Що про вас можуть розповісти несвідомі малюнки на папері?

Всі ці картинки, які несвідомо люди малюють, коли розмовляють з кимось по телефону або перебувають на зборах, можуть багато розповісти про риси характеру людей, а також про мотивацію їх дій. Коли людина малює, олівець керується її підсвідомістю, яка містить у собі її думки і таємниці, а також контролює її поведінку. У цій статті ви дізнаєтеся, що насправді означають ці картинки, які люди несвідомо малюють кожен день.

Чоловічки

 

Якщо ви малюєте маленьких чоловічків, найімовірніше, ви відчуваєте себе невпевнено і беззахисно, або ж ви намагаєтеся піти від відповідальності. Якщо ви малюєте примітивних чоловічків з паличок, ви емоційно нестійкі і хочете ізолювати себе від інших людей.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Очі

Малюнки очей являють собою внутрішній світ людини, яка їх намалювала. Великі очі демонструють відкриту людину, очі, які дивляться показують відчуття, що за людиною спостерігають, а закриті очі можуть символізувати відмову заглянути всередину себе.

Підпис

Якщо ви малюєте свій підпис, то ви егоцентричні і зарозумілі. Якщо ви робите це постійно і не замислюючись, під час розмови або намагаючись вирішити завдання, то ви демонструєте, що ви егоїстичні.

Тварини

Те, яких саме тварин ви малюєте, багато що говорить про ваш поточний емоційний стан і про вашу особистість. Тигр або вовк демонструють приховану невиражену злість, лисиця означає, що ви хочете зробити щось підступне, білка показує, що вам потрібна турбота і захист, а левів найчастіше малюють люди, які вважають себе кращими за інших. Якщо ви раз за разом малюєте одну і ту ж тварину, це означає, що ви несвідомо намагаєтесь порівняти себе з нею і намагаєтеся імітувати риси її характеру.

Квадрати, алмази та інші геометричні фігури

Ви чітко визначили свої цілі і вірування і ніколи не залишаєте свою думку при собі. Ви вперті й наполегливі. Зазвичай, ви буваєте надмірно обережні.

Стріли

Стріли символізують вектор, ваш напрямок у житті. Якщо стріла вказує вгору, ви орієнтовані на людей, вниз – ви зосереджені на собі, вліво – ви застрягли в минулому, вправо – ви дивитеся вперед у майбутнє.

Зірки

Ви хочете бути в центрі уваги, ви хочете, щоб всі дивилися на вас, коли ви входите в приміщення, і повертали голови в тому напрямку, в якому ви рухаєтеся. Але якщо у зірок, які ви малюєте, є дуже багато кінцівок, це може бути ознакою депресії.

Квіти, хмари і сонце

Якщо ви малюєте веселі квіточки і сонечко, поки розмовляєте по телефону, це означає, що ви задоволені тим, що відбувається навколо вас, а також фантазуєте про ті хороші речі, які можуть трапитися з вами у майбутньому. Такі малюнки показують, що ви маєте позитивне ставлення до життя, а також перебуваєте в гарному настрої.

Хрестики

Це може означати, що ви відчуваєте свою провину за щось або ж звинувачуйте себе за помилки, які скоїли раніше.

Будинки та коробки

Симетричні форми демонструють вашу любов до порядку, а також вашу схильність ретельно все планувати і прораховувати. Ви точно знаєте, чого хочете, ваші цілі в житті встановлено, і ви будете дотримуватися своєї думки, незважаючи ні на що.

Шахові дошки

Це може означати, що ви нещодавно опинилися у неприємній і незручній ситуації. Якщо подібні малюнки з’являються у вас постійно, велика ймовірність того, що ви маєте справу з деякими прихованими проблемами, пов’язаними з вашої нездатністю вирішити конкретну ситуацію, або ж ви намагаєтеся знайти себе і своє призначення у житті, відчуваючи сумніви щодо того шляху, на якому ви перебуваєте зараз.

Соти

Вашим головним пріоритетом є підтримка миру та гармонії у вашому житті, можливо, ви хочете стати розсудливим і завести сім’ю.

Спіралі

Проблеми інших людей вас не особливо турбують. В своїй голові ви, зазвичай, вирішуєте найрізноманітніші проблеми і думаєте про різні завдання. Можливо, ви є геній?

Круги і кільця

Круглі форми означають необхідність у єднанні. «Я відчуваю себе самотнім у цьому світі» – ось що говорять подібні малюнки про вас. Якщо ви підсвідомо малюєте кола, це може означати, що вам потрібен друг або хоча б трохи уваги, що може, у свою чергу, призвести до депресії, так що вам потрібно звернути на це особливу увагу. Або ж може бути, що ви просто є інтровертом і не потребуєте великих обсягів комунікації.

За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close