Що про вас можуть розповісти несвідомі малюнки на папері?

7

Всі ці картинки, які несвідомо люди малюють, коли розмовляють з кимось по телефону або перебувають на зборах, можуть багато розповісти про риси характеру людей, а також про мотивацію їх дій. Коли людина малює, олівець керується її підсвідомістю, яка містить у собі її думки і таємниці, а також контролює її поведінку. У цій статті ви дізнаєтеся, що насправді означають ці картинки, які люди несвідомо малюють кожен день.

Чоловічки

реклама

 

Якщо ви малюєте маленьких чоловічків, найімовірніше, ви відчуваєте себе невпевнено і беззахисно, або ж ви намагаєтеся піти від відповідальності. Якщо ви малюєте примітивних чоловічків з паличок, ви емоційно нестійкі і хочете ізолювати себе від інших людей.

Очі

Малюнки очей являють собою внутрішній світ людини, яка їх намалювала. Великі очі демонструють відкриту людину, очі, які дивляться показують відчуття, що за людиною спостерігають, а закриті очі можуть символізувати відмову заглянути всередину себе.

Підпис

Якщо ви малюєте свій підпис, то ви егоцентричні і зарозумілі. Якщо ви робите це постійно і не замислюючись, під час розмови або намагаючись вирішити завдання, то ви демонструєте, що ви егоїстичні.

Тварини

Те, яких саме тварин ви малюєте, багато що говорить про ваш поточний емоційний стан і про вашу особистість. Тигр або вовк демонструють приховану невиражену злість, лисиця означає, що ви хочете зробити щось підступне, білка показує, що вам потрібна турбота і захист, а левів найчастіше малюють люди, які вважають себе кращими за інших. Якщо ви раз за разом малюєте одну і ту ж тварину, це означає, що ви несвідомо намагаєтесь порівняти себе з нею і намагаєтеся імітувати риси її характеру.

Квадрати, алмази та інші геометричні фігури

Ви чітко визначили свої цілі і вірування і ніколи не залишаєте свою думку при собі. Ви вперті й наполегливі. Зазвичай, ви буваєте надмірно обережні.

Стріли

Стріли символізують вектор, ваш напрямок у житті. Якщо стріла вказує вгору, ви орієнтовані на людей, вниз – ви зосереджені на собі, вліво – ви застрягли в минулому, вправо – ви дивитеся вперед у майбутнє.

Зірки

Ви хочете бути в центрі уваги, ви хочете, щоб всі дивилися на вас, коли ви входите в приміщення, і повертали голови в тому напрямку, в якому ви рухаєтеся. Але якщо у зірок, які ви малюєте, є дуже багато кінцівок, це може бути ознакою депресії.

Квіти, хмари і сонце

Якщо ви малюєте веселі квіточки і сонечко, поки розмовляєте по телефону, це означає, що ви задоволені тим, що відбувається навколо вас, а також фантазуєте про ті хороші речі, які можуть трапитися з вами у майбутньому. Такі малюнки показують, що ви маєте позитивне ставлення до життя, а також перебуваєте в гарному настрої.

Хрестики

Це може означати, що ви відчуваєте свою провину за щось або ж звинувачуйте себе за помилки, які скоїли раніше.

Будинки та коробки

Симетричні форми демонструють вашу любов до порядку, а також вашу схильність ретельно все планувати і прораховувати. Ви точно знаєте, чого хочете, ваші цілі в житті встановлено, і ви будете дотримуватися своєї думки, незважаючи ні на що.

Шахові дошки

Це може означати, що ви нещодавно опинилися у неприємній і незручній ситуації. Якщо подібні малюнки з’являються у вас постійно, велика ймовірність того, що ви маєте справу з деякими прихованими проблемами, пов’язаними з вашої нездатністю вирішити конкретну ситуацію, або ж ви намагаєтеся знайти себе і своє призначення у житті, відчуваючи сумніви щодо того шляху, на якому ви перебуваєте зараз.

Соти

Вашим головним пріоритетом є підтримка миру та гармонії у вашому житті, можливо, ви хочете стати розсудливим і завести сім’ю.

Спіралі

Проблеми інших людей вас не особливо турбують. В своїй голові ви, зазвичай, вирішуєте найрізноманітніші проблеми і думаєте про різні завдання. Можливо, ви є геній?

Круги і кільця

Круглі форми означають необхідність у єднанні. «Я відчуваю себе самотнім у цьому світі» – ось що говорять подібні малюнки про вас. Якщо ви підсвідомо малюєте кола, це може означати, що вам потрібен друг або хоча б трохи уваги, що може, у свою чергу, призвести до депресії, так що вам потрібно звернути на це особливу увагу. Або ж може бути, що ви просто є інтровертом і не потребуєте великих обсягів комунікації.

За матеріалами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама