Ваша дружина повинна бути важливіше для вас, ніж, принаймні, ці 5 людей

0
© ogo.ua

Щоб шлюб був міцним, він повинен стояти на міцному фундаменті.

А як зробити міцний фундамент? Дуже просто!

Ставте свою дружину вище цих 5 людей:

1. Ваших дітей.

реклама

Так-так, дружина повинна бути важливіше дітей. Не поспішайте злитися, дочитайте!

Чому дружина важливіше дітей? Тому що від здорових відносин з дружиною безпосередньо залежать здорові стосунки з дітьми. Якщо ваші діти побачать, що батьки ставляться один до одного з любов’ю, турботою і повагою, вони візьмуть з вас приклад у своїх відносинах.

Звичайно, пріоритет дружини над дітьми не повинен бути абсолютним — інколи потреби дітей повинні стояти вище потреб дружини. Але в цілому приділіть увагу відносинам з дружиною, а решта піде.

2. Уявних жінок.

Звичайно, абсолютно нормально захоплюватися актрисами і знаменитостями. Але якщо ви починаєте фантазувати про них в ліжку з дружиною, то це вже проблема.

Не треба дивитися на інших жінок, щоб «налаштуватися». І не треба порівнювати красу своєї дружини з недосяжними ідеалами. Подивіться на свою прекрасну люблячу дружину і зрозумійте, що вам ніхто більше не потрібен.

3. Інших жінок.

Це само собою зрозуміло. Ніколи не ставте інших жінок вище своєї дружини, навіть якщо це нічого не значить. Жінка завжди повинна бути жінкою № 1 у вашому житті, без винятків.

4. Родичів дружини.

Якщо між вашою дружиною та її родичами виникли якісь розбіжності, ви завжди повинні займати сторону дружини. Чому? Тому що це ваша дружина.

А якщо серйозно, то відносини з родичами дружини не завжди складаються добре. Іноді бувають і конфлікти.

Але шлюб — інша справа. Тут абсолютно необхідно підтримувати глибокий, міцний зв’язок, щоб відносини ставали тільки краще.

5. Ваших друзів.

Звичайно, друзі важливі. Але після весілля пріоритети змінюються, і життя стає зовсім іншим. Іноді це може погано позначитися на відносинах з друзями, навіть дуже давніми.

Але подумайте: якщо вони вам справді друзі, то зрозуміють, що дружина для вас завжди на першому місці. Це не означає, що ви забули про них і про вашу багаторічну дружбу.

Фото заголовку ogo.ua
За матеріалами ph.theasianparent.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама