Вбивці нашого потенціалу: 4 небезпечні фрази

Існують фрази – вбивці нашого потенціалу. Коли ми вимовляємо їх вголос, або навіть про себе, то даємо нашому мозку установку, що він може змиритися і більше не шукати вирішення задачі.

Найстрашніше, що ми вимовляємо ці фрази досить часто, тим самим позбавляючи себе можливості розкрити свій потенціал на 100%. Нейропсихологи радять якомога раніше викинути ці установки зі свого життя.

Фраза №1: «У мене слабке здоров’я» або «у мене погані гени»

Де ви бачили абсолютно здорових людей в наш час? Варто тільки сходити до лікаря, як у вас знайдуть купу відхилень і можливих патологій. Справа не в тому, наскільки у вас сильне тіло, а в тому, як ви ним користуєтеся.

“Моя бабуся померла від раку шлунка, у мого дядька виразка шлунка. В нашій родині у всіх слабка травна система. Ось і у мене болить живіт. Це гени.” Повна нісенітниця. Часом ми робимо нічим не обґрунтовані висновки, віримо в них і, як наслідок, отримуємо очікуваний результат. Ефект Плацебо тільки навпаки.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, то в першу чергу навчіться бути господарем своїх емоцій і свого настрою. Інакше станете жертвою. Одне з двох: господар або жерва. Вибір за вами. У своїй книзі “Як жити 365 днів в році» доктор Шиндлер пише:

“Сьогодні три з чотирьох лікарняних ліжок зайняті жертвами емоційно обумовлених захворювань”.

Скільки в історії людства прикладів людей, які не володіли міцним здоров’ям, були каліками, мали смертельні діагнози, але тим не менш впоралися зі своєю недугою і продовжували жити і творити?

Вчіться керувати своїм тілом і правильно його використовувати. Один чоловік, у якого лише одна рука, чудово грає в гольф; і він каже: «Одна рука плюс правильне ставлення – це набагато більше, ніж дві руки плюс помилкове ставлення».

Фраза №2: “Я недостатньо розумний”

Ви можете багато не знати і мати недостатню освіту, але це не може служити виправданням того, що ви не вирішили якусь задачу.

Якось раз прийшли найкращі голови посперечатися з Генрі Фордом і довести, що він дурна і неосвічена людина. Вони прийшли до нього в кабінет і почали ставити питання з різних сфер. Після кожного питання Форд піднімав слухавку і дзвонив фахівцеві і отримував відповідь.

Мораль цієї історії проста: все знати і вміти знаходити рішення – дві різні речі.

Останнім часом стали дуже популярні тести IQ, які розраховують коефіцієнт інтелекту. Не варто впадати в депресію, якщо у вас низький показник. Сам по собі коефіцієнт інтелекту нічого не означає, а ось вміння наполегливо і старанно доводити справу до результату важить багато.

Тому, зіткнувшись з проблемою, в першу чергу подумайте, якими сильними якостями ви володієте. Неодмінно у вас є те, що здатне вирішити будь-які завдання. Існує величезна кількість способів, як вийти з самих безвихідних ситуацій. І кожна людина знайде свій.

Будьте впевнені у своїх силах, довіряйте своїй інтуїції і мисліть позитивно. Ваші психологічні установки на 90% визначають ваш успіх.

Фраза №3: «Я занадто старий» або «Я занадто молодий»

Кожен хоча б раз у житті вдавався до цієї відмовки, щоб виправдати свій провал.

Ідеальний час, щоб щось зробити – тут і зараз. Тому що в принципі не існує іншого моменту для дії: минулого вже немає, а майбутнє завжди буде десь “завтра”.

Історія рясніє прикладами тих людей, хто був “занадто старий” або “занадто молодий”.

Жанні д’Арк було 17 років, коли вона вперше повела за собою військо. Як за сільською дівчиною пішли досвідчені солдати?

А ось інший приклад. Відома американська художниця Анна Мері Робертсон Мозес почала свою кар’єру художниці в 70 років після того, як поховала чоловіка. Тільки через 10 років пройшла її перша персональна виставка. А в 90 років тільки за один рік вона заробила більше, ніж за все своє життя.

Задумайтеся над тим, чи ви пошкодуєте на смертному ложі, що так і не почали займатися цією справою? Якщо так, то відкиньте будь-які відмовки і вперед назустріч мрії! Пам’ятайте – почати займатися улюбленою справою ніколи не рано і ніколи не пізно.

Фраза №4: Мені завжди не щастить»

Випадковості не випадкові. Якщо переглянути ланцюжок подій, які сталися перед тим, як щось вдалося, то ви побачите цілу закономірність. За будь удачею необхідна підготовка, планування, націленість на успіх, наполеглива праця та віра в те, що все обов’язково вийде.

Розвивайте в собі якості, які потрібні для перемоги, ведіть себе як переможець, і незабаром і вам посміхнеться удача.

P. S. І пам’ятайте, лише змінюючи свою свідомість – разом ми змінюємо світ!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close