Розслабтеся: 7 несподіваних порад від успішних людей

Якщо вам набридли фрази в стилі «йдіть за своєю мрією», ось кілька свіжих ідей дійсно успішних людей

Президент США Дональд Трамп: Будьте аутсайдером

Виступаючи перед випускниками Університету Свободи, Дональд Трамп закликав їх «кинути виклик укоріненим інтересам і проваленим силам».

«Пам’ятайте: ніщо вартісне в цьому житті не дається легко. Слідувати своїм переконанням означає бути готовим зіткнутися з критикою з боку тих, у кого не вистачає мужності робити те, що правильно», – підкреслив президент США.

Трамп також сказав, що немає нічого страшного в тому, що вас називають «аутсайдером». Насправді, це хороший знак. «Саме аутсайдери змінюють світ», – зазначив він.

Марк Цукерберг: Мати ціль недостатньо

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг каже, що знайти свою ціль в житті недостатньо. Більшість молодих людей в сучасному світі інстинктивно намагаються це зробити.

Однак сьогодні перед молодими людьми стоїть новий виклик: створити світ, в якому у кожного буде ціль. Виступаючи перед випускниками Гарварду, Цукерберг додав: «Ціль – це відчуття, що ти є частиною чогось більшого, що ти потрібен, що попереду чекає щось краще. Ціль – це те, що приносить справжнє щастя».

Річард Бренсон: Ніколи не шкодуйте про минуле – рухайтеся далі

Цю пораду Бренсон, за його ж словами, отримав від своєї матері.

«Мене завжди вражало, скільки часу люди втрачають, оплакуючи свої невдачі, замість того, щоб вкладати цю енергію в інший проект, – сказав засновник і голова Virgin Group.

Мені подобається керувати всіма підприємствами групи Virgin. Невдача ніколи не буває поганим досвідом, лише кривою навчання».

Білл Гейтс: Не ускладнюйте

В інтерв’ю телеканалу CNBC засновник Microsoft Білл Гейтс захоплювався одним з найбагатших людей в світі, інвестором і філантропом, Уорреном Баффеттом: «Подивіться його розклад – він досить простий. Поговоріть з ним про бізнес, який він вважає привабливим, – він знає лише кілька базових цифр і фактів. Якщо він бачить, що немає зайвих складнощів, він буде схильний вкласти в це гроші».

Джоан Роулінг: Прийміть свої провали

Автор популярних у всьому світі книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг точно знає, як досягати успіху – і як переживати невдачі.

«Думаю, що ми недостатньо говоримо про провали. Було б непогано, якби люди, що домоглися певного успіху, прийшли до мене і сказали: «Слухай, у тебе будуть провали. Це неминуче. Це потрібно прийняти».

Перш ніж стати найбагатшою жінкою в світі, вона була звичайною британською мамою, яка живе на державну допомогу. Писала книги про Гаррі Поттера в единбурзьких кафешках і отримувала масу відмов від видавців.

Аріанна Хаффінгтон: Не перепрацьовуйте

Засновниця видань The Huffington Post і Thrive Global Аріанна Хаффінгтон зізналася, що її часто запитують, чи потрібно молодій людині, що прагне домогтися успіху, «підпалити свічку з обох сторін» (тобто, дуже старанно працювати)?

«Це дурість, – відповіла вона. – Занадто довго ми живемо за принципом, що вигоряння – необхідна умова успіху».

Джордж Стефанопулос: Розслабтеся

«Практично нічого з того, про що ви турбуєтеся сьогодні, не впливає на ваше завтра, – каже відомий ведучий і політичний консультант. – Не бійтеся втратити гроші, прагнучи до своєї мрії. Але відкладіть кілька доларів не пенсію вже сьогодні».

Фото заголовку
За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close