Четвер, Січень 18, 2018
ГОЛОВНА НАТХНЕННЯ ЖИТТЯ Від чого потрібно відмовитися на шляху до успіху

Від чого потрібно відмовитися на шляху до успіху

0

Чужі очікування, потреба в схваленні і емоційний багаж з минулого – це не найкращі супутники на шляху до успіху, до якої б цілі ви не прагнули.

реклама

Отже від чого потрібно відмовитися на шляху до успіху:

1. Від чужої думки про успіх

Від неї позбутися найскладніше, тому що вона дуже глибоко вкорінена в нашій культурі. Але тільки без неї можна повністю виразити себе і займатися тим, що для вас важливо.

Саме вам, а не комусь іншому доведеться жити з наслідками зробленого вибору. Так чому ж ви повинні жити керуючись чужими цінностями?

Для того щоб вам було легше позбутися від чужої думки про успіх, потрібно в першу чергу зрозуміти суть своїх цілей. Подумайте, чому ви хочете домогтися того чи іншого? Що ці досягнення вам принесуть?

2. Від страху осуду

Цей страх багатьом з нас не дає спробувати себе в справі своєї мрії. Головне зрозуміти, що ви не зобов’язані переконувати оточуючих в тому, що ваша справа для вас важлива і цінна. Постарайтеся подолати в собі постійну потребу в схваленні з боку. Ті, чия думка для вас дійсно має значення, напевно підтримають вас. А на інших не варто витрачати нерви.

Зосередьтеся на процесі, а не на нагороді, яка вас чекає в кінці, і ви почнете помічати, що поступово рухаєтеся до того життя, про яке мріяли.

3. Від емоційного багажу з минулого

Рано чи пізно доведеться відпустити старі образи і неприємні спогади. Інакше майбутнє стає занадто схожим на минуле.

Ми часто сердимося на начальників, які нас звільнили. Постарайтеся відпустити це почуття і усвідомити, що все було на краще. Адже якби цього з вами не сталося, ви не змогли б рухатися до наступного життєвого етапу.

Відмовляючись від чогось, ми не тільки приносимо жертву, але і отримуємо щось взамін, створюємо можливість почати щось нове.

За матеріалами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама
facebook

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: