Шлях до щастя: Як перетворити життя в гру?

Є два способи жити: бути незадоволеним, боротися зі світом або безсило опустити руки і плисти за течією, обурюючись і борючись у душі. Але нічого не роблячи, обидва способи неефективні.

Є третій шлях. По середині. Про нього мало хто знає. І ще менше людей живуть відповідно до нього.

Жити в злагоді з цим шляхом означає бути вдячним життю. Приймати його. Приймати хороше і погане, і грати. Грати. Коли в грі ми зустрічаємо труднощі, ми сприймаємо їх як завдання і з радістю і азартом починаємо їх вирішувати. Це захоплююче.

Як проблеми перетворити в задачі?

Наприклад, є проблема: я хворію. Я бідний. Мене ніхто не любить. Це жахливо. Життя несправедливе. Життя жорстоке. З таким підходом, якщо я не буду нічого робити, і якщо я буду багато робити, нічого не зміниться. Я завжди буду страждати і боротися.

І є інший підхід. Є ситуація: я хворію. Завдання бути здоровим. Я бідний. Завдання: створити багатство.

Мене ніхто не любить. Завдання: навчитися самому любити себе, стати такою людиною, яку люблять.

Відмінно! Мета і завдання є, які є способи вирішити ці завдання? Їх мільйони! Тисячі людей вже давно подолали все це і написали безліч інструкцій. Вибирайте ресурси (книги, тренінги), стратегію, наставників і вперед. У гру. Отримувати досвід і задоволення.

Тоді життя стає пригодою. Подорожжю, де кожен крок наповнений радістю.

Гра — це наш природний стан

Діти щасливі, тому що грають. Дорослі борються. Ми говоримо: життя — це боротьба. Але правда в тому, що життя — це гра. Виграти добре. Добре досягти багатства, слави, успіху. Але чи зроблять вас ці досягнення щасливими?

Прямо зараз, уявіть, що ви досягли вашої заповітної мети. Вам добре? А тепер уявіть, що більше нічого не відбувається. Ви багаті, кохані і знамениті. Що змінилося? Нічого. А де ж щастя? Там його немає. На жаль.

Багато людей у кінці свого життя, досягнувши своїх цілей, шляхом поневірянь та боротьби, виявляють порожнечу. Щастя нема. У гонитві за метою, за щастям, вони втрачають найдорожче: сміх дитини, квіти, хмари на небі, подих вітру, мерехтіння зірок на нічному небі.

Наполеон підкорив весь світ. Але на острові святої Єлени він написав у щоденнику: “Я не можу пригадати жодного дня, коли я був щасливим. Жодного дня. І це людина, у якої було все. І честь, і слава, і любов жінок, і перемоги, і багатство, і влада”. Усе, до чого прагне весь світ, не зробило його щасливим. Чому?

Щасливим неможливо стати. Ним можна бути. Тут і зараз. Це координати щастя.

Сенс життя в самому житті. У кожній його миті. Ловіть кожну мить, кожне відчуття. Не діліть відчуття і події на хороші і погані. Усвідомлюйте, що крім цього моменту нічого у вас немає. І кожного моменту відбувається щось дивне. Ловіть це чудо.

Сюжет всіх фільмів можна висловити трьома словами: щось пішло не так. Головний герой потрапляє в безвихідні ситуації, і найцікавіше, побачити як же він виплутається з цього.

І тому життя цікаве. У ньому є труднощі. Контраст. Все життя побудоване на контрасті. Ви замерзли, і ось приємне тепло. Ви зголодніли і смачно поїли. Ви захворіли і одужали. Витратили гроші і заробили.

Проблема в тому, що люди вірять в божевільну ідею: можна досягти стану, коли всі проблеми будуть вирішені. Але цей стан називається смерть. Поки ми живі, труднощі — це частина гри.

Ми любимо казки за їхнє “Щось пішло не так”. А в кінці всіх казок звучать тужливі слова: жили вони довго і щасливо, поки не померли в один день. Таке відчуття, що вони померли від нудьги.

Почніть грати. І у ваше життя прийде легкість і радість! Ви можете досягти успіху, а можете не досягти ваших цілей. Це не важливо. У життя є свій план на ваше життя. І він ідеальний. Зверніть увагу, у сценарій вашого життя, який ви складаєте постійно, кожного дня хтось втручається і додає “щось пішло не так”.

Раніше ви думали, що це покарання і злий фатум. Тепер ви, можливо, побачите, що це найкраще в житті. Не знати що буде, і як буде, і коли. Але знати, що все на краще. Все для Вас і Вашого росту і щастя.

Ця нестабільність надає життю смак і яскравість. Саме за це ви любите життя. Саме за цим ми прийшли на землю. Випробувати себе. Пізнати себе. Пізнати, хто я є.

Коли людина перестає судити життя, себе та інших, вона приймає правила гри. І тоді вона стає цікавою і можна навіть виграти.

Прийміть сьогодні рішення грати. Насолоджуйтеся кожною подією. Посмійтеся разом з Творцем над усіма труднощами.

Життя — весела пригода.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close