Страшні не слова, а мовчання

Не хвилюйся, якщо я кричу на тебе чи в чомусь звинувачую. Не переживай, коли я влаштовую істерики і пишу довгі повідомлення про те, за що я злюся на тебе.

Не лякайся, якщо я посеред ночі стукаю до тебе в двері тільки тому, що мені боляче.

Все це ознаки небайдужості, це способи привернути увагу. Це показує, наскільки сильні почуття.

Починати варто хвилюватися, коли відповіді на повідомлення складаються лише з одного слова, коли я більше не ображаюсь на твої слова, не стукаю до тебе в двері, не плачу і взагалі ніяк не реагую. Це буде означати, що ти більше не вартуєш боротьби і емоцій, і вогнище, яким ти розпалив пристрасть, на жаль, згасло.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Мовчання небезпечніше, ніж слова. Воно здатне зруйнувати набагато більше, ніж вимовлене вголос. Мовчання означає, що мої думки більше не про тебе і ти негідний ні єдиного звуку.

Жінки обожнюють слова, вони ними живуть. Вони йдуть від серця і показують всю глибину почуттів. А ще ці слова чесні.

Я ненавиджу мовчати. Мене мучить недомовленість, пригнічені емоції і коли люди нехтують покликом свого серця. Моїми словами говорить любов, а мовчання — це кінець всього.

Тиша у відповідь на слова або вчинки показує лише те, що мені вже все одно. Я майже здалася.

Тепер ти знаєш: наші палкі суперечки – лише один з багатьох способів, якими я демонструю, яка я є насправді. Почни цінувати все це, а не боятися, тому що тільки так я можу боротися за тебе і повір мені – я цього хочу.

Починати боятися варто з того моменту, коли у відповідь ти не почуєш нічого, крім тиші. З тієї самої секунди, коли чергова образа викличе лише посмішку. Тому що все це – ознаки моєї готовності піти і зникнути з твого життя назавжди.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close