Що зробити для того, щоб у вашому житті з’явилась ПОТРІБНА ЛЮДИНА

Оточуйте себе тими людьми, які тягнуть Вас вгору.
Тому що життя переповнене тими, хто хоче тягнути Вас вниз.

Джордж Клуні

На одному із тренінгів Ковальова С.В. він вкотре пожартував на тему: «Що робити, якщо ти чекаєш потрібного дзвінка, а тобі не телефонують?» Відповідь була наступною: «Залишити телефон у кишені і просто намилити руки».

В кожному жарті є тільки частина жарту. Поява потрібної людини у житті – важлива подія. Тому не дивно, що перебільшуючи появу зустрічі з такою людиною, ми тільки відтягуємо її. І навпаки, зменшивши важливість, ми отримуємо бажане, як у випадку із намиленими руками.

Іноді від однієї зустрічі, дзвінка чи повідомлення може залежати доля цілого етапу у нашому житті. Думаю, якщо ми почнемо розплутувати клубок великого чи малого успіху, одна із ниток приведе нас до тієї важливої людини, із зустрічі з якою усе почалось. А можливо таких людей є декілька.

В будь-якому випадку кожен із них якимось чином допоміг у досягненні бажаного результату. Це могли бути цінні поради чи послуги, а можливо і фінансові ресурси. Можливо, ця людина допомогла Вам повірити в себе, надавши моральну підтримку. В такому випадку вона виявилась наставником для Вас.

Якщо ж ця людина стала Вашим життєвим супутником, то вона виявляється невичерпним джерелом кохання, турботи та поваги до Вас.

Існує безліч способів осмислення мети, якої ми прагнемо досягнути.

Вона повинна бути позитивною, перевіреною досвідом та бути чітко сформованою. А ще знаходитись під особистим контролем. Крім того, важливим є побачити себе збоку у досягненні результату. Але є ще один важливий момент, який впливає на втілення задуманого. Він криється у відповіді на запитання: «Чи є інші люди частиною нашої мети?»

Я рекомендую ще раз переглянути наші думки щодо неї та внести зміни у план її втілення. Хто допоможе нам у момент її досягнення? Хто буде допомагати на початкових етапах? Нехай зображення цих людей з’являться там. І тоді вони обов’язково з’являться і в реальності.

Зараз детальніше розглянемо, як саме представлені інші люди у нашому внутрішньому світі.

Головний інструмент – це робота у соціальній панорамі, відкрита голландськими вченими Л. Дерксом та Я. Холландером. У нашій соціальній панорамі закодовані зображення усіх людей, які є, були та будуть у нашому житті. Шокуючим відкриттям стало те, що зміна внутрішніх кодів інших людей у нашій соціальній панорамі приводить до змін у реальному житті.

Перш ніж перейти до техніки, уточнимо, що соціальна панорама являє собою простір навколо нас радіусом 6-ти метрів. У ній знаходяться зображення найважливіших для нас людей.

Техніка «Як залучити потрібну людину в наше життя?»

1. Головна ціль. Подумайте про найважливішу ціль у Вашому житті у цей момент. Перевірте, чи вона є тим, до чого ви прагнете, а не від чого хочете втекти.

Перевірте чи можна її побачити, почути, уявити як фільм, головним героєм якого є Ви. Зробіть його дивовижним: додайте освітлення, фон, пейзаж.

Подумайте, що мета реалізовується у конкретному місці та у конкретний час. Перевірте, чи стане Ваше життя щасливішим, якщо Ви побачите його очима нового себе із представленого фільму?

2. Головне джерело. Що саме Вам потрібно для того, щоб втілити у життя цей дивовижний фільм? Виберіть основне джерело, яке за принципом Парето 20-80 забезпечить 80% вашого успіху.

3. Соціальна панорама. Де саме у Вашій соціальній панорамі знаходиться відображення цього джерела. Погляньте навкруги – воно може знаходитись і вгорі, і внизу, і позаду Вас. Запам’ятайте, яким чином воно представлене.

4. Потрібна людина. Уявіть, що із самого джерела виходить стрілка, на кінці якої скоро має з’явитись зображення потрібної Вам людини. Зауважте, де та, як далеко від Вас з’явилось зображення цієї людини.

5. Запросіть важливу для Вас людину зайняти своє місце у Вашій соціальній панорамі. А також визначте умови, на яких вона погодиться на це.

Що саме Ви повинні для цього зробити чи що повинні дати їй? Уявіть в своїх долонях подарунок цій людині, передайте його та прийміть цей подарунок від себе з її позиції. Уявіть, що саме може дати натомість Вам ця людина – можливо, якраз потрібний Вам ресурс, знову станьте собою та прийміть його. Подякуйте та запитайте, коли Ви зможете зустрітись наяву.

6. Дослідження перешкод. Запитайте себе, чи жодна частинка Вас не проти появи цієї людини у Вашому житті? Чи немає внутрішніх і зовнішніх для цього перешкод?

На закінчення хочу відзначити, що «Всесвіт безкінечно добрий та наповнений джерелами»

  • Потрібні нам люди ходять по світу та з’являються тоді, коли це нам необхідно
  • Вони приходять саме тоді, коли Ми готові перейти на новий етап життя
  • Можливо, ми також можемо стати потрібною людиною для тих, хто цього потребує в цей момент.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close