ТОП-5 чоловічих страхів. Інструція для жінок

© krasota-zdorowie.ru

Усередині кожного чоловіка живе маленький переляканий хлопчик. Звичайно, він уже не боїться темряви і монстрів під ліжком . Просто на зміну безглуздим дитячим страхам приходять тривоги дорослого життя, які він ретельно приховує, часто навіть від самого себе. 

№ 1 страх – Я мало заробляю

© miloserdie.ru

У «Бійцівському клубі» гуру саморуйнування Тайлер Дерден повчає білих комірців: «Ти – це не твоя робота, не твої гроші в банку, не твоя машина, не твій гаманець». Однак в реальному житті мало хто дотримується подібної філософії, тому що гроші – це завжди велика проблема для чоловіка. Він не просто оцінює себе через призму матеріального доходу. Гроші потрібні чоловікові для забезпечення всіх потреб сім’ї, безпеки, гнучкого способу життя, підвищення суспільного статусу, впевненості в завтрашньому дні. Якщо чоловіку здається, що він заробляє мало, чи він боїться втратити стабільний дохід, цей страх повільно роз’їдає його зсередини.

ПОРАДА: Нехай чоловік знає, що ви пишаєтеся ним, скільки б він не заробляв. Розкажіть побіжно про яку-небудь подругу, у якої мужик сидить вдома і дивиться серіали з ранку до вечора, поки вона, бідолашна, ходить на роботу і приносить додому пакети з їжею. Дайте зрозуміти, що ви цінуєте чоловіка за те, що він не такий і намагається щось робити – навіть якщо це не завжди виходить якнайкраще. І пам’ятайте, що сімейний бюджет – це не тоді, коли ви раз в місяць забираєте собі велику частину заробітка чоловіка, а тоді, коли ви разом складається, щоб придбати краще житло, машину, купити путівки на море, виростити, виховати і навчити свої дітей.

№ 2 Страх Я невдаха

© zdorovia.com.ua

У своїй найвідомішій пісні Курт Кобейн співає: «I’m worse at what I do best and for this gift I feel blessed». І все-таки рідкісний чоловік буде зі сльозами радості на очах дякувати Всевишньому за даровану йому долю невдахи. Зазвичай, якщо чоловік доживає до 30 років, а з нажитого у нього тільки потерті кросівки і айфон з тріснутим екраном, то він мимоволі починає прикладатися до пляшки і, як варіант, бити свою співмешканку. Чоловіки частіше жінки оцінюють свою діяльність і ставлять запитання: чого я досяг у житті? Що я залишу дітям у спадок? Яким мене запам’ятають друзі і колеги? Чи не звернув я на важливому перехресті кудись не туди? Коли чоловік розуміє, що живе неповним життям, це розряджає його «батарейку» в два рази швидше.

ПОРАДА: Якщо ваш улюблений страждає від комплексу невдахи, дайте зрозуміти, що ви вибрали його не тому, що не змогли знайти собі кого-небудь більш успішного, а тому що бачите потенціал і вірите, що одного разу у нього все вийде. Нехай чоловік посвятить вас в свої короткострокові і довгострокові плани – тоді ви зможете краще зрозуміти, як допомогти в їх реалізації.

№ 3 Страх – Я старію

© smogendrr.ru

Леонард Коен якось сказав: «Жінка дивиться на своє тіло з тривогою, ніби її тіло – це ненадійний союзник в битві за любов». Так ось чоловік ставиться до свого тіла точно так же, просто стереотипне мислення, яке йому нав’язує суспільство, заважає не тільки висловлювати подібні страхи, але і часто признатися в них самому собі. Якби чоловіки дійсно вважали єдиною тілесною прикрасою шрами, що залишилися після бійок, в яких вони захищали честь жінок, то чому друга за популярністю після стрижки послуга, яку пошарпані леви сором’язливо замовляють в салонах краси, – це маскування сивого волосся? Безумовно: сама збуджуюча частина чоловіка – його гаманець. Але молодість не купиш ні за які гроші. І коли чоловік одного разу розуміє, що він вже не в змозі підняти з підлоги випавший телефон без електричного прострілу в спині, це змушує його почати серйозно турбуватися з приводу невблаганно наближаючої старості, немічності і власної непотрібності.

ПОРАДА: Якщо чоловік переживає через сиве волосся, зморшок, зростаючого живота, падаючого зору та інших ознак старіння, просто дайте знати, що все ще вважаєте його привабливим. Або запропонуйте коханому виходити з вами вранці на пробіжку – але не тому, що він жирний і в’ялий, а тому що вам нібито нудно бігати на самоті.

№ 4 страху – Я не задовольняю свою жінку

© aif.ru

«На даху Емпайр Стейт Білдінг встановлена велика антена, вона посилає в ефір імпульси, вони приходять до мене, і кожен квант каже, що Лола не кінчала, вона прикидалася …» – так міркує герой п’єси Вуді Аллена «Ріверсайд Драйв». І на такий же невроз в тому або іншому ступені страждає кожен чоловік, у якого є постійний секс-партнер. Але не все так просто. Чоловіки – не тільки вкрай вразливі в ліжку, вони ще дуже боязкі. Наприклад, якщо жінка відчуває оргазм, чоловік хоче бачити, як все її тіло зводять солодкі судоми, і чути, як вона стогне, з останніх сил називаючи його по імені. Однак якщо оргазму немає і близько, чоловік не бажає нічого про це знати: коли жінка симулює в ліжку, це не тому, що вона така підла і нещира, а тому що вона розумна і розуміє: в іншому випадку буде ще гірше. Проблема лише в тому, що при тривалих відносинах чоловік навчиться розпізнавати навіть найвитонченіші акторські прийоми, після чого його сексуальна доблесть виявиться під серйозним ударом.

ПОРАДА: Якщо ви любите чоловіка, який вас сексуально не задовільняє, то влаштуйте довірливу бесіду. Тут два важливих моменти. Перший – не обговорюйте секс за сніданком або в громадському транспорті. Робіть це виключно в горизонтальному положенні, позбувшись всього одягу. І другий момент – ніколи не акцентуйте увагу на тому, що чоловік робить в ліжку не так, як треба. Краще говорите йому про те, що вам подобається. Говоріть це сором’язливим пошепки прямо на вушко.

№ 5 страху – Я поганий батько

© maminclub

Кожна людина рано чи пізно замислюється про те, щоб залишити потомство. Діти – це головний життєвий проект будь-якого нормального чоловіка, тому немає нічого дивного в тому, що він дуже переживає з приводу його реалізації. Крім страху просто не прогодувати дітей, чоловік боїться, що не зможе дати їм знання, необхідні для самостійного дорослого життя. Що буде таким же поганим батьком своїм дітям, яким був його власний батько (якщо це був, скажімо, який-небудь алкоголік). І що він не зможе знайти ідеальний баланс між добрим і суворим татом. У підсумку багато сучасних молодих чоловіків відкладають «дитяче питання» в далекий ящик, вважаючи, що спершу потрібно міцно стати на ноги, а вже потім всерйоз зайнятися продовженням роду.

ПОРАДА: Бути хорошим батьком – найскладніша робота на світлі. Однак необхідним навичкам для її успішного виконання не вчать ні в школі, ні в університеті. Так що просто розпитайте чоловіка про його страхи з приводу батьківства і поділіться власними страхами з приводу материнства. Ніщо так не зближує людей, як демонстрація один одному своїх зон уразливості. А щодо дітей головне – це заводити і ростити їх з людиною, яку ви по-справжньому любите. Тоді все як-небудь, та вийде. І ще не забувайте, що говорила Емі Уайнхаус: «Найгірше, що ви можете зробити для своїх дітей, – це зачати їх під погану музику». Тому ніякого Лепса, Тіматі і Джастіна Бібера в спальні!

Фото заголовку krasota-zdorowie.ru
За матеріалами marieclaire.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close