило сміливості визнати в собі деструктивні програми, то це саме по собі вже важливе усвідомлення, яке допоможе вам від них звільнитися.

А потім подивіться на своє життя і знайдіть ті дірки, через які ви втрачаєте свої власні сили.

І відмовтеся від них усвідомлено, відмовтеся від осуду, порожніх розмов, категоричності, постійних хвилювань і поспіху.

Пробачте своє минуле і відпустіть його. І відпустіть людей, які вас руйнують…

Згодом ваша цілісність відновиться і ви побачите, що вам вже не цікаво бути вампіром, ваш фокус уваги буде позитивним і плідним.

І разом з внутрішньою цілісністю у ваше життя постукають ваші бажання і нові добрі люди!

За матеріалами svitoch.in.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker