Словами можна обіймати ще ніжніше, ніж руками

Повне уявлення про людину складається після того, як вона починає говорити. Просто говорити. Неважливо про що. Деякі люди виглядають дуже привабливо і представницько до тих пір, поки не відкриють рот. І думаєш: «Краще б ти мовчав». Говорити вміє кожен. Питання лише в асоціаціях, що виникають після розмови.

Людей з оточення можна розподілити по різних групах:
  • Говорять по справі.
  • Позитивно говорять.
  • Красномовно мовчазні.
  • Вічно говорять.
  • Постійно обурені.

Визначивши, до якої групи ви належите, можна зробити висновок про ті асоціації, які виникають у людей від спілкування з вами. Ви й самі легко зможете розподілити своє оточення за цим групам. А далі ви зрозумієте, як розмовна мова відображається на статусі людей. Напевно, у багатьох людей на роботі є “вічно говорячі” або “постійно обурені”. А той, хто вибирає правильне оточення, може похвалитися знайомством з “позитивно говорячими”. Ясна річ – вічно обурена людина не може бути успішною. А вічно говоряча ніколи не зможе зацікавити своїм спілкуванням.

У кожного в оточенні є люди, згадавши яких, виникає асоціація – позитивна людина або негативна. Все це відбувається на основі минулого досвіду спілкування з цією людиною. Ось яку важливу роль відіграє в нашому житті наша ж мова і манера розмови.

Тому для вас, наші читачі, кілька порад.

Перестаньте бути промовистим телевізором, який сумно мовить про тлінність буття. Порожні розмови і багато балаканини віднімають сили, час і енергію. Перестаньте постійно обурюватися: “Роботи дуже багато”, “Бос – справжній паразит”, “Мене ніхто не розуміє” – вам би самому така людина набридла б, адже правда.

Говоріть тільки про хороше. Уявляєте, як зміниться світ, якщо кожна людина свідомо відмовиться обговорювати погані новини? Позитивні люди немов «обіймають» всіх навколо себе. Вони світяться. Після спілкування з ними ще довгий час зберігається посмішка на обличчі. І це не магія, і справа навіть не в харизмі чи впевненості, справа в світлому, позитивному настрої, що йде від душі.

З допомогою своєї мови ви рекламуєте себе. А хороша реклама – це правильно підібрані слова. Створюйте про себе тільки позитивну асоціацію. Це дуже важливо, ви самі станете краще і світ навколо стане яскравішим.

Фото заголовку aum.news
За матеріалами aum.news

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close