Впевненість більш приваблива, ніж зовнішність

© alinamix.com

Немає сенсу заперечувати, що пишне волосся або чудова усмішка можуть залишити незабутнє перше враження. Але, незважаючи на свою могутню репутацію, це перше враження або ваш привабливий зовнішній вигляд не можуть приховати ваше мислення. І саме тут вступає в гру ваше ставлення до самооцінки.

Навіть якщо ви незадоволені своєю зовнішністю і працюєте над її зміною в здоровій степені, ваша «внутрішність» буде домінувати над тим, наскільки ви привабливі для інших, що ніколи не повинно бути вашим основним мотиватором, щоб виглядати або відчувати себе певним чином.

1. Впевненість пов’язана з достовірністю

У впевнених у собі людей немає необхідності наслідувати інших – вони сміливо віддані своїм справжнім «я» і не намагаються імітувати нікого іншого. Вони можуть бути натхненні іншими впевненими людьми, як відомими, так і тими, хто знаходиться в безпосередній близькості з ними, але вони використовують це натхнення, щоб знайти ще один спосіб виразити себе.

Фактично, порівняння не є частиною їх природного сприйняття світу, оскільки вони цінують свою свободу, бути тим, ким вони насправді є, незалежно від того, що інші можуть подумати. І хто може протистояти справжній персони?

2. Впевненість означає самоприйняття

Коли ви впевнені, ваша зовнішність не відіграє ключової ролі у вашій поведінці. Це означає, що навіть якщо у вас немає руки, люди будуть концентруватися на вашій поведінці, а не на тому, що ви вважаєте своєю недосконалістю. Більш того, ці недоліки ніколи не є вашою основною якістю для визначення себе.

3. Впевненість надихає

На відміну від невпевненості, яка може змусити вас почувати себе безсилим і паралізованим, упевнені люди контролюють ситуацію. Їх поведінка іноді може здатися агресивною для тих, хто не володіє однаковим рівнем впевненості, але їм просто подобається контролювати ситуацію.

4. Впевненість – відношення

Це в кожному слові, і це майже відчутно. Те, як ви сидите, стикаєтеся, чітко говорите, відкрито смієтеся, сміливо висловлюйте себе, ходите, високо піднявши голову, танцюєте, неначе ніхто не дивиться, не ведете себе стриманою манерою показує, що ви цінуєте себе і своє благополуччя.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close