Виберіть, в якій коробці все лежить правильно, і ми розповімо про ваші сильні риси

Психологія може багато розповісти про здібності, таланти і характер людини по тому, як вона розміщує предмети в просторі. Для цього існує цілий розділ — психогеометрія.

Тутка підготував для вас тест, який допоможе дізнатися вашу сильну сторону. Вам знадобиться всього хвилина часу, щоб згадати свої побутові звички.

Уявіть, що у вас в коробці залишилося 4 яйця. Як ви їх розташуєте?

Варіант А

Ваша сила — творчість. Потік ідей так і рветься назовні, тому ви не можете довго всидіти на одному місці і працювати там, де нудно. Робити 15 завдань одночасно, бути центром уваги колег і близьких — це точно про вас.

Ви бачите саму суть речей, вмієте спрощувати, відсікати зайве і створювати гармонію навколо себе. Яскравість вашої особистості притягує захоплені погляди, гарантує інтерес і увагу самих різних людей. Цінуйте і розвивайте свою силу, її повинен побачити світ!

Варіант В

Ваша сила — логіка і аналітичний розум, ви природжений організатор. Ваші безцінні риси — працьовитість, методичність і наполегливість допомагають створювати гармонійну структуру з величезного числа завдань.

Аналітичний склад розуму зробить вас чудовим керівником або топ-менеджером. Щоб швидше досягти успіху, зупиняйте себе при спробі зібрати все більше і більше інформації. Просто спирайтеся на свою дивну й унікальну силу розуму, і ви досягнете будь-яких цілей.

Варіант З

Ваша сила — гнучкість. Ви як ніхто інший вмієте маневрувати між труднощами, навчатися новому і рости, створюючи прекрасний світ навколо себе. Зараз у вашому житті перехідний період. Після нього чекає новий рівень — в кар’єрі, особистому житті та стосунках з людьми.

Гнучкість розуму дозволить звідусіль вийти переможцем. Використовуйте свої здібності і методичність, поєднуючи їх з допитливістю та відкритістю всьому новому, і вам не буде рівних.

Варіант D

Ваша сила — цілеспрямованість і рішучість. Лідерські здібності, вміння швидко аналізувати ситуацію і приймати рішення допоможуть досягти будь-яких професійних висот. Люди тягнуться до вас, захоплюючись умінням тримати точку фокусу і рухатися вперед, незважаючи ні на що.

Вміння бачити прибуткові ідеї за версту в поєднанні з упевненістю в собі й швидким прийняттям рішень дозволять отримати все, чого ви забажаєте. Для вас головне — ставити сміливі, амбітні цілі.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close