Як матеріалізувати свої думки – поради

© nusapeach.tumblr.com

Про матеріальність наших думок навперебій говорять всі: батьки, психологи, лікарі, керівники – так, хто завгодно,

Тема: «Як матеріалізувати думки?» входить в топ-10 на різних сайтах, часто не мають нічого спільного з психологією і саморозвитком.

Непрофесіоналові важко розібратися в темі та вибрати серед мільярда зайвих букв корисну інформацію.

Як ще матеріалізувати ці думки?!

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

З місяць тому в громадському транспорті я стала випадковою слухачкою розмови двох подруг.

Одна дівчина досить голосно й емоційно розповідала іншій, що їй так набридли життєві невдачі, відсутність грошей і любові, що вона вирішила записатися на двотижневий психологічний тренінг.

Червоною лінією через всі 10 занять проходила тема: «Матеріалізуйте свої думки і тоді вони точно здійсняться».

«Я, – говорить слухачка курсів, – все записала. Ось вже півроку щодня роблю всі вправи, а віз і нині там».

Подруга, звичайно, спробувала її втішити, запевняючи, що все налагодиться, а я задумалася над тим, що не один раз чула і читала подібне від людей, які начебто і готові змінювати своє життя, але щось у них ніяк не виходить.

Я не знаю точно, в чому проблема дівчини з маршрутки (поганий тренер був чи вона просто неправильно використовує його поради), але думаю, швидше за все в комплексі.

Психологи, автори статей іноді не зовсім точно формують поради, як матеріалізувати свої думки, а читачі, не бажаючи докопуватися до істини, просто підганяють їх під себе. У підсумку: Всесвіт просто не може зрозуміти, чого ви від нього хочете!

Що ж заважає нам матеріалізувати свої думки?

Нещасною або щасливою людину роблять тільки її думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, вона керує своїм щастям.

Фрідріх Вільгельм Ніцше

У нашому світі існує цікава категорія людей, досить численна, до речі.

Ці чоловіки і жінки – недурні, неліниві, готові навчатися і навіть пробувати щось нове. Але от для успіху їм завжди чогось не вистачає: наполегливості, сміливості, ризикованості. Вони рідко докопуються до суті проблеми і, швидше за все, віддадуть перевагу «синиці в руках, ніж журавлю в небі». Саме ця категорія людей частіше інших скаржиться: «ось ваші психологічні прийоми не спрацьовують! От я з другом Васею старався і – ніякого тобі успіху!»

Спеціально для них я пишу 3 помилки, які вони допускають у бажанні матеріалізувати свої думки.

3 помилки, чому не виходить матеріалізувати думки?

1. Неправильний посилання.

Ось, наприклад, не складається у вас особисте життя. А ви замість того, щоб сигналізувати Всесвіту: «Я хочу познайомитися з хорошим хлопцем», ви щодня скаржитеся: «Я самотня. Це так погано».

Всесвіт з вашого ниття виловлює слово «самотня» і вуаля – ваше особисте життя і далі кульгає на обидві ноги.

2. Неправильний настрій.

Навіть лікарі, які не визнають нічого, крім науки, підтверджують: шансів одужати у тих, хто щиро вірить в те, що позбудеться від хвороби, набагато більше, ніж у песимістів.

Якщо ви вже чогось бажаєте, то переконайте, насамперед, себе, що все здійсниться. А то: «Ой, я такий скептик. Я вірю тільки в те, що можу помацати. І чому це мої думки матеріалізуються?».

3. Неправильне формулювання.

Адже чомусь в магазині ви спочатку розглядаєте асортимент товару, а лише потім підходите до продавця і говорите: «Дайте мені півкілограма печива зі згущеним молоком». Ви так робите, тому що точно знаєте,  якщо підійдете до продавця з лепетом: «Хочу чогось солоденького, а може – і не дуже солоденького, загалом, сам не знаю, чого хочу», то простоїте в магазині півгодини і знайдете вірну смерть від рук інших покупців, що стоять в черзі за вами.

А Всесвіт повинен розбиратися з вашим незрозумілим лепетом і моментально давати те, що потрібно?

5 слушних порад, як матеріалізувати свої думки

З головними помилками, які заважають людям досягти бажаного, ми розібралися, а тепер я хочу навчити вас, що робити, щоб точно матеріалізувати свої думки:

1. Візуалізуйте бажання.

Нічого дієвішого, ніж цей прийом ніхто ще не придумав. Якщо ви володієте хорошою уявою, то картини майбутнього можна малювати прямо у себе в голові.

Наприклад, ви мрієте про поїздку в Італію? Уявляйте собі цю саму подорож щодня до найдрібніших деталей. Не встигнете озирнутися, як будете купувати бажаний тур.

Відмінно спрацьовує методика перенесення своїх думок на папір: зробіть колаж бажань, намалюйте свою мрію, опишіть її за допомогою слів в щоденнику, зробіть хоч щось, перш ніж починати нити, що Всесвіт вас не чує!

2. Матеріалізуйте свої думки правильними фразами.

Частки «не» краще взагалі уникати, оскільки вона погано сприймається Всесвітом. Замість посилання: «Не хочу більше хворіти», вищі сили почують про те, що вам страшно сподобалося валятися в ліжку з ангіною.

Правильно говорити: «Хочу бути завжди здоровим!»

3. Геть від негативу.

Якщо ви будете бажати, щоб ваша зла начальниця зламала ногу і залишила вас у спокої, хоча б на період свого лікарняного, то Всесвіт, можливо, вас і почує. От тільки наслідки будуть сумні не тільки для вашої керівниці, але і для вас самих. Негатив і зло притягують собі подібне, є такий закон бумеранга!

4. Не розпоряджайтеся долями інших.

Матеріалізувати можна тільки власні думки.

Всесвіт залишиться глухим до закликів: «Хочу, щоб мій чоловік знайшов високооплачувану роботу», «Хочу, щоб мама виграла в лотерею».

Замість того, щоб загадувати бажання за інших, краще навчіть близьких вам людей, правильно матеріалізувати свої думки.

5. Мрійте про реальне.

Казки про Попелюшок, які стали принцесами, – це, звичайно прекрасно і на них виросте ще не одне покоління дівчаток. Ось тільки принцесами стають одиниці, а стати багатою і успішною — може будь-яка представниця прекрасної статі, яка доклала максимум зусиль.

Ви можете медитувати на триповерхову віллу в Іспанії, але почніть виконання мрії з купівлі однокімнатної квартири в своєму місті.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close