Вам варто припинити турбуватися про гроші. Ось кілька вагомих причин!

В епоху повального споживання гроші дійсно крутять світом. Це дуже потужний інструмент, який керує нами і всім навколо нас. Більшість людей асоціюють їх з чарівною паличкою, здатною вирішити всі проблеми і зробити їх щасливими. Ще більше людей асоціюють гроші зі свободою і авторитетом. В наші дні гонитва за ними – річ звичайна, але я все ще не можу зрозуміти, як гроші можуть бути довічними амбіціями. Ау, а як щодо сенсу життя ?! Звичайно, я не можу сказати, що мені взагалі не потрібні гроші, але у мене є мінімум 7 причин, не бути ними болісно стурбованою.

1. Гроші – це помилкова мотивація

Не зрозумійте мене неправильно, але я твердо вірю, що більшість людей роблять свою роботу заради грошей. Я вважаю цей підхід трохи однобоким, оскільки великі гроші не означають великих результатів. Якщо ви робите свою роботу, щоб отримати зарплату в кінці місяця, це якось не зовсім правильно. Робота – це саморозвиток, вдосконалення та реалізація потенціалу. Моя робота для мене важлива, оскільки я присвячую більшу частину свого часу тому, що я роблю. Гроші приходять і йдуть, але результати моєї роботи і набутий досвід залишаться надовго.

2. Я не марнотратна

Мій заробіток дозволяє мені оплачувати рахунки, купувати їжу та одяг, і мені вистачає грошей на дозвілля. Це важливо. Я обожнюю життя, але в ньому я завжди прагну до простоти і мінімалізму. Мені складно зрозуміти людей, що витрачають купу грошей на ексклюзивні автомобілі, розкішні особняки і ексцентричні розваги. Я також не бачу сенсу витрачати гроші на останні колекції модного одягу, які втратять актуальність протягом декількох місяців. Якщо у вас хороший смак, ви будете виглядати гідно, причому незалежно від рівня ваших доходів.

3. Я не порівнюю себе з іншими людьми

Ви завжди зустрінете когось, хто заробляє більше грошей, ніж ви, хто витрачає більше грошей, ніж ви, і хто живе інакше, ніж ви. І це абсолютно нормально. Ви не можете заробити всі гроші світу, але ви запросто можете застрягти в безупинних перегонах за багатством. Звичка нарощувати свої фінансові очікування, грунтуючись на успіхи інших, виглядає нездоровою. Мені все одно, скільки грошей заробляє мій сусід.

4. Гроші не можуть гарантувати щастя

«Якби я заробив більше грошей, я був би набагато щасливішим …» Можливо, але ненадовго. Якщо вас не влаштовує десять доларів в кишені, вас потім не влаштує і тисяча. Матеріальні речі мають тимчасовий ефект задоволення, а ось друзі, сім’я, спілкування і розваги дійсно важливі. Задоволення і щастя – це не одне і те ж. Якщо ви можете дозволити собі купувати дорогі речі, це не означає, що ви щасливі. Коли у вас достатньо коштів для життя, я не бачу причину бути цим незадоволеним.

5. Гроші не принесуть миру, спокою і здоров’я

Великі гроші завжди означають важку роботу і перевтому. Високопродуктивні працівники частіше піддаються негативним емоціям і постійному стресу. Швидше за все, ви витратите весь свій заробіток на заспокійливі (в кращому випадку). Кому це потрібно?

6. Кращі речі не мають цінника

Запитайте будь-яку дитину про його улюблені речі. Він, швидше за все, назве мультфільми, спілкування з друзями, плавання, гру в сніжки … Чи мають ці заняття цінник? Коли я чую від близьких: «Ти надихаєш мене бути краще», – це, безумовно, одна з найприємніших фраз. Тоді я розумію, що спілкування, увага і турбота про людину – справжні скарби, і вони нічого не варті. Якщо ви думаєте по-іншому, можливо, вам варто переглянути пріоритети. Хоча, залежить лише від вас.

7. Гроші не можуть купити любов

Так, це банальна і заяложена фраза, але хто може її спростувати? Звичайно, є люди, які вважають, що гроші можуть купити все. Їх взагалі немає сенсу переконувати в зворотному. Коли справа доходить до любові, гроші втрачають свою владу і силу. Одна з найважливіших якостей любові – це довіра. Безсумнівно, ваше багатство може кого-небудь залучити, але воно ніколи не зробить цю людину вірну і віддану вам.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close