Вчинки, про які ви обов’язково будете шкодувати на старості

© sport.korupciya.com

Кожен день ми з вами приймаємо близько десятка різних рішень і мало хто може простежити їх вплив на майбутнє життя.

Приймаючи рішення добровільно або вимушено, всі ми чимось керуємося: досвідом, знаннями, порадами, інтуїцією … І завжди ми думаємо, що робимо правильно, виходячи з наших думок, логіки, міркувань …

Одні рішення приносять нам успіх, радість і перспективу, інші – рятують життя, допомагають розвиватися і творити.

Але є дилеми, які ми не можемо вирішити так просто, тому не можемо заснути, втрачаємо апетит, рівновагу і спокій, знаючи що невірно прийняте рішення, може згодом спровокувати пригніченість, почуття провини, образи, злості на себе, рідних, близьких, колег …

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ми, звичайно, не раз будемо намагатися переконати себе, що це не страшно, що по-іншому нам не вчинити. Але від цього почутття провини від неправильно прийнятого рішення опуститься глибше всередину, а його осад буде отруювати нам решту життя.

А потім, в старості, лежачи в своєму ліжку, ми буде ще не раз шкодувати, що вчинили колись неправильно.
І, найголовніше, нічого не спробували змінити. Частково тому, що були молоді, дурні і думали, що у нас ще буде час все виправити …
Але, як би ми не старалися, від усіх помилок не вберегтися. І якщо вже Ви допустили в своєму житті якісь промахи, не забувайте, що їх завжди можна постаратися виправити.

Головне – не втрачати часу і не відкладати цю справу у довгий ящик. Переступіть через себе, через свою гордість і егоїзм, через страх і постарайтеся змінити те, що не дає вам спати по ночах.

Ну, а щоб мотивувати себе – рекомендуємо прочитати список стандартних помилок, які в 99% випадках роблять всі люди і мало хто помічає, як це згубно позначається на нашому житті.

Вчинки, про які Ви обов’язково будете шкодувати в старості!

1. Ви будете шкодувати про те, що занадто багато часу провели перед телевізором, переглядаючи нескінченні серіали, і реаліті-шоу, передачі, в яких мало корисного.

2. Ви будете шкодувати про те, що зробили головним пріоритетом життя у віртуальному світі соціальних мереж, з головою занурившись в гру помилкових уявлень про себе і своїх знайомих.

3. Ви будете шкодувати про те, що не вели здоровий спосіб життя, дозволяючи своїм звичкам взяти над вами верх.

4. Ви будете шкодувати про те, що мало споглядали і насолоджувалися реальною красою цього світу, проживаючи своє життя, поспішаючи і метушливо.

5. Ви будете шкодувати про те, що мало вірили і не прагнули до пізнання чогось великого.

6. Ви будете шкодувати про те, що рідко зустрічали схід сонця і проводжали його захід, виправдовуючись всякими важливими справами і турботами.

7. Ви будете шкодувати про те, що були занадто скутими, наляканими, серйозними і відповідали загальноприйнятим нормам “правильної”, “гідної”, “успішної” поведінки в суспільстві.

8. Ви будете шкодувати про те, що занадто швидко подорослішали і забороняли собі іноді побути дитиною, нехай навіть в 40 років.

9. Ви будете шкодувати про те, що мало і погано дружили, що не цінували своїх друзів і мало проводили з ними часу.

10. Ви будете шкодувати про те, що були занадто образливими, злопам’ятними, злими і підозрілими.

11. Ви будете шкодувати про те, що мало спілкувалися зі своєю сім’єю, дітьми, родичами, багато сварилися і злилися на них. Рідко говорили їм слова любові і те, як вони Вам дорогі.

12. Ви будете шкодувати про те, що мало сміялися, раділи, веселилися.

13. Ви будете шкодувати про те, що занадто болісно сприймали вчинки і слова інших людей.

14. Ви будете шкодувати про те, що розвивали свій талант і забули про дитячі мрії та захоплення.

15. Ви будете шкодувати про те, що мало подорожували і пізнавали цей світ.

16. Ви будете шкодувати про те, що занадто багато боялися.

17. Ви будете шкодувати про те, що сумнівалися і недооцінювали себе, не наважувалися на багато.

18. Ви будете шкодувати про те, що не зробили божевільний вчинок, не кинули виклик обставинам, світу. Чи не боролися і опустили руки. Дозволили собі піти і промовчати.

19. Ви будете шкодувати про те, що були одержимі матеріальними речами. Що витратили багато сил, здоров’я і сенс свого життя на придбання не особливо потрібних вам речей …

20. Ви будете шкодувати про те, що не сказали головного.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close