В жодному разі НЕ переживайте з приводу браку або втрати грошей!

Гроші важко любити без прагнення володіти ними, тому тут практично неможливо уникнути відчуття залежності. Можна тільки намагатися звести їх до мінімуму.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Радійте, якщо до вас прийшли гроші. Але в жодному разі не хвилюйтесь з приводу їх нестачі або втрати, у іншому випадку їх буде все менше і менше. Якщо людина мало заробляє, то типовою її помилкою буде скиглення через те, що грошей завжди не вистачає. Такі тривожні думки відповідають бідним лініям життя.

Особливо небезпечно піддаватися страху, що грошей стає все менше. Страх є найбільш енергетично насиченою емоцією, тому відчуваючи страх втратити або не заробити гроші, ви найбільш ефективно переміщуєте себе на лінію, де грошей для вас дійсно все меншає.

Якщо ви потрапили до цієї пастки, вибратися з неї буде досить складно, але можливо. Для цього необхідно усунути причину надмірного потенціалу, який ви створили. А його причиною є залежність від грошей або занадто сильне бажання їх мати.

Для початку змиріться і задовольняйтеся тим, що маєте. Пам’ятайте, що завжди може бути і гірше. Не треба відмовлятися від бажання мати гроші. Треба лише спокійно ставитися до того, що вони поки не течуть до вас рікою. Займіть позицію гравця, який усвідомлює те, що в будь-який момент він може або розбагатіти, або втратити все.

Багато маятників використовують гроші як універсальний засіб для розрахунків з прихильниками. Саме діяльність маятників привела до загальної фетишизації грошей. За допомогою грошей можна забезпечити собі існування в матеріальному світі. Майже все продається і купується. Грошима розплачуються всі маятники – вибирай будь-який. Тут криється небезпека. Клюнувши на приманку з хибним блиском, дуже легко можна повернути на лінії життя, далекі від вашого щастя.

Маятники, переслідуючи свої інтереси, створили міф про те, що для досягнення мети потрібні гроші. Таким чином, мета кожної окремої людини підміняється штучним замінником – грошима. Їх можна отримати від різних маятників, тому людина думає не про саму мету, а про гроші та потрапляє під вплив чужого їй маятника. Людина перестає розуміти, чого ж вона власне хоче від життя і бере участь в безплідній гонитві за грошима. Для маятників такий стан речей дуже вигідний, а людина потрапляє в залежність, збивається зі шляху і б’ється об скло, ніби муха.

Працюючи на чужий маятник, людина не може одержати багато грошей, оскільки служить чужій меті. Дуже багато з нас перебувають у такому стані. Ось звідки з’явився міф про те, що багатство – це привілей меншості. Насправді багатою може бути будь-яка людина, якщо вона прямує до Своєї мети.

Гроші – не мета і навіть не засіб її досягнення, а лише супутній атрибут. Метою є те, чого людина хоче від життя.

Ось приклади прагнень. Жити в своєму будинку і вирощувати троянди. Подорожувати по світу, бачити далекі країни. Ловити форель на Алясці. Кататися на гірських лижах в Альпах. Розводити коней на своїй фермі. Насолоджуватися життям на своєму острові в океані. Бути зіркою естради. Малювати картини.

Зрозуміло, що деяких цілей можна досягти, маючи мішок з грошима. Більшість людей так і роблять – прагнуть стати володарями цього мішка. Вони думають про гроші, відсуваючи саму мету на задній план. Вони намагаються перейти на лінії життя, де їх чекає мішок. Але, працюючи на чужий маятник, мішок грошей отримати дуже важко або взагалі неможливо. Так і виходить, що ні грошей немає, ні мети не досягнуто. По-іншому не може бути, адже замість мети випромінювання уявної енергії налаштоване на штучний замінник.

Якщо вам здається, що ваша мета може бути реалізована тільки за умови, що ви – багата людина, пошліть цю умову під три чорти. Припустимо, ваша мета – подорожувати по світу. Очевидно, що для цього потрібно багато грошей. Щоб її досягти, думайте про мету, а не про багатство. Гроші прийдуть самі, оскільки є супутнім атрибутом. Ось так просто. Звучить неймовірно, хіба ні? Однак це дійсно так і скоро ви в цьому переконаєтеся. Маятники, переслідуючи свою вигоду, перевернули все догори дригом. Не мета досягається за допомогою грошей, а гроші приходять на шляху до мети.

Вам тепер відомо, наскільки сильний вплив мають маятники. Цей вплив породив безліч помилок і міфів. Ось і зараз, читаючи ці рядки, ви можете заперечити: але ж і так зрозуміло, спочатку людина стає великим промисловцем, або банкіром, або кінозіркою, а потім вже мільйонером. Правильно, ось тільки мільйонерами стали тільки ті, хто думав не про багатство, а про свою мету. Більшість людей чинять навпаки: або служать чужій, не своїй меті, або заміняють її штучним замінником, або зовсім відмовляються від своєї мети через нездійсненні умови бути багатим.

Насправді обмежень для багатства не існує. Ви можете хотіти всього, що завгодно. Якщо це дійсно Ваше, ви це отримаєте. Якщо ж мета нав’язана вам маятником, ви нічого не доб’єтеся. Знову повторюся, гроші – це лише супутній атрибут на шляху до мети. Не турбуйтеся про них, вони прийдуть до вас самі. Зараз головне – знизити значимість грошей до мінімуму, щоб не створювалися надлишкові потенціали. Не думайте про гроші – думайте тільки про те, що хочете отримати.

У той же час, до грошей потрібно ставитися уважно і дбайливо. Якщо ви побачили на землі дрібну копійку і лінуєтеся за нею зігнутися, отже, ви не поважаєте гроші. Маятник грошей навряд чи буде до вас прихильним, якщо ви недбало ставитеся до них.

Не смійтеся, любіть їх серйозно і щиро. Зустрічайте їх з любов’ю і увагою, а розлучайтеся безтурботно. Таке ставлення не створює надмірних потенціалів і налаштовує параметри вашого випромінювання на «грошові» лінії.

Не потрібно турбуватися, коли ви витрачаєте гроші. Тим самим вони виконують свою місію. Якщо ви прийняли рішення їх витратити, не шкодуйте. Прагнення заощаджувати гроші та якомога менше витрачати веде до створення сильного потенціалу. Він скупчується в одному місці та нікуди не відходить. У такому випадку існує велика ймовірність втратити все.

Гроші потрібно витрачати розумно, щоб був рух. Там, де немає руху, з’являється потенціал. Багаті люди не дарма займаються благодійністю. Так вони знижують надлишковий потенціал накопиченого багатства.

Фото з відкритих джерел
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker