Розслабтеся: 7 несподіваних порад від успішних людей

2

Якщо вам набридли фрази в стилі «йдіть за своєю мрією», ось кілька свіжих ідей дійсно успішних людей

Президент США Дональд Трамп: Будьте аутсайдером

реклама

Виступаючи перед випускниками Університету Свободи, Дональд Трамп закликав їх «кинути виклик укоріненим інтересам і проваленим силам».

«Пам’ятайте: ніщо вартісне в цьому житті не дається легко. Слідувати своїм переконанням означає бути готовим зіткнутися з критикою з боку тих, у кого не вистачає мужності робити те, що правильно», – підкреслив президент США.

Трамп також сказав, що немає нічого страшного в тому, що вас називають «аутсайдером». Насправді, це хороший знак. «Саме аутсайдери змінюють світ», – зазначив він.

Марк Цукерберг: Мати ціль недостатньо

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг каже, що знайти свою ціль в житті недостатньо. Більшість молодих людей в сучасному світі інстинктивно намагаються це зробити.

Однак сьогодні перед молодими людьми стоїть новий виклик: створити світ, в якому у кожного буде ціль. Виступаючи перед випускниками Гарварду, Цукерберг додав: «Ціль – це відчуття, що ти є частиною чогось більшого, що ти потрібен, що попереду чекає щось краще. Ціль – це те, що приносить справжнє щастя».

Річард Бренсон: Ніколи не шкодуйте про минуле – рухайтеся далі

Цю пораду Бренсон, за його ж словами, отримав від своєї матері.

«Мене завжди вражало, скільки часу люди втрачають, оплакуючи свої невдачі, замість того, щоб вкладати цю енергію в інший проект, – сказав засновник і голова Virgin Group.

Мені подобається керувати всіма підприємствами групи Virgin. Невдача ніколи не буває поганим досвідом, лише кривою навчання».

Білл Гейтс: Не ускладнюйте

В інтерв’ю телеканалу CNBC засновник Microsoft Білл Гейтс захоплювався одним з найбагатших людей в світі, інвестором і філантропом, Уорреном Баффеттом: «Подивіться його розклад – він досить простий. Поговоріть з ним про бізнес, який він вважає привабливим, – він знає лише кілька базових цифр і фактів. Якщо він бачить, що немає зайвих складнощів, він буде схильний вкласти в це гроші».

Джоан Роулінг: Прийміть свої провали

Автор популярних у всьому світі книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг точно знає, як досягати успіху – і як переживати невдачі.

«Думаю, що ми недостатньо говоримо про провали. Було б непогано, якби люди, що домоглися певного успіху, прийшли до мене і сказали: «Слухай, у тебе будуть провали. Це неминуче. Це потрібно прийняти».

Перш ніж стати найбагатшою жінкою в світі, вона була звичайною британською мамою, яка живе на державну допомогу. Писала книги про Гаррі Поттера в единбурзьких кафешках і отримувала масу відмов від видавців.

Аріанна Хаффінгтон: Не перепрацьовуйте

Засновниця видань The Huffington Post і Thrive Global Аріанна Хаффінгтон зізналася, що її часто запитують, чи потрібно молодій людині, що прагне домогтися успіху, «підпалити свічку з обох сторін» (тобто, дуже старанно працювати)?

«Це дурість, – відповіла вона. – Занадто довго ми живемо за принципом, що вигоряння – необхідна умова успіху».

Джордж Стефанопулос: Розслабтеся

«Практично нічого з того, про що ви турбуєтеся сьогодні, не впливає на ваше завтра, – каже відомий ведучий і політичний консультант. – Не бійтеся втратити гроші, прагнучи до своєї мрії. Але відкладіть кілька доларів не пенсію вже сьогодні».

Фото заголовку
За матеріалами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама