Сувора правда про успіх, про яку не прийнято говорити

Коли у багатих і знаменитих запитують, у чому таємниця їх успіху, вони в один голос говорять про важку працю, наполегливість і неймовірні жертви. Але, крім цього є особливості, які відрізняють успішних людей від всіх інших.

Успіху в житті домагається не кожен. Можна роками працювати без вихідних і при цьому ледве зводити кінці з кінцями, отримати три диплома про вищу освіту і зробити кар’єру, написати десяток бізнес-планів, але не запустити жодного стартапу. Чому ж успішні люди відрізняються від простих смертних?

1. Вони вірять, що успіх неминучий

Можна вірити в те, що у улюбленців фортуни спочатку було щось, чого немає в нас самих: талант, ідеї, драйв, креативність, особливі вміння. Це не так. Всі успішні люди йшли до успіху через помилки і втрати. Вони не здавалися і продовжували намагатися. Якщо ви хочете добитися визнаних результатів, насамперед, перестаньте порівнювати себе з іншими. Виберіть мету і оцінюйте себе щодо наближення до неї.

2. Вони самі роблять вибір

Можна роками чекати, поки вас визнають, виберуть або просунуть по службі. Це неконструктивно. Сьогодні, завдяки інтернету і соцмережам, можливості продемонструвати свій талант практично безмежні. Ви можете без чиєїсь допомоги ділитися своєю музикою, створювати і просувати власні продукти та залучати інвесторів.

Виправдань бездіяльності не має. Перестаньте боятися. Просто зробіть хоч щось.

3. Вони допомагають іншим

Наш успіх пов’язаний з успіхом інших. Висококласні менеджери допомагають підлеглим отримувати нові знання і запускати цікаві проекти, а в результаті досягають своїх цілей. Хороший консультант домагається успіху, допомагаючи клієнтам вирішувати їх проблеми, а по-справжньому успішні компанії випускають потрібні продукти та надають відмінний клієнтський сервіс. Підтримуючи інших, ви наближаєтеся до власного успіху.

4. Вони знають, що перемагає найтерплячіший

Як не парадоксально, останній може стати переможцем. Це трапляється, коли у конкурентів не витримують нерви і вони йдуть, здаються, зраджують свої принципи і забувають про свої цінності. Конкуренти можуть бути розумнішими, освіченішими, багатшими, але вони програють, тому що не можуть дійти до кінця.

Іноді, має сенс відмовитися від ідей та проектів, але не можна відмовлятися від себе. Якщо ви вірите в те, що робите, не здавайтеся.

5. Вони роблять те, що інші не хочуть робити

Успішні люди йдуть туди, куди ніхто не хоче йти, і бачать можливості там, де інші бачать тільки труднощі. Попереду тільки вибоїни? Тоді вперед!

6. Вони не займаються нетворкінгом, а будують реальні стосунки

Бузумовно, нетворкінг — це просто гра в числа. Ви можете зібрати 500 візитних карток на різних заходах і завести 5000 друзів на Facebook, але це ніяк не допоможе вам у бізнесі. Вам потрібні реальні зв’язки: люди, яким ви можете допомогти і які вам довіряють.

Коли ви щось робите, сфокусуйтеся не на тому, що ви отримаєте в результаті, а на те, що ви можете дати іншим. Тільки так можна побудувати справжні, міцні і тривалі стосунки.

7. Вони діють, а не тільки розмірковують і планують

Стратегія — це не продукт. Успіх досягається не через планування, а через діяльність. Розвивайте ідею, створюйте стратегію і якомога швидше випускайте продукт. Потім працюйте із зворотнім зв’язком — і покращуйте.

8. Вони знають, що роль лідера потрібно заслужити

Справжні лідери надихають, мотивують і дають людям відчути власну цінність. Лідери — це ті, за якими йдуть не тому, що треба, а тому, що хочеться.

9. Вони не розглядають успіх як стимул

Вони роблять те, у що вірять і працюють на межі можливостей не тому, що хтось сказав їм, що вони отримають гроші і визнання. Вони просто не вміють інакше.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close